Povedali o zápase (1)

Mydlenica až do samého záveru, s dvoma úplne rozdielnymi polčasmi. V tom prvom mali viac z hry Solinky a v niektorých momentoch to vyzeralo, že najtesnejší gólový rozdiel v ich prospech ešte narastie, ale do prestávky sa tak už nestalo – 0:1. V druhom dejstve ale naplno prebralo iniciatívu Oranjes. Teda aspoň počas 15 minút. V ich priebehu si vytvorili celkom výrazný tlak, ale vyrovnanie nie a nie prísť. V týchto fázach sa Solinky venovali iba defenzíve a občasným výpadom. FFsa nakoniec dočkali v 35.minúte a začínalo sa odznova, 1:1. Ich tlak pokračoval aj celkom zaslúžene išli o štyri minúty do vedenia 2:1. Avšak namiesto pokračovania aktivity sa prebudili opäť Solinky. Na, minimálne dorovnanie stavu, mali dosť času ale aj napriek dobrým príležitostiam sa im to nepodarilo. Vo veľmi peknom a slušnom stretnutí nakoniec, za druhý polčas, zaslúžená výhra FF. Za takéto futsalové divadlo by sa nemuseli hanbiť ani tímy vo vyšších ligách ako je štvrtá.

Pridané: 22.01.12 15:41.