Povedali o zápase (4)

lucka napísal:

Vedúca babsého fanklubu, neprišla lebo nemohla, bola mimo ZA, ale mrzí ma, že som nevidela tento zápas, :)) chalani zahrali krásny výsledok a sme na nich hrdí.
Gááááááálacticos!!!!!!!!
Len tak ďalej!

Pridané: 29.01.12 21:19.
kcepec napísal:

Lucia, ospravedlnenie sa prijíma ale aj napriek tomu si značím neúčasť.

Pridané: 29.01.12 21:41.

Tak dobre :D prvá absencia v tejto sezóne, už sa to dúfam nestane :D

Pridané: 30.01.12 14:38.

Vyzera to na „mydlenicu“, ale priebeh ďaleko zostal za očakávaním. A to líder tretej ligy – Los Galacticos nastúpil v nie štandardnej zostave. Naopak, Belstav mal na lavičke až sedem statočných, čiže rovnaký počet ako v ostatných dvoch vystúpeniach dokopy. V prvom polčase to ešte vyzeralo celkom zaujímavo. LG pretrpel, bez gólovej ujmi, úvodný tlak súpera. Rýchlo sa otriasol, začali hrať svoju hru a tak bolo o dva, 0:2. Belstav nedokázal vyrovnať ani po dvoch výhodách v podobe 10metrových kopov a za nezmeneného stavu prišla prestávka. Počas druhého dejstva nastali v hale problémy s výpadkami elektriky. Šero na hracej ploche viac prekážalo Belstavu a bolo po zápase. V 27.minúte ešte síce padol kontaktný gól na 1:2, ale to bolo zo strany domácich úplne všetko. V 32.to bolo znova o dva. Úplná domáca katastrofa ale prišla počas necelých 120sekúnd, keď sa v ich bránke ocitli ďalšie tri lopty, od 38.do40.minúte – 1:6. Belstavu sa snaha nedala uprieť, stále aktívne napádal, ale ich akciám chýbala myšlienka. Väčšina dobrých príležitostí končila presne v strede bránky, kde na pevných nohách stál Martinko Lietavec. Belstav s ďalšou prehrou, LG aj bez tradičného babského fanklubu, opäť s tromi bodmi.

Pridané: 29.01.12 16:25.
Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.