Play-off

Zápas
PIZZERIA TEMPO - ENGINE TEAM
1. predkolo play-off (1. zápas)
24:2
16.06.2019 18:30
FC Diebels - ENTERRADORES
1. predkolo play-off (1. zápas)
10:6
16.06.2019 19:30
BAD BOYS - Drvič
1. predkolo play-off (1. zápas)
5:6
16.06.2019 11:30
FC Manolo Team Žilina - TJ Tatran Bytčica
1. predkolo play-off (1. zápas)
9:3
19.06.2019 19:30
Of Course futsal team - FC Sulnaldo
1. predkolo play-off (1. zápas)
6:5
18.06.2019 19:00
ProFutsal Team - FsK KAMENCE
1. predkolo play-off (1. zápas)
9:4
17.06.2019 20:00
1 ALL IN - 1. FC Rozsutec
1. predkolo play-off (1. zápas)
11:3
12.06.2019 20:30
FC ANANASI A - MFK Hájik
1. predkolo play-off (1. zápas)
9:2
17.06.2019 19:00

Osemfinále

Zápas
Centrifuga A - PIZZERIA TEMPO
Osemfinále (1. zápas)
10:5
23.06.2019 17:30
MŠK Žilina FUTSAL - Drvič
Osemfinále (1. zápas)
2:6
25.06.2019 19:00
FC SAMINECHCE - FC Diebels
Osemfinále (1. zápas)
9:3
23.06.2019 18:30
Malaga - FC ANANASI A
Osemfinále (1. zápas)
14:2
23.06.2019 19:30
Queretaro - ALL IN
Osemfinále (1. zápas)
3:9
21.06.2019 20:00
DOXX ŽILINA A - ProFutsal Team
Osemfinále (1. zápas)
6:5
23.06.2019 21:30
CyS Žilina - Of Course futsal team
Osemfinále (1. zápas)
1:4
26.06.2019 19:30
FriWald - FC Manolo Team Žilina
Osemfinále (1. zápas)
6:5 p.p.
28.06.2019 19:00

Štvrťfinále

Zápas
Malaga - Drvič
Štvrťfinále (1. zápas)
8:3
05.07.2019 21:00
DOXX ŽILINA A - ALL IN
Štvrťfinále (1. zápas)
3:12
04.07.2019 20:00
Centrifuga A - FC Manolo Team Žilina
Štvrťfinále (1. zápas)
5:7
05.07.2019 20:00
FC SAMINECHCE - Of Course futsal team
Štvrťfinále (1. zápas)
14:3
05.07.2019 19:00

Semifinále

Zápas
Malaga - ALL IN
Semifinále (1. zápas)
5:6 p.p.
07.07.2019 15:30
FC SAMINECHCE - FC Manolo Team Žilina
Semifinále (1. zápas)
1:8
07.07.2019 16:30

Finále

Zápas
FC Manolo Team Žilina - ALL IN
Finále (1. zápas)
9:1
07.07.2019 19:30

o 3. miesto

Zápas
Malaga - FC SAMINECHCE
o 3. miesto (1. zápas)
0:10
07.07.2019 18:15

Základná časť

1. kolo

Zápas
1 DOXX ŽILINA A - Of Course futsal team
1. kolo, Skupina E
10:7
07.05.2019 21:00
FC Manolo Team Žilina - FsK KAMENCE
1. kolo, Skupina F
4:6
09.05.2019 18:30
PIZZERIA TEMPO - TimRing Akadémia
1. kolo, Skupina B
13:4
09.05.2019 19:30
1 ALL IN - FriWald
1. kolo, Skupina F
5:10
10.05.2019 18:00
FC Sulnaldo - ENGINE TEAM
1. kolo, Skupina D
4:3
12.05.2019 12:30
1 FC Diebels - Drvič
1. kolo, Skupina E
8:2
12.05.2019 20:30
1 BAD BOYS - Queretaro
1. kolo, Skupina D
5:9
17.05.2019 19:00
FC SAMINECHCE - ProFutsal Team
1. kolo, Skupina C
7:4
18.05.2019 17:00
CyS Žilina - TJ Tatran Bytčica
1. kolo, Skupina A
4:2
19.05.2019 20:30
MŠK Žilina FUTSAL - ENTERRADORES
1. kolo, Skupina C
20:1
23.05.2019 19:30
Malaga - MFK Hájik
1. kolo, Skupina B
6:0
04.06.2019 19:00
Centrifuga A - FC ANANASI A
1. kolo, Skupina A
9:3
08.06.2019 18:00

