Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC ANANASI - ZETKÁRI
1. kolo |
15:3 05.10.2014 09:00 |
|
Kanci v tanci - Recreativo
1. kolo |
5:6 05.10.2014 11:00 |
|
FC MIRUPO Žilina - WU-Čince CREW - Trojkári B
1. kolo |
5:5 02.11.2014 16:00 |
|
PREDATORS A - RAMON Závodie-Hájik
1. kolo |
2:0 09.11.2014 13:00 |
|
FC Sohli - Slepé náboje
1. kolo |
2:6 18.01.2015 11:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
WU-Čince CREW - Trojkári B - FC Sohli
2. kolo |
3:8 11.10.2014 09:00 |
|
AC Mailand - FC ANANASI
2. kolo |
3:5 11.10.2014 11:00 |
|
ZETKÁRI - FC MIRUPO Žilina
2. kolo |
2:12 11.10.2014 14:00 |
|
Slepé náboje - Kanci v tanci
2. kolo |
4:5 12.10.2014 19:00 |
|
Recreativo - PREDATORS A
2. kolo |
4:10 28.12.2014 14:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
RAMON Závodie-Hájik - Recreativo
3. kolo |
2:6 18.10.2014 08:00 |
|
FC MIRUPO Žilina - AC Mailand
3. kolo |
5:3 18.10.2014 15:00 |
|
Kanci v tanci - WU-Čince CREW - Trojkári B
3. kolo |
6:8 19.10.2014 16:30 |
|
PREDATORS A - Slepé náboje
3. kolo |
2:7 15.11.2014 16:00 |
|
FC Sohli - ZETKÁRI
3. kolo |
6:3 27.12.2014 13:30 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slepé náboje - RAMON Závodie-Hájik
4. kolo |
2:8 26.10.2014 16:00 |
|
3
ZETKÁRI - Kanci v tanci
4. kolo |
3:10 26.10.2014 17:00 |
|
FC ANANASI - FC MIRUPO Žilina
4. kolo |
3:9 09.11.2014 16:30 |
|
AC Mailand - FC Sohli
4. kolo |
6:6 22.11.2014 18:00 |
|
WU-Čince CREW - Trojkári B - PREDATORS A
4. kolo |
4:14 27.12.2014 11:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
RAMON Závodie-Hájik - WU-Čince CREW - Trojkári B
5. kolo |
3:9 15.11.2014 10:00 |
|
PREDATORS A - ZETKÁRI
5. kolo |
10:8 15.11.2014 15:00 |
|
FC Sohli - FC ANANASI
5. kolo |
4:9 15.11.2014 18:00 |
|
Kanci v tanci - AC Mailand
5. kolo |
4:2 16.11.2014 14:00 |
|
Recreativo - Slepé náboje
5. kolo |
4:7 23.11.2014 11:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
WU-Čince CREW - Trojkári B - Recreativo
6. kolo |
3:6 29.11.2014 14:00 |
|
AC Mailand - PREDATORS A
6. kolo |
2:5 29.11.2014 15:00 |
|
FC MIRUPO Žilina - FC Sohli
6. kolo |
5:3 29.11.2014 16:00 |
|
FC ANANASI - Kanci v tanci
6. kolo |
3:2 30.11.2014 10:00 |
|
ZETKÁRI - RAMON Závodie-Hájik
6. kolo |
9:4 30.11.2014 16:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PREDATORS A - FC ANANASI
7. kolo |
7:4 02.11.2014 10:00 |
|
Slepé náboje - WU-Čince CREW - Trojkári B
7. kolo |
5:5 14.12.2014 11:00 |
|
Kanci v tanci - FC MIRUPO Žilina
7. kolo |
2:9 14.12.2014 14:00 |
|
Recreativo - ZETKÁRI
7. kolo |
13:5 14.12.2014 16:00 |
|
RAMON Závodie-Hájik - AC Mailand
7. kolo |
6:4 01.02.2015 17:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
AC Mailand - Recreativo
8. kolo |
4:4 02.11.2014 15:00 |
|
FC Sohli - Kanci v tanci
8. kolo |
