DFŽL Žilina - seniori VII. (2014/2015) / Úradná správa DFŽL Žilina č. 5 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.5 2011/12
Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami vo všetkých ligách v seniorských
súťažiach 11.11.2011 (piatok), 12.11.2011 (sobota) a 13.11.2011 (nedeľa).
Juniori pokračujú 5. kolom v pondelok 14.11.2011, a to takto:
14.11.2011 (pondelok), Športová hala na
Javorkovej (JUNIORI)
14.30 FC Gucci - DELUXE
15.30 Futsal Team AlOtech Bánová - ROYAL SOLDIERS
16.30 GSF ŽILINA - HAPPY gentlemen
17.30 FC Plzeň 12° - Debakel Krásno nad Kysucou
18.30 FC PRACHY - ŠK Makroteam Žilina
19.30 DOXX - ŽFA Triberg Žilina
11.11.2011 (piatok), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 Juventus "B" Lipino
- BARSA
19.40 LOS GALACTICOS - R.I.P. Žirafa
20.40 Black Sheeps - AIO tech
12.11.2011 (sobota), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Kanci v tanci - Limbáci
09.00 Los Culés - RECREATIVO "a"
10.00 The Cactusses - FC Terra Varna (dohr. 4.kolo)
11.00 FC Makrob Team - FC 4Jao
12.00 FC Sohli - ATHLETICO ŽILINA - Celtic B
13.00 Oranjes FF - The Yellow´s
14.00 Zetkári - Mercedes united ( dohr. 4.kolo)
15.00 SAN MARÍNO - THE REDS
16.00 Rajecká Lesná - BAD BOYS
17.00 CÁR Hôrky - FERONA SLOVAKIA ŽILINA
18.00 Nová Žilina - P.S. Aura Straník
19.00 FK Kastrol Team Žilina - FC Botafogo
20.00 FORMULA TEAM - SPARMAL OVČIARSKO
13.11.2011 (nedeľa), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 FC Torpedo Žilina - The Cactusses
09.00 FK Kastrol Team Žilina B - Deportivo Žilina
10.00 FK DIVÉ SVINE - Slepé náboje
11.00 FC LOMI - Cys Žilina
12.00 ŽFA KRUPA PRINT Žilina - MŠK Žilina
13.00 Sporting Solinky - TEAM BÁNOVÁ "B"
14.00 FK SIKA-STAV ŽILINA - CVČ STROM SOLINKY
15.00 Michaelo - Pomsta z lesa
16.00 TEAM BÁNOVÁ - INTER
17.00 CELTIC ŽILINA - DOXX ŽILINA A
18.00 DOXX B - ŽFA Triberg Žilina
19.00 PISTOLEROS CELULÓZKA - Juventus Brass A
12.11.2011 (sobota), Športová hala na
Rosinkách (SENIORI)
09.30 FC Blaugranas Žilina - THE RED DEVILS ŽILINA
10.30 For fun - PREDATORS
11.30 FC ANANASI - Závodie-Hájik
12.30 H2O fone Žilina - SEJONG TEAM (NORTONS)
13.30 FC Grasshoppers Solinky - COMOREK TEAM
14.30 MLÁTIČKY - Pizza Boys
13.11.2011 (nedeľa), Športová hala na
Rosinkách (SENIORI)
12.00 JOGA-BONITO - Longfield boys
13.00 Juventus "C" Europarket - Red Devils B
14.00 FC Terra Varna - AC Mailand
15.00 Mercedes united - Partizán Bukovina
16.00 FC Diebels Vlčince - TROJKÁRI 05 ŽILINA
17.00 BANANA 2011 HÁJIK - Zetkári
18.00 FC LITERPOOL - ŽILINSKÁ UNIVERZITA
19.00 FERODOM TEAM ŽILINA - EUNICA FUTSAL TEAM
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.