Povedali o zápase (1)

Svižné a aj celkom zaujímavé stretnutie. Oba tímy sa snažili ihneď od úvodu. Šosoni aktívnejší v streľbe ale ako vyzerá efektivita v zakončení ukázali Devils. Pred bránkou súpera neboli až tak často, ale kombinácie mali hlavu aj pätu a v 20.minúte svietilo na tabuli už hrozivých 5:0. K závere polčasu sa k slovu nakoniec dostali aj Šošoni a dvoma gólmi upravili na 5:2. Druhý polčas bol zaujímavejší. Prekvapujúco začali ofenzívnejšie Šošoni, na pár minút sa usadili na súperovej polovici a v 40.minúte bolo 6:4. Zdalo sa, že nabudení Šošoni ešte s výsledkom niečo urobia, ale opak bol pravdou. Nasledovala ofenzívna pasáž „domácich“ a v 44.minúte za stavu 9:4 bolo po nádejách na strhujúci záver. Šošoni mali aj za nepriaznivého stavu svetlé momenty, ale v rozhodujúcich okamihoch nepremenili niektoré šance, „diabli“ zaslúžene zvíťazili.

Pridané: 14.01.12 17:01.