11:6 06.12.2014 17:00 |
|
FC MIRUPO Žilina - PREDATORS A
8. kolo |
3:4 07.12.2014 11:00 |
|
FC ANANASI - RAMON Závodie-Hájik
8. kolo |
4:2 07.12.2014 12:00 |
|
ZETKÁRI - Slepé náboje
8. kolo |
1:9 07.12.2014 13:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PREDATORS A - FC Sohli
9. kolo |
3:4 25.10.2014 14:30 |
|
RAMON Závodie-Hájik - FC MIRUPO Žilina
9. kolo |
2:4 20.12.2014 17:00 |
|
Slepé náboje - AC Mailand
9. kolo |
9:0 21.12.2014 10:00 |
|
WU-Čince CREW - Trojkári B - ZETKÁRI
9. kolo |
3:3 21.12.2014 11:00 |
|
Recreativo - FC ANANASI
9. kolo |
12:8 21.12.2014 13:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC Sohli - RAMON Závodie-Hájik
10. kolo |
7:7 05.10.2014 10:00 |
|
AC Mailand - WU-Čince CREW - Trojkári B
10. kolo |
2:4 10.01.2015 16:00 |
|
FC ANANASI - Slepé náboje
10. kolo |
5:5 11.01.2015 11:30 |
|
1
FC MIRUPO Žilina - Recreativo
10. kolo |
7:4 11.01.2015 13:30 |
|
Kanci v tanci - PREDATORS A
10. kolo |
6:7 11.01.2015 14:30 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slepé náboje - FC MIRUPO Žilina
11. kolo |
2:6 04.01.2015 11:30 |
|
WU-Čince CREW - Trojkári B - FC ANANASI
11. kolo |
4:2 04.01.2015 13:00 |
|
ZETKÁRI - AC Mailand
11. kolo |
5:8 04.01.2015 13:30 |
|
RAMON Závodie-Hájik - Kanci v tanci
11. kolo |
7:5 18.01.2015 10:30 |
|
1
Recreativo - FC Sohli
11. kolo |
14:10 01.02.2015 14:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Slepé náboje - FC Sohli
12. kolo |
3:6 24.01.2015 19:00 |
|
RAMON Závodie-Hájik - PREDATORS A
12. kolo |
2:2 25.01.2015 08:30 |
|
ZETKÁRI - FC ANANASI
12. kolo |
2:15 25.01.2015 10:30 |
|
WU-Čince CREW - Trojkári B - FC MIRUPO Žilina
12. kolo |
7:4 25.01.2015 11:30 |
|
Recreativo - Kanci v tanci
12. kolo |
7:6 25.01.2015 15:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC Sohli - WU-Čince CREW - Trojkári B
13. kolo |
5:8 08.02.2015 12:30 |
|
1
PREDATORS A - Recreativo
13. kolo |
6:6 08.02.2015 13:30 |
|
FC MIRUPO Žilina - ZETKÁRI
13. kolo |
11:1 15.02.2015 11:00 |
|
FC ANANASI - AC Mailand
13. kolo |
7:2 15.02.2015 15:00 |
|
Kanci v tanci - Slepé náboje
13. kolo |
1:10 15.02.2015 17:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZETKÁRI - FC Sohli
14. kolo |
5:0 kont. 21.02.2015 00:00 |
|
AC Mailand - FC MIRUPO Žilina
14. kolo |
6:5 21.02.2015 14:00 |
|
WU-Čince CREW - Trojkári B - Kanci v tanci
14. kolo |
2:3 22.02.2015 15:00 |
|
Recreativo - RAMON Závodie-Hájik
14. kolo |
5:9 22.02.2015 17:00 |
|
Slepé náboje - PREDATORS A
14. kolo |
5:0 kont. 16.05.2015 00:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PREDATORS A - WU-Čince CREW - Trojkári B
15. kolo |
5:8 28.02.2015 18:30 |
|
FC Sohli - AC Mailand
15. kolo |
7:4 01.03.2015 11:00 |
|
FC MIRUPO Žilina - FC ANANASI
15. kolo |
3:8 01.03.2015 12:00 |
|
1
Kanci v tanci - ZETKÁRI
