Štatistika

Celkový počet hráčov: 158

Filter

 
Meno Tím B
1. Damián Labovský SPARMAL 7 (20.11.2019, 5. kolo)
2. Denis Tkáčik MLÁTIČKY-DOXX C 7 (01.12.2019, 14. kolo)
3. Dominik Ostrák MLÁTIČKY-DOXX C 7 (01.12.2019, 14. kolo)
4. Anton Šmehýl Juggernauti 6 (17.11.2019, 19. kolo)
5. Michal Surma Malaga A 6 (19.10.2019, 1. kolo)
6. Lukáš Nimohaj WU-Čince CREW 6 (16.11.2019, 4. kolo)
7. Peter Cúg Rabid Rabbits 5 (22.11.2019, 3. kolo)
8. Denis Danaj MLÁTIČKY-DOXX C 5 (19.10.2019, 1. kolo)
9. Patrik Rojček MLÁTIČKY-DOXX C 4 (01.12.2019, 14. kolo)
10. Patrik Žubor ALL IN 4 (30.11.2019, 9. kolo)
11. Jozef Kysacký FriWald 4 (17.11.2019, 19. kolo)
11. Jakub Michalík Partizán Bukovina 4 (05.11.2019, 3. kolo)
13. Michal Treskoň Malaga A 4 (19.10.2019, 1. kolo)
14. Peter Gabaj FriWald 4 (24.11.2019, 5. kolo)
15. Marián Žucha MLÁTIČKY-DOXX C 4 (19.10.2019, 1. kolo)
16. Michal Lajš Partizán Bukovina 4 (05.11.2019, 3. kolo)
16. Jozef Pekara BARSA 4 (24.11.2019, 3. kolo)
18. Tibor Sobol Juggernauti 4 (30.11.2019, 9. kolo)
19. Tomáš Polanský Partizán Bukovina 3 (10.11.2019, 4. kolo)
20. Peter Stiskala Malaga A 3 (24.11.2019, 5. kolo)
20. Jozef Adamčík SPARMAL 3 (03.11.2019, 8. kolo)
22. Tomáš Hollý BARSA 3 (24.11.2019, 3. kolo)
22. Martin Holbička Centrifuga A 3 (10.11.2019, 4. kolo)
22. Martin Holák MLÁTIČKY-DOXX C 3 (09.11.2019, 7. kolo)
22. Filip Rybár BARSA 3 (02.11.2019, 8. kolo)
22. Patrik Kašuba FriWald 3 (26.10.2019, 8. kolo)
27. Ján Slatinský Centrifuga A 3 (01.12.2019, 14. kolo)
27. Jaroslav Hruška Rabid Rabbits 3 (15.11.2019, 4. kolo)
27. Daniel Mihalík SPARMAL 3 (08.11.2019, 2. kolo)
30. Andrej Dávidík Juggernauti 3 (26.10.2019, 8. kolo)
30. Pavol Jandzík Malaga A 3 (24.11.2019, 5. kolo)
32. Peter Vríčan FriWald 3 (17.11.2019, 19. kolo)
32. Miroslav Zajac Partizán Bukovina 3 (03.11.2019, 8. kolo)
32. Augustín Štefanica WU-Čince CREW 3 (02.11.2019, 8. kolo)
35. Matúš Gabaj FriWald 3 (26.10.2019, 8. kolo)
35. Peter Lokaj FK Kastrol Team Žilina A 3 (01.12.2019, 6. kolo)
37. Ján Lokaj FK Kastrol Team Žilina A 3 (15.11.2019, 4. kolo)
37. Michal Kubica Partizán Bukovina 3 (03.11.2019, 8. kolo)
37. Slavomír Kapusniak Partizán Bukovina 3 (10.11.2019, 4. kolo)
37. Filip Novosad Partizán Bukovina 3 (05.11.2019, 3. kolo)
41. Jozef Sobola FK Kastrol Team Žilina A 3 (15.11.2019, 4. kolo)
42. Jozef Švirik ALL IN 2 (16.11.2019, 4. kolo)
42. Štefan Hanzel Malaga A 2 (24.11.2019, 5. kolo)
44. Michal Kozarec Rabid Rabbits 2 (22.11.2019, 3. kolo)
44. Aleksa Popov SPARMAL 2 (01.12.2019, 6. kolo)
44. Lukáš Červený SPARMAL 2 (03.11.2019, 8. kolo)
