Povedali o zápase (1)

kcepec napísal:

Zápas dvoch rozdielnych polčasov. Ten prvý patril jednoznačne domácim. Vďaka hetriku Šmehýla viedla Aura pohodlne 3:0 a zdalo sa, že to tak dotiahne až do samého záveru. Avšak od tohto stavu sa akosi upokojili a pomaličky potichučky začalo preberať iniciatívu Diebels. V 43.minúte to už bolo 3:2, ale to ešte nebol koniec. Diebels ucítili šancu na vyrovnanie a tá prišla ešte v tej istej minúte. Pri jednom z útokov, už prekonaného brankára Majtána bránkovej čiare zastúpil Neslušan. Istému gólu ale zabránil iba za cenu ruky, dostal červenú a navyše mali hostia výhodu penalty. Tú nekompromisne pod brvno premenil Ambra a bolo vyrovnané. Dokonalý obrat zariadil tri minúty pred sirénou Pranda ml. . Poslednú nádej na nápravu premárnili domáci minútku pred koncom, keď kopali 10 metrový kop. Lopta skončila mimo bránky a tak v bojovnom, nervóznom a hlavne pozerateľnom zápase po zvrate naplno bodovali Diebels.

Pridané: 07.01.12 18:18.
Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.