15. kolo |
7:1 01.03.2015 14:00 |
|
RAMON Závodie-Hájik - Slepé náboje
15. kolo |
4:8 02.05.2015 09:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC ANANASI - FC Sohli
16. kolo |
4:0 07.03.2015 17:00 |
|
WU-Čince CREW - Trojkári B - RAMON Závodie-Hájik
16. kolo |
7:2 07.03.2015 18:30 |
|
Slepé náboje - Recreativo
16. kolo |
10:1 08.03.2015 09:00 |
|
AC Mailand - Kanci v tanci
16. kolo |
2:7 04.04.2015 14:00 |
|
ZETKÁRI - PREDATORS A
16. kolo |
6:10 04.04.2015 14:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PREDATORS A - AC Mailand
17. kolo |
2:4 20.03.2015 19:30 |
|
RAMON Závodie-Hájik - ZETKÁRI
17. kolo |
14:6 21.03.2015 17:00 |
|
FC Sohli - FC MIRUPO Žilina
17. kolo |
3:5 21.03.2015 18:00 |
|
Recreativo - WU-Čince CREW - Trojkári B
17. kolo |
10:7 21.03.2015 20:00 |
|
Kanci v tanci - FC ANANASI
17. kolo |
3:4 22.03.2015 17:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC MIRUPO Žilina - Kanci v tanci
18. kolo |
8:3 28.03.2015 16:00 |
|
AC Mailand - RAMON Závodie-Hájik
18. kolo |
2:9 28.03.2015 17:00 |
|
ZETKÁRI - Recreativo
18. kolo |
4:3 28.03.2015 19:00 |
|
1
WU-Čince CREW - Trojkári B - Slepé náboje
18. kolo |
5:9 18.04.2015 10:30 |
|
FC ANANASI - PREDATORS A
18. kolo |
9:1 18.04.2015 16:30 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PREDATORS A - FC MIRUPO Žilina
19. kolo |
3:6 11.04.2015 17:00 |
|
Kanci v tanci - FC Sohli
19. kolo |
8:5 11.04.2015 18:00 |
|
1
Slepé náboje - ZETKÁRI
19. kolo |
9:1 12.04.2015 11:00 |
|
Recreativo - AC Mailand
19. kolo |
4:4 18.04.2015 18:30 |
|
RAMON Závodie-Hájik - FC ANANASI
19. kolo |
1:4 09.05.2015 11:00 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FC MIRUPO Žilina - RAMON Závodie-Hájik
20. kolo |
6:6 25.04.2015 10:30 |
|
FC ANANASI - Recreativo
20. kolo |
4:4 26.04.2015 11:30 |
|
ZETKÁRI - WU-Čince CREW - Trojkári B
20. kolo |
5:9 26.04.2015 18:15 |
|
AC Mailand - Slepé náboje
20. kolo |
3:5 01.05.2015 21:00 |
|
FC Sohli - PREDATORS A
20. kolo |
0:5 kont. 02.05.2015 16:00 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Recreativo - FC MIRUPO Žilina
21. kolo |
7:9 02.05.2015 11:00 |
|
PREDATORS A - Kanci v tanci
21. kolo |
4:4 09.05.2015 14:00 |
|
WU-Čince CREW - Trojkári B - AC Mailand
21. kolo |
4:3 09.05.2015 15:00 |
|
Slepé náboje - FC ANANASI
21. kolo |
5:1 10.05.2015 11:00 |
|
RAMON Závodie-Hájik - FC Sohli
21. kolo |
5:0 kont. 27.06.2015 00:00 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
AC Mailand - ZETKÁRI
22. kolo |
7:2 14.03.2015 16:30 |
|
FC MIRUPO Žilina - Slepé náboje
22. kolo |
3:5 15.03.2015 11:00 |
|
FC ANANASI - WU-Čince CREW - Trojkári B
22. kolo |
3:3 15.03.2015 14:00 |
|
Kanci v tanci - RAMON Závodie-Hájik
22. kolo |
0:4 15.03.2015 18:00 |
|
1
FC Sohli - Recreativo
22. kolo |
3:3 04.04.2015 15:00 |