Štatistika

Celkový počet hráčov: 146

Filter

 
Meno Tím G
1. Erik Figura Centrifuga A 6 (15.12.2018, 8. kolo)
2. Marek Kašuba BARSA 5 (20.01.2019, 14. kolo)
3. Róbert Komačka Juggernauti 5 (29.03.2019, 19. kolo)
4. Andrej Chládecký Centrifuga A 5 (20.04.2019, 14. kolo)
4. Tomáš Kostán Bruins United A 5 (27.01.2019, 12. kolo)
6. Lukáš Šúty Juggernauti 4 (23.12.2018, 5. kolo)
7. Róbert Petruš DYNAMO ŽILINA 4 (13.04.2019, 18. kolo)
8. Jakub Baranovič ROAD SK 4 (31.01.2019, 9. kolo)
9. Marek Filo DYNAMO ŽILINA 4 (18.05.2019, 22. kolo)
9. Jakub Tarabík Bruins United A 4 (14.02.2019, 17. kolo)
11. Michal Vozár DYNAMO ŽILINA 4 (21.02.2019, 19. kolo)
12. Štefan Macho Recreativo-Doxx B 4 (18.01.2019, 11. kolo)
12. Michal Kozarec Rabid Rabbits 4 (13.04.2019, 12. kolo)
14. Jozef Pápež Recreativo-Doxx B 3 (29.03.2019, 20. kolo)
15. Viktor Hlbočan DYNAMO ŽILINA 3 (28.03.2019, 15. kolo)
15. Filip Rybár BARSA 3 (10.03.2019, 15. kolo)
17. Miroslav Miko Rabid Rabbits 3 (23.12.2018, 11. kolo)
17. Peter Hofer Bruins United A 3 (10.02.2019, 9. kolo)
19. Martin Laščiak FK DIVÉ Svine 3 (29.03.2019, 19. kolo)
20. Andrej Machút Centrifuga A 3 (17.02.2019, 19. kolo)
20. Juraj Maliňák ROAD SK 3 (23.02.2019, 20. kolo)
20. Jozef Pekara BARSA 3 (08.12.2018, 5. kolo)
23. Mikuláš Baraník Rabid Rabbits 3 (01.12.2018, 2. kolo)
23. Matej Knapec FK Kastrol Team Žilina A 3 (07.05.2019, 13. kolo)
23. Ondrej Štefanica WU-Čince CREW-Trojkári B 3 (28.05.2019, 21. kolo)
26. Michal Holienka ROAD SK 3 (13.04.2019, 12. kolo)
26. Samuel Pistovčák Centrifuga A 3 (30.03.2019, 6. kolo)
26. Pavol Jandzík Bruins United A 3 (21.02.2019, 19. kolo)
26. Peter Albert Rabid Rabbits 3 (13.04.2019, 12. kolo)
26. Martin Zadňan BARSA 3 (03.03.2019, 13. kolo)
26. Peter Mintách FK DIVÉ Svine 3 (19.01.2019, 15. kolo)
32. Martin Holbička Centrifuga A 3 (23.12.2018, 4. kolo)
32. Maroš Macho FK DIVÉ Svine 3 (10.11.2018, 4. kolo)
32. Lukáš Nimohaj WU-Čince CREW-Trojkári B 3 (06.04.2019, 14. kolo)
35. Jakub Majtánik WU-Čince CREW-Trojkári B 3 (16.03.2019, 22. kolo)
35. Augustín Štefanica WU-Čince CREW-Trojkári B 3 (03.03.2019, 13. kolo)
37. Peter Lokaj FK Kastrol Team Žilina A 3 (07.05.2019, 13. kolo)
37. Tomáš Laščiak FK DIVÉ Svine 3 (15.03.2019, 10. kolo)
39. Mário Marčan DYNAMO ŽILINA 2 (02.11.2018, 11. kolo)
39. Miloš Zuziak FK Kastrol Team Žilina A 2 (18.05.2019, 22. kolo)
39. Lukáš Sventek ROAD SK 2 (17.03.2019, 21. kolo)
42. Tomáš Hollý BARSA 2 (11.05.2019, 16. kolo)
42. Peter Cieker Recreativo-Doxx B 2 (01.03.2019, 16. kolo)
44. Roman Majerčík DYNAMO ŽILINA 2 (16.12.2018, 9. kolo)
45. Kristián Bohdan Juggernauti 2 (10.02.2019, 9. kolo)