47. Róbert Komačka Juggernauti 2 (22.11.2019, 3. kolo)
47. Radoslav Daniš Malaga A 2 (19.10.2019, 1. kolo)
49. Kristián Popelka MLÁTIČKY-DOXX C 2 (17.11.2019, 4. kolo)
50. Peter Albert Rabid Rabbits 2 (15.11.2019, 4. kolo)
50. Michal Knapec FK Kastrol Team Žilina A 2 (01.12.2019, 6. kolo)
50. Martin Turský Centrifuga A 2 (03.11.2019, 3. kolo)
50. Jozef Kováčik Malaga A 2 (19.10.2019, 1. kolo)
54. Július Lacko ALL IN 2 (03.12.2019, 10. kolo)
54. Matúš Martinko BARSA 2 (02.11.2019, 8. kolo)
54. Marián Hermánek MLÁTIČKY-DOXX C 2 (09.11.2019, 7. kolo)
54. Tomáš Trpiš ALL IN 2 (03.12.2019, 10. kolo)
58. Marek Ďurica SPARMAL 2 (20.11.2019, 5. kolo)
58. Juraj Poliak Juggernauti 2 (22.11.2019, 3. kolo)
58. Roman Galbavý SPARMAL 2 (08.11.2019, 2. kolo)
58. Jakub Majtánik WU-Čince CREW 2 (20.11.2019, 5. kolo)
62. Juraj Cisárik Partizán Bukovina 2 (10.11.2019, 4. kolo)
62. Ondrej Štefanica WU-Čince CREW 2 (16.11.2019, 4. kolo)
62. Jakub Nemček FriWald 2 (24.11.2019, 5. kolo)
62. Marek Kašuba BARSA 2 (02.11.2019, 8. kolo)
66. Adrián Dobroň SPARMAL 2 (20.11.2019, 5. kolo)
66. Jakub Padyk ALL IN 2 (16.11.2019, 4. kolo)
66. Roman Pavela ALL IN 2 (16.11.2019, 4. kolo)
66. Matej Knapec FK Kastrol Team Žilina A 2 (03.12.2019, 10. kolo)
70. Matúš Cvacho Juggernauti 2 (22.11.2019, 3. kolo)
71. Matej Halama MLÁTIČKY-DOXX C 2 (19.10.2019, 1. kolo)
72. Daniel Jankovský Juggernauti 2 (09.11.2019, 7. kolo)
73. Peter Krčmár WU-Čince CREW 1 (20.11.2019, 5. kolo)
73. Erik Figura Centrifuga A 1 (03.11.2019, 3. kolo)
73. Miroslav Mrázik FK Kastrol Team Žilina A 1 (18.10.2019, 7. kolo)
73. Marek Tomáš MLÁTIČKY-DOXX C 1 (09.11.2019, 7. kolo)
73. Matej Vričan FriWald 1 (24.11.2019, 5. kolo)
78. Juraj Vavrík BARSA 1 (01.12.2019, 15. kolo)
78. Daniel Vrábeľ Juggernauti 1 (19.10.2019, 1. kolo)
80. Erik Gašinec ALL IN 1 (16.11.2019, 4. kolo)
80. Peter Škulavik Malaga A 1 (24.11.2019, 5. kolo)
80. Michal Hucík BARSA 1 (10.11.2019, 4. kolo)
80. Matúš Juriga Centrifuga A 1 (10.11.2019, 4. kolo)
80. Michal Šefara Malaga A 1 (05.11.2019, 3. kolo)
85. Tomáš Džudži Rabid Rabbits 1 (22.11.2019, 3. kolo)
85. Juraj Majtán WU-Čince CREW 1 (16.11.2019, 4. kolo)
85. Erik Kašuba FriWald 1 (10.11.2019, 4. kolo)
88. Peter Martinka Rabid Rabbits 1 (22.11.2019, 3. kolo)
88. Maroš Zadňan BARSA 1 (01.12.2019, 15. kolo)
88. Jakub Botoš Rabid Rabbits 1 (15.11.2019, 4. kolo)
91. Adrián Tichák Partizán Bukovina 1 (18.10.2019, 7. kolo)
91. Andrej Machút Centrifuga A 1 (10.11.2019, 4. kolo)
91. Martin Hreus FK Kastrol Team Žilina A 1 (01.12.2019, 6. kolo)
91. Andrej Baránik Rabid Rabbits 1 (15.11.2019, 4. kolo)
