Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
JUWE Bloky Čadca - FC TRAFO Kudlov
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:0 17.01.2016 14:30 |
|
REAL Zborov - Galacticos Krásno
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:4 17.01.2016 15:00 |
|
KROTITELIA Tukov - JPE TTT Podzávoz
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:0 17.01.2016 15:30 |
|
1. FsK KNM - Boca Juniors
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:0 17.01.2016 16:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
JUWE Bloky Čadca - KROTITELIA Tukov
Semifinále (1. zápas) |
7:2 17.01.2016 16:30 |
|
Galacticos Krásno - 1. FsK KNM
Semifinále (1. zápas) |
2:3 p.k. 17.01.2016 17:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
JUWE Bloky Čadca - 1. FsK KNM
Finále (1. zápas) |
2:5 17.01.2016 18:10 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
KROTITELIA Tukov - Galacticos Krásno
o 3. miesto (1. zápas) |
3:2 p.k. 17.01.2016 17:30 |
Základná časť
Zápas | ||
---|---|---|
Čadca dorast - FC 2 litre
baráž o nadstavbu A 2 - B 3 (1. zápas) |
6:3 16.01.2016 11:00 |
|
JPE TTT Podzávoz - ANIMALS
baráž o nadstavbu B 2 - A 3 (1. zápas) |
11:0 16.01.2016 11:30 |
|
REAL Zborov - CA-CARGO
baráž o nadstavbu C 2 - D 3 (1. zápas) |
6:1 16.01.2016 15:00 |
|
Galacticos Krásno - FC DEBAKEL
baráž o nadstavbu D 2 - C 3 (1. zápas) |
3:1 16.01.2016 15:30 |
|
Dream Team PB - Tatran Oščadnica
baráž o nadstavbu E 2 - F 3 (1. zápas) |
3:4 16.01.2016 19:00 |
|
SS LAZIO RAGAZZI - FC TRAFO Kudlov
baráž o nadstavbu F 2 - E 3 (1. zápas) |
2:3 16.01.2016 19:30 |
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slovenský Orloj Stará Bystrica - ANIMALS
1. kolo, Skupina A - kvalifikácia |
7:0 16.01.2016 08:00 |
|
Boca Juniors - JPE TTT Podzávoz
1. kolo, Skupina B - kvalifikácia |
2:1 16.01.2016 08:30 |
|
FC DEBAKEL - REAL Zborov
1. kolo, Skupina C - kvalifikácia |
3:4 16.01.2016 12:00 |
|
1. FsK KNM - Galacticos Krásno
1. kolo, Skupina D - kvalifikácia |
3:2 16.01.2016 12:30 |
|
Dream Team PB - JUWE Bloky Čadca
1. kolo, Skupina E - kvalifikácia |
0:2 16.01.2016 16:00 |
|
KROTITELIA Tukov - Tatran Oščadnica
1. kolo, Skupina F - kvalifikácia |
6:3 16.01.2016 16:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slovenský Orloj Stará Bystrica - Čadca dorast
2. kolo, Skupina A - kvalifikácia |
5:0 16.01.2016 09:00 |
|
Boca Juniors - FC 2 litre
2. kolo, Skupina B - kvalifikácia |
1:1 16.01.2016 09:30 |
|
FC DEBAKEL - Vinium Čadca
2. kolo, Skupina C - kvalifikácia |
3:3 16.01.2016 13:00 |
|
1. FsK KNM - CA-CARGO
2. kolo, Skupina D - kvalifikácia |
3:0 16.01.2016 13:30 |
|
Dream Team PB - FC TRAFO Kudlov
2. kolo, Skupina E - kvalifikácia |
4:2 16.01.2016 17:00 |
|
KROTITELIA Tukov - SS LAZIO RAGAZZI
2. kolo, Skupina F - kvalifikácia |
3:0 16.01.2016 17:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ANIMALS - Čadca dorast
3. kolo, Skupina A - kvalifikácia |
0:2 16.01.2016 10:00 |
|
JPE TTT Podzávoz - FC 2 litre
3. kolo, Skupina B - kvalifikácia |
2:1 16.01.2016 10:30 |
|
REAL Zborov - Vinium Čadca
3. kolo, Skupina C - kvalifikácia |
0:1 16.01.2016 14:00 |
|
Galacticos Krásno - CA-CARGO
3. kolo, Skupina D - kvalifikácia |
2:2 16.01.2016 14:30 |
|
JUWE Bloky Čadca - FC TRAFO Kudlov
3. kolo, Skupina E - kvalifikácia |
4:0 16.01.2016 18:00 |
|
Tatran Oščadnica - SS LAZIO RAGAZZI
3. kolo, Skupina F - kvalifikácia |
2:3 16.01.2016 18:30 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Vinium Čadca - JPE TTT Podzávoz
4. kolo, Skupina G - nadstavba |
2:2 17.01.2016 08:00 |
|
REAL Zborov - Tatran Oščadnica
4. kolo, Skupina H - nadstavba |
3:1 17.01.2016 08:30 |
|
Slovenský Orloj Stará Bystrica - Galacticos Krásno
4. kolo, Skupina I - nadstavba |
2:4 17.01.2016 11:00 |
|
Čadca dorast - FC TRAFO Kudlov
4. kolo, Skupina J - nadstavba |
1:3 17.01.2016 11:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
JUWE Bloky Čadca - JPE TTT Podzávoz
5. kolo, Skupina G - nadstavba |
3:1 17.01.2016 09:00 |
|
Boca Juniors - REAL Zborov
5. kolo, Skupina H - nadstavba |
2:4 17.01.2016 09:30 |
|
KROTITELIA Tukov - Galacticos Krásno
5. kolo, Skupina I - nadstavba |
5:3 17.01.2016 12:00 |
|
1. FsK KNM - Čadca dorast
5. kolo, Skupina J - nadstavba |
6:1 17.01.2016 12:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Vinium Čadca - JUWE Bloky Čadca
6. kolo, Skupina G - nadstavba |
0:6 17.01.2016 10:00 |
|
Boca Juniors - Tatran Oščadnica
6. kolo, Skupina H - nadstavba |
4:1 17.01.2016 10:30 |
|
Slovenský Orloj Stará Bystrica - KROTITELIA Tukov
6. kolo, Skupina I - nadstavba |
2:1 17.01.2016 13:00 |
|
1. FsK KNM - FC TRAFO Kudlov
6. kolo, Skupina J - nadstavba |
2:2 17.01.2016 13:30 |