Aktuálne zápasy

Zápas

zobraziť všetky

Štatistiky po základnej časti

Štatistiky celkom

všetky štatistiky

Pavúk - play-off

16-finále

Osemfinále

Štvrťfinále

Semifinále

Finále

O 3. miesto

hrá sa na jedno víťazstvo, v prípade remízy nasleduje 2minútové predĺženie 3 na 3, potom prípadne 3 penalty pre každý tím, v zápasoch play-off môžu nastúpiť iba hráči, ktorí v základnej časti odohrali aspoň 2 stretnutia

Posledné zápasy

Zápas
Juventus Žilina - SynotTIP Bánová
Finále (1. zápas)
2:11
03.07.2016 20:00
Cys Žilina - BANDA
o 3. miesto (1. zápas)
1:5
03.07.2016 18:45
1 Juventus Žilina - BANDA
Semifinále (1. zápas)
10:1
03.07.2016 16:40
1 SynotTIP Bánová - Cys Žilina
Semifinále (1. zápas)
11:1
03.07.2016 15:30
Juventus Žilina - Slovenský Orloj Stará Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas)
14:5
02.07.2016 20:00
FC Solinky - BANDA
Štvrťfinále (1. zápas)
3:7
02.07.2016 19:00
Cys Žilina - Sporting Solinky
Štvrťfinále (1. zápas)
5:2
02.07.2016 18:00
SynotTIP Bánová - Slavoj Houslice
Štvrťfinále (1. zápas)
7:6
02.07.2016 11:00
ŠOŠONI-Red Devils B - Sporting Solinky
Osemfinále (1. zápas)
5:6
01.07.2016 20:30
Cys Žilina - ŽFA Žilina
Osemfinále (1. zápas)
5:4 p.k.
01.07.2016 19:30

skupina A

P Názov tímu PZ V VP PP P Sk Gr B Séria
1. SynotTIP Bánová 5 5 0 0 0 54:30 +24 15 V V V V V
2. FC Solinky 5 4 0 0 1 47:24 +23 12 V V V P V
3. Sporting Solinky 5 3 0 0 2 39:27 +12 9 P P V V V
4. FSC Small Wood Žilina A 5 2 0 0 3 33:40 -7 6 P V P V P
5. FC Familia 5 1 0 0 4 23:38 -15 3 V P P P P
6. AC Mailand 5 0 0 0 5 8:45 -37 0 P P P P P

každý s každým v skupine, prvých 32 tímov postupuje do 16-finále, aj v základnej časti sa stretnutie hrá až do rozhodnutia

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 29.04.2017 01:54. | tabuľka bez odkazov

skupina B

P Názov tímu PZ V VP PP P Sk Gr B Séria
1. FC Terra Varna 6 6 0 0 0 30:15 +15 18 V V V V V V
2. BANDA 6 5 0 0 1 41:17 +24 15 V P V V V V
3. FSC Small Wood Žilina B 6 3 0 0 3 30:27 +3 9 P V P V V P
4. CVČ STROM SOLINKY 6 3 0 0 3 27:29 -2 9 V P P V V P
5. Mercedes United 6 2 0 0 4 33:34 -1 6 P P V V P P
6. FC ANANASI-Profirol B 6 2 0 0 4 23:29 -6 6 V P P P V P
7. MFK Hájik 6 0 0 0 6 16:49 -33 0 P P P P P P

každý s každým v skupine, prvých 32 tímov postupuje do 16-finále, aj v základnej časti sa stretnutie hrá až do rozhodnutia

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 29.04.2017 01:54. | tabuľka bez odkazov

skupina C

P Názov tímu PZ V VP PP P Sk Gr B Séria
1. Juventus Žilina 5 5 0 0 0 81:20 +61 15 V V V V V
2. PREDATORS 5 3 1 0 1 24:23 +1 11 V V P V V
3. Slavoj Houslice 5 3 0 0 2 34:23 +11 9 V V P V P
4. Jalapeňos 5 2 0 0 3 5:21 -16 6 P P V P V
5. ANIMALS 5 1 0 1 3 15:34 -19 4 P V P P P
6. ProGamers 5 0 0 0 5 17:55 -38 0 P P P P P

každý s každým v skupine, prvých 32 tímov postupuje do 16-finále, aj v základnej časti sa stretnutie hrá až do rozhodnutia

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 29.04.2017 01:54. | tabuľka bez odkazov

skupina D

P Názov tímu PZ V VP PP P Sk Gr B Séria
1. Cys Žilina 6 6 0 0 0 40:11 +29 18 V V V V V V
2. H2O fone Žilina 6 4 0 1 1 25:19 +6 13 V V P V P V
3. Recreativo 6 3 1 0 2 31:25 +6 11 P V V V V P
4. FK Kastrol Team Žilina AFX 6 3 0 0 3 32:24 +8 9 V P P V P V
5. FC Olympic 6 1 1 0 4 22:40 -18 5 V V P P P P
6. FC 4Jao 6 1 0 0 5 14:25 -11 3 P P P P P V
7. Lokomotíva Utd. 6 0 0 1 5 14:44 -30 1 P P P P P P

každý s každým v skupine, prvých 32 tímov postupuje do 16-finále, aj v základnej časti sa stretnutie hrá až do rozhodnutia

