Štatistika

Celkový počet hráčov: 146

Filter

 
Meno Tím A
1. Matúš Juriga Centrifuga A 5 (17.02.2019, 19. kolo)
2. Jozef Lopušan ROAD SK 4 (07.05.2019, 13. kolo)
3. Marek Mrázik ROAD SK 4 (18.04.2019, 18. kolo)
4. Jakub Tarabík Bruins United A 4 (14.02.2019, 17. kolo)
5. Andrej Machút Centrifuga A 4 (15.12.2018, 8. kolo)
5. Jozef Pekara BARSA 4 (03.03.2019, 13. kolo)
7. Michal Vozár DYNAMO ŽILINA 4 (18.05.2019, 22. kolo)
8. Lukáš Nimohaj WU-Čince CREW-Trojkári B 4 (28.05.2019, 21. kolo)
9. Marek Filo DYNAMO ŽILINA 3 (13.04.2019, 18. kolo)
10. Daniel Jankovský Juggernauti 3 (23.12.2018, 5. kolo)
11. Martin Laščiak FK DIVÉ Svine 3 (04.11.2018, 2. kolo)
12. Juraj Maliňák ROAD SK 3 (13.04.2019, 12. kolo)
13. Ondrej Štefanica WU-Čince CREW-Trojkári B 3 (06.04.2019, 14. kolo)
14. Peter Albert Rabid Rabbits 3 (16.03.2019, 22. kolo)
14. Samuel Pistovčák Centrifuga A 3 (23.02.2019, 20. kolo)
14. Peter Mintách FK DIVÉ Svine 3 (23.11.2018, 1. kolo)
17. Michal Kozarec Rabid Rabbits 3 (13.04.2019, 12. kolo)
18. Augustín Štefanica WU-Čince CREW-Trojkári B 3 (24.11.2018, 4. kolo)
19. Tomáš Laščiak FK DIVÉ Svine 3 (29.03.2019, 19. kolo)
20. Tomáš Hollý BARSA 2 (10.03.2019, 15. kolo)
20. Jozef Pápež Recreativo-Doxx B 2 (11.05.2019, 21. kolo)
20. Christián Hranica Bruins United A 2 (18.11.2018, 4. kolo)
23. Lukáš Šúty Juggernauti 2 (03.11.2018, 2. kolo)
24. Michal Petrovský Bruins United A 2 (18.11.2018, 4. kolo)
24. Kristián Bohdan Juggernauti 2 (29.03.2019, 19. kolo)
26. Róbert Petruš DYNAMO ŽILINA 2 (31.01.2019, 8. kolo)
26. Jozef Ondruš WU-Čince CREW-Trojkári B 2 (17.11.2018, 3. kolo)
28. Róbert Komačka Juggernauti 2 (05.01.2019, 6. kolo)
29. Peter Hofer Bruins United A 2 (27.01.2019, 12. kolo)
29. Matúš Martinko BARSA 2 (02.02.2019, 9. kolo)
29. Jakub Ďurka Centrifuga A 2 (20.04.2019, 14. kolo)
32. Michal Knapec FK Kastrol Team Žilina A 2 (25.11.2018, 3. kolo)
32. Maroš Zadňan BARSA 2 (09.06.2019, 19. kolo)
32. Michal Plaskura DYNAMO ŽILINA 2 (21.02.2019, 19. kolo)
35. Andrej Kurucár DYNAMO ŽILINA 2 (27.04.2019, 13. kolo)
35. Jozef Sobola FK Kastrol Team Žilina A 2 (07.05.2019, 13. kolo)
35. Michal Galovič ROAD SK 2 (13.04.2019, 12. kolo)
38. Jakub Botoš Rabid Rabbits 2 (15.12.2018, 8. kolo)
38. Tomáš Štens Recreativo-Doxx B 2 (29.03.2019, 20. kolo)
38. Michal Hucík BARSA 2 (02.02.2019, 9. kolo)
41. Peter Morvay Recreativo-Doxx B 2 (29.12.2018, 9. kolo)
41. Erik Figura Centrifuga A 2 (31.01.2019, 9. kolo)
41. Lukáš Kyška DYNAMO ŽILINA 2 (01.12.2018, 2. kolo)
44. Mikuláš Baraník Rabid Rabbits 2 (01.12.2018, 2. kolo)
44. Ján Zátrak Juggernauti 2 (27.04.2019, 16. kolo)