45. Marek Mrázik ROAD SK 2 (28.12.2018, 7. kolo)
45. Rastislav Kubica ROAD SK 2 (15.12.2018, 5. kolo)
48. Jozef Ondruš WU-Čince CREW-Trojkári B 2 (23.12.2018, 11. kolo)
49. Filip Kasman Rabid Rabbits 2 (13.04.2019, 12. kolo)
49. Dávid Paučin ROAD SK 2 (20.10.2018, 1. kolo)
49. Dávid Stančík DYNAMO ŽILINA 2 (27.04.2019, 13. kolo)
52. Jakub Ďurka Centrifuga A 2 (30.03.2019, 22. kolo)
52. Matúš Martinko BARSA 2 (09.06.2019, 19. kolo)
52. Dávid Vozár DYNAMO ŽILINA 2 (16.12.2018, 9. kolo)
55. Andrej Dávidík Juggernauti 2 (18.04.2019, 18. kolo)
55. Michal Plaskura DYNAMO ŽILINA 2 (23.03.2019, 17. kolo)
57. Daniel Jankovský Juggernauti 2 (03.11.2018, 2. kolo)
57. Michal Galovič ROAD SK 2 (13.04.2019, 12. kolo)
57. Richard Ďugel Juggernauti 2 (05.01.2019, 6. kolo)
60. Jakub Botoš Rabid Rabbits 2 (10.02.2019, 10. kolo)
61. Jaroslav Cigánik FK DIVÉ Svine 2 (15.03.2019, 10. kolo)
61. Peter Morvay Recreativo-Doxx B 2 (09.12.2018, 3. kolo)
63. Ján Boháč FK DIVÉ Svine 2 (04.11.2018, 2. kolo)
63. Martin Tvrdý FK Kastrol Team Žilina A 2 (27.04.2019, 16. kolo)
63. Ján Zátrak Juggernauti 2 (11.11.2018, 3. kolo)
63. Martin Mičic FK DIVÉ Svine 2 (04.11.2018, 2. kolo)
67. Peter Martinka Rabid Rabbits 2 (27.04.2019, 13. kolo)
67. Patrik Obrčian FK DIVÉ Svine 2 (15.12.2018, 5. kolo)
67. Vladimír Dorčik Recreativo-Doxx B 2 (29.12.2018, 9. kolo)
67. Tomáš Mičic FK DIVÉ Svine 2 (19.01.2019, 15. kolo)
67. Mário Adamus ROAD SK 2 (28.03.2019, 15. kolo)
67. Radoslav Zajac Recreativo-Doxx B 2 (02.11.2018, 2. kolo)
73. Lukáš Noga Recreativo-Doxx B 2 (29.12.2018, 9. kolo)
74. René Grac Rabid Rabbits 2 (16.03.2019, 22. kolo)
74. Ján Lokaj FK Kastrol Team Žilina A 2 (25.11.2018, 3. kolo)
74. Peter Papšo Bruins United A 2 (23.03.2019, 16. kolo)
77. Matúš Juriga Centrifuga A 2 (17.05.2019, 21. kolo)
77. Roman Košút Centrifuga A 2 (17.05.2019, 21. kolo)
79. Michal Biely BARSA 1 (23.12.2018, 4. kolo)
79. Adrián Paučin ROAD SK 1 (25.10.2018, 2. kolo)
81. Róbert Boháč FK DIVÉ Svine 1 (04.01.2019, 7. kolo)
82. Patrik Abrahamov DYNAMO ŽILINA 1 (02.11.2018, 11. kolo)
82. Matej Rolinec BARSA 1 (01.12.2018, 7. kolo)
84. Michal Kyška DYNAMO ŽILINA 1 (22.11.2018, 4. kolo)
84. Dávid Lojdl Juggernauti 1 (11.11.2018, 3. kolo)
84. Lukáš Ďurica DYNAMO ŽILINA 1 (08.12.2018, 5. kolo)
87. Andrej Kohler ROAD SK 1 (28.12.2018, 7. kolo)
87. Marek Macho FK DIVÉ Svine 1 (19.01.2019, 15. kolo)
89. Radoslav Jandačka Bruins United A 1 (09.12.2018, 1. kolo)
89. Christián Hranica Bruins United A 1 (03.03.2019, 15. kolo)
91. Patrik Turský Juggernauti 1 (23.12.2018, 5. kolo)
91. Peter Slyško Rabid Rabbits 1 (11.05.2019, 21. kolo)
