Povedali o zápase (1)

Debakel. O výsledku bolo „rozhodnuté“ ešte pred úvodným hvizdom. Žirafy, na stretnutie proti tabuľkovému susedovi, nastúpili vo veľmi oklieštenej zostave a s hráčom v bránke (rovnako ako Botafogo). Aby toho nebolo málo, tak staronová posila „domácich“ – útočník Mitašík sa hneď pri prvom kontakte s loptou zranil. Aspoň tak teda poputoval po pár minútach do bránky, ale bez urážky, veľmi mu to nešlo. Ako-tak bolo vyrovnaných prvých 10minút, keď bol ešte stav nerozhodný 1:1. Potom už predovšetkým úradovalo Botafoga, ktoré to malo značne uľahčené a v exhibičnom zápase padla desiatka. Žirafy sa snažili, ale početné strely nemali veľkú razanciu a iba dva góly sú presným vyjadrením priebehu. V nepozerateľnom a nekonečnom zápase pohodlná a ľahká výhra Botafoga.

Pridané: 07.01.12 20:14.