2. kolo

Zápas
1 PIZZERIA TEMPO - Malaga
2. kolo, Skupina B
7:8
21.05.2019 19:00
1 FsK KAMENCE - FriWald
2. kolo, Skupina F
3:5
22.05.2019 20:30
FC Sulnaldo - BAD BOYS
2. kolo, Skupina D
2:3
24.05.2019 19:00
1 DOXX ŽILINA A - FC Diebels
2. kolo, Skupina E
2:1
24.05.2019 21:00
ENTERRADORES - ProFutsal Team
2. kolo, Skupina C
0:5 kont.
25.05.2019 00:00
Of Course futsal team - Drvič
2. kolo, Skupina E
14:3
25.05.2019 18:00
1 FC Manolo Team Žilina - ALL IN
2. kolo, Skupina F
4:3
30.05.2019 19:30
1. FC Rozsutec - Queretaro
2. kolo, Skupina D
4:8
31.05.2019 19:00
CyS Žilina - Centrifuga A
2. kolo, Skupina A
5:4
31.05.2019 20:00
1 TJ Tatran Bytčica - FC ANANASI A
2. kolo, Skupina A
3:5
01.06.2019 21:00
MŠK Žilina FUTSAL - FC SAMINECHCE
2. kolo, Skupina C
8:7
06.06.2019 20:30
TimRing Akadémia - MFK Hájik
2. kolo, Skupina B
0:5
08.06.2019 12:00

3. kolo

Zápas
1 ProFutsal Team - MŠK Žilina FUTSAL
3. kolo, Skupina C
2:6
09.05.2019 20:30
1 Drvič - DOXX ŽILINA A
3. kolo, Skupina E
5:9
16.05.2019 18:30
FC Diebels - Of Course futsal team
3. kolo, Skupina E
6:3
18.05.2019 19:00
1 ALL IN - FsK KAMENCE
3. kolo, Skupina F
4:3
23.05.2019 20:30
Centrifuga A - TJ Tatran Bytčica
3. kolo, Skupina A
13:1
25.05.2019 17:00
FC ANANASI A - CyS Žilina
3. kolo, Skupina A
5:6
26.05.2019 18:30
MFK Hájik - PIZZERIA TEMPO
3. kolo, Skupina B
7:13
30.05.2019 18:30
FC SAMINECHCE - ENTERRADORES
3. kolo, Skupina C
23:7
01.06.2019 19:00
Queretaro - FC Sulnaldo
3. kolo, Skupina D
5:3
04.06.2019 20:00
Malaga - TimRing Akadémia
3. kolo, Skupina B
5:0 kont.
07.06.2019 19:00
FriWald - FC Manolo Team Žilina
3. kolo, Skupina F
6:5 p.p.
08.06.2019 19:00
ENGINE TEAM - 1. FC Rozsutec
3. kolo, Skupina D
2:8
09.06.2019 12:30

4. kolo

Zápas
BAD BOYS - 1. FC Rozsutec
4. kolo, Skupina D
12:4
19.05.2019 12:30
Queretaro - ENGINE TEAM
4. kolo, Skupina D
12:5
09.06.2019 13:30

5. kolo

Zápas
1. FC Rozsutec - FC Sulnaldo
5. kolo, Skupina D
6:5 p.p.
21.05.2019 21:00
ENGINE TEAM - BAD BOYS
5. kolo, Skupina D
5:8
09.06.2019 11:30