44. Matej Knapec FK Kastrol Team Žilina A 2 (27.04.2019, 16. kolo)
44. Ján Boháč FK DIVÉ Svine 2 (10.11.2018, 4. kolo)
44. Martin Tvrdý FK Kastrol Team Žilina A 2 (19.10.2018, 7. kolo)
49. Tomáš Mičic FK DIVÉ Svine 2 (04.01.2019, 7. kolo)
49. Michal Holienka ROAD SK 2 (07.05.2019, 13. kolo)
49. Pavol Jandzík Bruins United A 2 (14.02.2019, 17. kolo)
49. Peter Martinka Rabid Rabbits 2 (11.05.2019, 21. kolo)
53. Maroš Macho FK DIVÉ Svine 2 (15.03.2019, 10. kolo)
53. Tomáš Kostán Bruins United A 2 (25.11.2018, 11. kolo)
53. Štefan Macho Recreativo-Doxx B 2 (10.02.2019, 10. kolo)
53. Lukáš Noga Recreativo-Doxx B 2 (09.12.2018, 3. kolo)
53. Andrej Chládecký Centrifuga A 2 (15.12.2018, 8. kolo)
53. Andrej Baránik Rabid Rabbits 2 (13.04.2019, 12. kolo)
53. Martin Holbička Centrifuga A 2 (15.12.2018, 8. kolo)
60. Peter Papšo Bruins United A 2 (14.02.2019, 17. kolo)
60. René Grac Rabid Rabbits 2 (27.04.2019, 13. kolo)
60. Jakub Majtánik WU-Čince CREW-Trojkári B 2 (06.06.2019, 20. kolo)
63. Peter Lokaj FK Kastrol Team Žilina A 2 (23.11.2018, 1. kolo)
64. Lukáš Závodský DYNAMO ŽILINA 1 (22.11.2018, 4. kolo)
65. Marek Farský Centrifuga A 1 (16.12.2018, 5. kolo)
66. Dávid Lojdl Juggernauti 1 (11.11.2018, 3. kolo)
66. Miloš Zuziak FK Kastrol Team Žilina A 1 (02.11.2018, 11. kolo)
66. Lukáš Sventek ROAD SK 1 (13.04.2019, 12. kolo)
66. Lukáš Ďurica DYNAMO ŽILINA 1 (22.11.2018, 4. kolo)
66. Mário Marčan DYNAMO ŽILINA 1 (02.11.2018, 11. kolo)
71. Marek Macho FK DIVÉ Svine 1 (19.01.2019, 15. kolo)
71. Andrej Kohler ROAD SK 1 (15.12.2018, 5. kolo)
73. Radoslav Jandačka Bruins United A 1 (18.11.2018, 4. kolo)
74. Patrik Turský Juggernauti 1 (23.12.2018, 5. kolo)
74. Peter Slyško Rabid Rabbits 1 (17.02.2019, 19. kolo)
74. Jozef Očko BARSA 1 (10.02.2019, 22. kolo)
74. Roman Majerčík DYNAMO ŽILINA 1 (11.01.2019, 1. kolo)
78. Rastislav Kubica ROAD SK 1 (13.04.2019, 12. kolo)
78. Daniel Vrábeľ Juggernauti 1 (03.11.2018, 2. kolo)
78. Marek Kašuba BARSA 1 (06.01.2019, 10. kolo)
81. Andrej Sventek WU-Čince CREW-Trojkári B 1 (03.03.2019, 13. kolo)
81. Frederik Maťko FK DIVÉ Svine 1 (15.03.2019, 10. kolo)
83. Dávid Paučin ROAD SK 1 (15.12.2018, 5. kolo)
83. Filip Kasman Rabid Rabbits 1 (13.01.2019, 5. kolo)
83. Dávid Stančík DYNAMO ŽILINA 1 (11.05.2019, 16. kolo)
83. Viktor Hlbočan DYNAMO ŽILINA 1 (19.01.2019, 10. kolo)
83. Filip Rybár BARSA 1 (20.01.2019, 14. kolo)
83. Ľubomír Paulíny Rabid Rabbits 1 (25.11.2018, 3. kolo)
89. Peter Škulavik Bruins United A 1 (30.03.2019, 22. kolo)
89. Miroslav Miko Rabid Rabbits 1 (01.12.2018, 2. kolo)