91. Andrej Chládecký Centrifuga A 1 (03.11.2019, 3. kolo)
91. Lukáš Tepličanec FriWald 1 (24.11.2019, 5. kolo)
91. Peter Hofer Malaga A 1 (17.11.2019, 4. kolo)
91. Marek Galbavý SPARMAL 1 (01.12.2019, 6. kolo)
91. Mikuláš Baraník Rabid Rabbits 1 (08.11.2019, 2. kolo)
91. Rastislav Vršanský SPARMAL 1 (08.11.2019, 2. kolo)
91. Kristián Židek BARSA 1 (10.11.2019, 4. kolo)
91. Samuel Pistovčák Centrifuga A 1 (01.12.2019, 14. kolo)
91. Branislav Pinčiar ALL IN 1 (19.10.2019, 1. kolo)
104. Dušan Kundra MLÁTIČKY-DOXX C 1 (03.11.2019, 3. kolo)
104. Martin Tvrdý FK Kastrol Team Žilina A 1 (03.12.2019, 10. kolo)
104. Anton Rupik Malaga A 1 (19.10.2019, 1. kolo)
107. Richard Pudík FK Kastrol Team Žilina A 1 (01.12.2019, 6. kolo)
107. Lukáš Achimský WU-Čince CREW 1 (26.10.2019, 2. kolo)
107. Michal Petrovský Malaga A 1 (19.10.2019, 1. kolo)
107. Martin Zadňan BARSA 1 (10.11.2019, 4. kolo)
107. Peter Danišovič FK Kastrol Team Žilina A 1 (03.12.2019, 10. kolo)
112. Jakub Papuča MLÁTIČKY-DOXX C 1 (09.11.2019, 7. kolo)
113. Miroslav Šindel Juggernauti 1 (09.11.2019, 7. kolo)
114. Ján Zátrak Juggernauti 1 (19.10.2019, 1. kolo)
115. Štefan Doboš ALL IN 0
115. Michal Zátorský ALL IN 0
115. Radoslav Chovanec ALL IN 0
115. Patrik Turský Juggernauti 0
115. Andrej Sventek WU-Čince CREW 0
115. Jozef Očko BARSA 0
115. Lukáš Šúty Juggernauti 0
115. Roman Ovčík ALL IN 0
115. Miroslav Buček ALL IN 0
115. Radoslav Bočej ALL IN 0
115. Matej Šutý Juggernauti 0
115. Michal Hodoň FK Kastrol Team Žilina A 0
115. Michal Palušek FK Kastrol Team Žilina A 0
115. Jakub Húšťava ALL IN 0
115. Miloš Zuziak FK Kastrol Team Žilina A 0
115. Pavol Repkovský FK Kastrol Team Žilina A 0
115. Rastislav Ozimý Partizán Bukovina 0
115. Jakub Dzirbík SPARMAL 0
133. Vladimír Konštiak SPARMAL 0
133. Boris Galbavý SPARMAL 0
133. Jozef Bohdal Rabid Rabbits 0
133. Marek Ostrák MLÁTIČKY-DOXX C 0
133. Jozef Ondruš WU-Čince CREW 0
133. Martin Švaňa ALL IN 0
133. Marián Baláž FriWald 0
133. Roman Kučera ALL IN 0
141. Michal Skaličan SPARMAL 0
141. Daniel Chupáň Rabid Rabbits 0
141. Michal Michulek MLÁTIČKY-DOXX C 0
141. Martin Čech WU-Čince CREW 0
141. Martin Miškovský Rabid Rabbits 0
141. Miroslav Miko FriWald 0
141. Tomáš Hrubý ALL IN 0
148. Matej Kavecký Rabid Rabbits 0
148. Peter Lempochner FK Kastrol Team Žilina A 0
148. Pavol Ďurana ALL IN 0
148. Samuel Horecký Partizán Bukovina 0
148. Roman Košút Centrifuga A 0
148. Jakub Súľovský WU-Čince CREW 0
154. Martin Židek BARSA 0
154. Karol Židek BARSA 0
154. Tomáš Albert FriWald 0
154. Erik Macko FriWald 0
158. Milan Tichý FK Kastrol Team Žilina A 0