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 29.04.2017 01:54. | tabuľka bez odkazov

skupina E

P Názov tímu PZ V VP PP P Sk Gr B Séria
1. EUNICA FUTSAL TEAM 5 4 1 0 0 37:19 +18 14 V V V V V
2. DYNAMO ŽILINA 5 3 0 1 1 29:18 +11 10 P V P V V
3. Malaga 5 3 0 0 2 36:21 +15 9 V V V P P
4. ŽFA Žilina 5 3 0 0 2 29:24 +5 9 P P V V V
5. Giraffa Camelo Pajdalis 5 1 0 0 4 26:43 -17 3 V P P P P
6. TNV 5 0 0 0 5 11:43 -32 0 P P P P P

každý s každým v skupine, prvých 32 tímov postupuje do 16-finále, aj v základnej časti sa stretnutie hrá až do rozhodnutia

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 29.04.2017 01:54. | tabuľka bez odkazov

skupina F

P Názov tímu PZ V VP PP P Sk Gr B Séria
1. ŠOŠONI-Red Devils B 5 2 2 0 1 28:26 +2 10 V V V V P
2. WU-Čince CREW-Trojkári B 5 3 0 1 1 33:23 +10 10 P V V V P
3. Slovenský Orloj Stará Bystrica 5 3 0 0 2 21:16 +5 9 V V P V P
4. ROAD SK 5 3 0 0 2 23:16 +7 9 V P V V P
5. Queretaro 5 1 0 1 3 20:34 -14 4 P P P P V
6. FC Matador 5 0 0 0 5 14:34 -20 0 P P P P P

každý s každým v skupine, prvých 32 tímov postupuje do 16-finále, aj v základnej časti sa stretnutie hrá až do rozhodnutia

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 29.04.2017 01:54. | tabuľka bez odkazov

Spoločná tabuľka

P Názov tímu PZ V VP PP P Sk Gr B Séria
1. Juventus Žilina 5 5 0 0 0 81:20 +61 15 V V V V V
2. SynotTIP Bánová 5 5 0 0 0 54:30 +24 15 V V V V V
3. Cys Žilina 5 5 0 0 0 30:9 +21 15 V V V V V
4. FC Terra Varna 5 5 0 0 0 25:11 +14 15 V V V V V
5. EUNICA FUTSAL TEAM 5 4 1 0 0 37:19 +18 14 V V V V V
6. ŠOŠONI-Red Devils B 5 2 2 0 1 28:26 +2 10 V V V V P
7. FC Solinky 5 4 0 0 1 47:24 +23 12 V V V P V
8. BANDA 5 4 0 0 1 32:14 +18 12 V P V V V
9. PREDATORS 5 3 1 0 1 24:23 +1 11 V V P V V
10. DYNAMO ŽILINA 5 3 0 1 1 29:18 +11 10 P V P V V
11. WU-Čince CREW-Trojkári B 5 3 0 1 1 33:23 +10 10 P V V V P
12. H2O fone Žilina 5 3 0 1 1 20:16 +4 10 V P V P V
13. Malaga 5 3 0 0 2 36:21 +15 9 V V V P P
14. Sporting Solinky 5 3 0 0 2 39:27 +12 9 P P V V V
15. Slavoj Houslice 5 3 0 0 2 34:23 +11 9 V V P V P
16. Slovenský Orloj Stará Bystrica 5 3 0 0 2 21:16 +5 9 V V P V P
17. Recreativo 5 2 1 0 2 24:21 +3 8 P V V V P
18. FSC Small Wood Žilina B 5 2 0 0 3 20:25 -5 6 P V P V P
19. ROAD SK 5 3 0 0 2 23:16 +7 9 V P V V P
20. ŽFA Žilina 5 3 0 0 2 29:24 +5 9 P P V V V
21. FK Kastrol Team Žilina AFX 5 2 0 0 3 21:24 -3 6 V P P P V
22. FSC Small Wood Žilina A 5 2 0 0 3 33:40 -7 6 P V P V P
23. CVČ STROM SOLINKY 5 2 0 0 3 19:28 -9 6 P P V V P
24. Jalapeňos 5 2 0 0 3 5:21 -16 6 P P V P V
25. Queretaro 5 1 0 1 3 20:34 -14 4 P P P P V
26. ANIMALS 5 1 0 1 3 15:34 -19 4 P V P P P
27. Mercedes United 5 1 0 0 4 22:32 -10 3 P P V P P
28. FC Familia 5 1 0 0 4 23:38 -15 3 V P P P P
29. Giraffa Camelo Pajdalis 5 1 0 0 4 26:43 -17 3 V P P P P
30. FC Olympic 5 1 0 0 4 16:35 -19 3 V P P P P
31. FC ANANASI-Profirol B 5 1 0 0 4 17:25 -8 3 V P P P P
32. FC 4Jao 5 0 0 0 5 9:25 -16 0 P P P P P
33. FC Matador 5 0 0 0 5 14:34 -20 0 P P P P P
34. TNV 5 0 0 0 5 11:43 -32 0 P P P P P
35. AC Mailand 5 0 0 0 5 8:45 -37 0 P P P P P
36. ProGamers 5 0 0 0 5 17:55 -38 0 P P P P P
37. Lokomotíva Utd. 6 0 0 1 5 14:44 -30 1 P P P P P P
38. MFK Hájik 6 0 0 0 6 16:49 -33 0 P P P P P P

každý s každým v skupine, prvých 32 tímov postupuje do 16-finále, aj v základnej časti sa stretnutie hrá až do rozhodnutia

Filter tabuľky


Tabuľka naposledy vygenerovaná: 29.04.2017 01:54. | tabuľka bez odkazov

Diskusia (0)

Zatiaľ tu nie je žiadna diskusia.

Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.