89. Martin Hreus FK Kastrol Team Žilina A 1 (10.03.2019, 14. kolo)
89. Dávid Vozár DYNAMO ŽILINA 1 (16.12.2018, 9. kolo)
89. Jakub Baranovič ROAD SK 1 (23.02.2019, 20. kolo)
94. Andrej Dávidík Juggernauti 1 (19.01.2019, 10. kolo)
94. Martin Čech WU-Čince CREW-Trojkári B 1 (20.01.2019, 10. kolo)
96. Richard Ďugel Juggernauti 1 (05.01.2019, 6. kolo)
97. Miroslav Majerčák BARSA 1 (11.05.2019, 16. kolo)
98. Jaroslav Cigánik FK DIVÉ Svine 1 (10.02.2019, 22. kolo)
98. Kristián Židek BARSA 1 (10.03.2019, 15. kolo)
98. Peter Lempochner FK Kastrol Team Žilina A 1 (18.05.2019, 22. kolo)
101. Miroslav Šindel Juggernauti 1 (05.01.2019, 6. kolo)
101. Martin Mičic FK DIVÉ Svine 1 (23.11.2018, 1. kolo)
103. Martin Zadňan BARSA 1 (08.12.2018, 5. kolo)
103. Mário Adamus ROAD SK 1 (18.01.2019, 11. kolo)
103. Peter Danišovič FK Kastrol Team Žilina A 1 (29.12.2018, 9. kolo)
103. Patrik Obrčian FK DIVÉ Svine 1 (10.11.2018, 4. kolo)
103. Radoslav Zajac Recreativo-Doxx B 1 (05.05.2019, 13. kolo)
103. Lukáš Achimský WU-Čince CREW-Trojkári B 1 (17.11.2018, 3. kolo)
103. Vladimír Dorčik Recreativo-Doxx B 1 (11.05.2019, 21. kolo)
103. Lukáš Gál Bruins United A 1 (09.12.2018, 1. kolo)
111. Ondrej Chupáň DYNAMO ŽILINA 1 (16.12.2018, 9. kolo)
111. Karol Židek BARSA 1 (08.12.2018, 5. kolo)
111. Juraj Majtán Bruins United A 1 (09.12.2018, 1. kolo)
114. Filip Šoška ROAD SK 1 (31.01.2019, 9. kolo)
114. Tomáš Dorčik Recreativo-Doxx B 1 (29.12.2018, 9. kolo)
114. Ján Lokaj FK Kastrol Team Žilina A 1 (19.10.2018, 7. kolo)
117. Roman Košút Centrifuga A 1 (15.12.2018, 8. kolo)
118. Michal Hodoň FK Kastrol Team Žilina A 0
118. Matej Šutý Juggernauti 0
118. Juraj Paprčiak DYNAMO ŽILINA 0
118. Miroslav Zajaček DYNAMO ŽILINA 0
118. Peter Mišo BARSA 0
118. Vladimír Kluch DYNAMO ŽILINA 0
118. Kevin Babčan Juggernauti 0
118. Michal Palušek FK Kastrol Team Žilina A 0
118. Dávid Hulín BARSA 0
127. Adrián Paučin ROAD SK 0
127. Michal Biely BARSA 0
127. Martin Matejčík Recreativo-Doxx B 0
127. Rastislav Šutý Juggernauti 0
131. Róbert Boháč FK DIVÉ Svine 0
132. Patrik Abrahamov DYNAMO ŽILINA 0
132. Marián Baláž Rabid Rabbits 0
132. Juraj Funtík Recreativo-Doxx B 0
132. Matej Rolinec BARSA 0
132. Dominik Kudla Bruins United A 0
137. Michal Kyška DYNAMO ŽILINA 0
138. Peter Cieker Recreativo-Doxx B 0
139. Jakub Súľovský WU-Čince CREW-Trojkári B 0
139. Matej Kavecký Rabid Rabbits 0
139. Peter Kľučiar Recreativo-Doxx B 0
142. Peter Bela FK DIVÉ Svine 0
143. Peter Krčmár WU-Čince CREW-Trojkári B 0
144. Tomáš Džudži Rabid Rabbits 0
145. Milan Tichý FK Kastrol Team Žilina A 0
146. Martin Židek BARSA 0