DFŽL Žilina - seniori VII. (2014/2015) / Úradná správa DFŽL Žilina č. 8 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.8 2011/12
Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami vo všetkých ligách v seniorských
súťažiach 02.12.2011 (piatok), 03.12.2011 (sobota) a 04.12.2011 (nedeľa).
Juniori pokračujú 8. kolom v pondelok 05.12.2011, a to takto:
05.12.2011
(pondelok), Športová hala na Javorkovej (JUNIORI)
14.30 FC Gucci - FC Plzeň 12°
15.30 DELUXE - Futsal Team AlOtech Bánová
16.30 ŠK Makroteam Žilina - HAPPY gentlemen
17.30 Debakel Krásno nad Kysucou - GSF ŽILINA
18.30 DOXX - FC PRACHY
19.30 ŽFA ŽIRAFA Žilina - ROYAL SOLDIERS
02.12.2011
(piatok), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 FC LOMI - Juventus
"B" Lipino
19.40 TROJKÁRI 05 ŽILINA - R.I.P. Žirafa
20.40 FERONA SLOVAKIA ŽILINA - ŽFA KRUPA PRINT Žilina
03.12.2011
(sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Závodie-Hájik - RECREATIVO "a"
09.00 Red Devils B - Pizza Boys
10.00 ATHLETICO ŽILINA - Celtic B - MLÁTIČKY
11.00 FK Kastrol Team Žilina - TROJKÁRI 05 ŽILINA dohr.7.k.
12.00 DOXX B - Michaelo
13.00 FC Botafogo - LOS GALACTICOS
14.00 SEJONG TEAM - FERODOM TEAM ŽILINA dohr.2.k.
15.00 The Yellow´s - TEAM BÁNOVÁ "B"
16.00 FC Diebels Vlčince - FORMULA TEAM
17.00 ŽFA Triberg Žilina - Pomsta z lesa
18.00 Cys Žilina - MPR ŽILINA
19.00 SPARMAL OVČIARSKO - P.S. Aura Straník
20.00 FC Blaugranas Žilina - FOFO Žilina
04.12.2011
(nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 FC ANANASI - Juventus "C" Europarket
09.00 SEJONG TEAM - Limbáci
10.00 BARSA - NFC FLINSTONS PISTONS
11.00 FC 4Jao - SAN MARÍNO
12.00 FK Kastrol Team Žilina - FK SIKA-STAV ŽILINA
13.00 FC LITERPOOL - Oranjes FF
14.00 FC Makrob Team - Rajecká Lesná
15.00 BAD BOYS - Sporting Solinky
16.00 INTER - DOXX ŽILINA A
17.00 PISTOLEROS CELULÓZKA - TEAM BÁNOVÁ
18.00 CVČ STROM SOLINKY - Belstav Žilina
19.00 THE RED DEVILS ŽILINA - Longfield boys
04.12.2011
(nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
12.30 FERODOM TEAM ŽILINA - FK Kastrol Team Žilina B
13.30 COMOREK TEAM - Los Culés
14.30 FC Grasshoppers Solinky - FC Sohli
15.30 EUNICA FUTSAL TEAM - H2O fone Žilina
16.30 ŠOŠONI - Kanci v tanci
17.30 ŽILINSKÁ UNIVERZITA - THE REDS
18.30 Deportivo Žilina - JOGA-BONITO
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.