91. Jozef Očko BARSA 1 (17.02.2019, 8. kolo)
91. Peter Kľučiar Recreativo-Doxx B 1 (29.12.2018, 9. kolo)
91. Jakub Súľovský WU-Čince CREW-Trojkári B 1 (28.05.2019, 21. kolo)
96. Michal Petrovský Bruins United A 1 (09.12.2018, 1. kolo)
96. Daniel Vrábeľ Juggernauti 1 (27.04.2019, 16. kolo)
98. Frederik Maťko FK DIVÉ Svine 1 (10.11.2018, 4. kolo)
98. Andrej Sventek WU-Čince CREW-Trojkári B 1 (03.03.2019, 13. kolo)
100. Peter Krčmár WU-Čince CREW-Trojkári B 1 (01.12.2018, 7. kolo)
100. Peter Škulavik Bruins United A 1 (11.11.2018, 3. kolo)
102. Martin Čech WU-Čince CREW-Trojkári B 1 (24.11.2018, 4. kolo)
102. Michal Knapec FK Kastrol Team Žilina A 1 (09.06.2019, 19. kolo)
102. Maroš Zadňan BARSA 1 (23.02.2019, 20. kolo)
105. Jozef Sobola FK Kastrol Team Žilina A 1 (19.10.2018, 7. kolo)
105. Andrej Kurucár DYNAMO ŽILINA 1 (06.06.2019, 20. kolo)
107. Michal Hucík BARSA 1 (03.03.2019, 13. kolo)
107. Miroslav Majerčák BARSA 1 (06.01.2019, 10. kolo)
107. Tomáš Štens Recreativo-Doxx B 1 (10.02.2019, 10. kolo)
110. Kristián Židek BARSA 1 (09.06.2019, 19. kolo)
110. Lukáš Kyška DYNAMO ŽILINA 1 (08.12.2018, 5. kolo)
110. Peter Lempochner FK Kastrol Team Žilina A 1 (27.04.2019, 16. kolo)
110. Tomáš Džudži Rabid Rabbits 1 (05.01.2019, 6. kolo)
114. Lukáš Gál Bruins United A 1 (04.01.2019, 7. kolo)
114. Peter Danišovič FK Kastrol Team Žilina A 1 (19.10.2018, 7. kolo)
114. Lukáš Achimský WU-Čince CREW-Trojkári B 1 (09.12.2018, 1. kolo)
117. Karol Židek BARSA 1 (08.12.2018, 5. kolo)
117. Andrej Baránik Rabid Rabbits 1 (13.04.2019, 12. kolo)
117. Juraj Majtán Bruins United A 1 (18.11.2018, 4. kolo)
120. Filip Šoška ROAD SK 1 (25.10.2018, 2. kolo)
120. Tomáš Dorčik Recreativo-Doxx B 1 (22.03.2019, 14. kolo)
122. Vladimír Kluch DYNAMO ŽILINA 0
122. Michal Hodoň FK Kastrol Team Žilina A 0
122. Peter Mišo BARSA 0
122. Miroslav Zajaček DYNAMO ŽILINA 0
122. Kevin Babčan Juggernauti 0
122. Matej Šutý Juggernauti 0
122. Dávid Hulín BARSA 0
122. Michal Palušek FK Kastrol Team Žilina A 0
122. Juraj Paprčiak DYNAMO ŽILINA 0
131. Lukáš Závodský DYNAMO ŽILINA 0
131. Martin Matejčík Recreativo-Doxx B 0
131. Rastislav Šutý Juggernauti 0
134. Dominik Kudla Bruins United A 0
134. Juraj Funtík Recreativo-Doxx B 0
134. Marián Baláž Rabid Rabbits 0
134. Marek Farský Centrifuga A 0
138. Jozef Lopušan ROAD SK 0
139. Matej Kavecký Rabid Rabbits 0
140. Peter Bela FK DIVÉ Svine 0
141. Ľubomír Paulíny Rabid Rabbits 0
142. Martin Hreus FK Kastrol Team Žilina A 0
143. Miroslav Šindel Juggernauti 0
144. Ondrej Chupáň DYNAMO ŽILINA 0
144. Milan Tichý FK Kastrol Team Žilina A 0
146. Martin Židek BARSA 0