DFŽL Žilina - seniori VII. (2014/2015) / Úradná správa DFŽL Žilina č. 11 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č. 11 2011/12
A) Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami v seniorských súťažiach, 07.01.2012 (sobota) a 08.01.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 11. kolom v pondelok 09.01.2012, a to takto:
09.01.2012
(pondelok), Športová hala na Javorkovej (JUNIORI)
14.30 GSF ŽILINA - FC Gucci
15.30 ROYAL SOLDIERS - DELUXE
16.30 Futsal Team AlOtech Bánová - FC Plzeň 12°
17.30 ŠK Makroteam Žilina - Debakel Krásno nad Kysucou
18.30 HAPPY gentlemen - DOXX
19.30 FC PRACHY - ŽFA Žilina
07.01.2012
(sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Limbáci - EUNICA FUTSAL TEAM
09.00 FC Torpedo Žilina - Black Sheeps
10.00 THE REDS - FC 4Jao
11.00 PISTOLEROS CELULÓZKA - DOXX ŽILINA A
12.00 Kanci v tanci - FC Blaugranas Žilina
13.00 Juventus Brass A - FERONA SLOVAKIA ŽILINA dohr.9.k.
14.00 ŽFA Triberg Žilina - BARSA
15.00 FK Kastrol Team Žilina - LOS GALACTICOS
16.00 The Yellow´s - BAD BOYS
17.00 P.S. Aura Straník - FC Diebels Vlčince
18.00 FK Kastrol Team Žilina B - FOFO Žilina
19.00 R.I.P. Žirafa - FC Botafogo
20.00 Juventus Brass A - CELTIC ŽILINA dohr.7.k.
08.01.2012
(nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 SEJONG TEAM (NORTONS) - ŠOŠONI
09.00 JOGA-BONITO - FERODOM TEAM ŽILINA
10.00 MŠK Žilina - FERONA SLOVAKIA ŽILINA
11.00 LOS GALACTICOS - FK SIKA-STAV ŽILINA
12.00 FORMULA TEAM - TROJKÁRI 05 ŽILINA
13.00 Michaelo - Juventus "B" Lipino
14.00 Belstav Žilina - FK Kastrol Team Žilina
15.00 FK Kastrol Team Žilina B - THE RED DEVILS ŽILINA dohr.9.k.
16.00 MPR ŽILINA - FC LOMI
17.00 Juventus "B" Lipino - DOXX B dohr.7.k.
18.00 ŽFA KRUPA PRINT Žilina - CÁR Hôrky
19.00 PISTOLEROS CELULÓZKA - CELTIC ŽILINA
08.01.2012
(nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
09:30 FC ANANASI - MLÁTIČKY
10:30 For fun - AIO tech
11:30 Mercedes united - AC Mailand
12.30 FC Terra Varna - Zetkári Longfield B
13.30 SPARMAL OVČIARSKO - CVČ STROM SOLINKY
14.30 SAN MARÍNO - Rajecká Lesná
15.30 Sporting Solinky - FC Makrob Team
16.30 TEAM BÁNOVÁ "B" - FC LITERPOOL
17.30 Oranjes FF - ŽILINSKÁ UNIVERZITA
18.30 Longfield boys - Deportivo Žilina
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.