JFŽL Žilina - seniori VI. (2014/2015) / Úradná správa DFŽL č. 15/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.15/2010, 23.1. 2011
A. Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 29.1. (sobota) a 30.1.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú 31.1.2011 (pondelok) 15.kolom, a to takto:
31.1.2011 (pondelok), Športová hala na Javorkovej ulici (JUNIORI)
14:45 FC MRAVCI – ROYAL SOLDIERS
15:45 Falcons Team Žilina – De Luxe
16:45 FC PRACHY – MFK Maxima Žilina
17:45 FC ANANASI – Arsenal White Tigers
18:45 Grasshoppers Solinky – Makro-Gainers
19:45 GSF ŽILINA – ŽFA Triberg Žilina
29.1.2011 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
9.00: FC ANANÁSE „B“ – TEAM BÁNOVÁ B (17.kolo)
10.00: JOGA-BONITO – FC Sohli (16.kolo)
11.00: FORMULA TEAM – LOS GALACTICOS (15.kolo)
12.00: RECREATIVO „A“ – KMF Rajecká Lesná (15.kolo)
13.00: FK SIKA-STAV Žilina – TROJKÁRI 05 Žilina (15.kolo)
14.00: ŽFA ATLANTIC Bar Žilina – CVČ STROM Solinky (14.kolo)
15.00: FC Diebeles Vlčince – Michaelo (13.kolo)
16.00: FC LOMI – Juventus Brass B (13.kolo)
17.00: DOXX B – FK Nová Žilina (dohrávka 11.kola)
18.00: FC BOTAFOGO – NFC FLINSTONS PISTONS (13.kolo)
19.00: TEAM BÁNOVÁ – INTER (12.kolo)
20.00: SAMPRO – R.I.P ŽIRAFA (14.kolo)
29.1.2011 (sobota), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
11.00: FC Blaugranas Žilina – RECREATIVO „B“ (17.kolo)
12.00: SAN MARÍNO – Los Culés (16.kolo)
13.00: THE RED DEVILS Žilina – Kanci v tanci (16.kolo)
14.00:FC Makrob Team – BAD BOYS (15.kolo)
15.00: THE REDS – EUNICA Futsal Team (15.kolo)
16.00: FC Manolo Team Žilina – AURORA CF 10 (16.kolo)
17.00: ŠOŠONI – H2O fone Žilina (15.kolo)
18.00: LIMBÁCI – Longfield Boys (16.kolo)
19.00: Deportivo Žilina – AC Mailand (17.kolo)
30.1.2011 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: Oranjes ForFun – Los Culés (15.kolo)
9.30: HOLLAND – Sporting Solinky (15.kolo)
10.30: MŠK Žilina – Juventus Brass A (12.kolo)
11.30: FK Nová Žilina – Pomsta z lesa (13.kolo)
12.30: FK Kastrol Team Žilina – BARSA (15.kolo)
13.30: SPARMAL OVČIARSKO – FK SIKA-STAV Žilina (14.kolo)
14.30: Cys Žilina – TROJKÁRI 05 Žilina (13.kolo)
15.30: TEAM BÁNOVÁ B – Deportivo Žilina (16.kolo)
16.30: ŽFA KRUPA Print Žilina – DOXX Žilina A (12.kolo)
17.30: FERODOM TEAM Žilina – P.S. Aura Straník (15.kolo)
18.30: PISTOLEROS CELULÓZKA – MPR Žilina (12.kolo)
30.1.2011 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
8.00: SAN MARÍNO – Kanci v tanci (15.kolo)
9.00: FC Blaugranas Žilina – LIMBÁCI (dohrávka 15.kola)
10.00: Recreativo „B“ – FC ANANÁSE B (16.kolo)
11.00: THE RED DEVILS Žilina – FOFO Žilina (15.kolo)
16.00: The Yellow´s – ŽILINSKÁ UNIVERZITA (15.kolo)
17.00: CELTIC Žilina – FERONA Slovakia Žilina (12.kolo)
18.00: FK Kastrol Team Žilina B – Nortons (15.kolo)
B. Disciplinárna komisia:
Zmena trestov:
Michal Šottník – 1 mesiac podmienečne od 20.1.2011. Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Oprava trestov:
Hikaník Martin (De Luxe) – 6 ŽK – 2 zápasy nepodmienečne od 11.1.2011 (DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Tresty:
Róbert Holboj (MPR Žilina) – ČK – 2 mesiace nepodmienečne od 24.1.2011 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Lukáš Novotný (The Yellow´s) – ČK – 4 zápasy nepodmienečne od 24.1.2011 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Michal Juhás (EUNICA TEAM Žilina) – ČK - 1 mesiac nepodmienečne od 23.1.2011 (DP P1 5a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Dalibor Jančik (H2O fone Žilina) – ČK – 6 zápasov nepodmienečne od 23.1.2011 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Branislav Gelatka (The Yellow´s) – ČK – 4 zápasy nepodmienečne od 24.1.2011 (DP P1 2a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Ján Švík (TH REDS) – ČK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 23.1.2011 (DP P1 1h). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Dušan Barbořák (R.I.P. ŽIRAFA) – ČK – 1 mesiac nepodmienečne od 17.1.2011 (DP P1 5a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Jaroslav Jamrich (THE RED DEVILS Žilina) – ČK – 1 mesiac nepodmienečne od 23.1.2011 (DP P1 5a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011
Pavol Ostrochovský (FC LITERPOOL) – ČK po 2 ŽK – od 23
Róbert Jaroš (Oranjes ForFun) – ČK po 2 ŽK – 4 zápasy nepodmienečne od 16.1.2011 (DP P1 4a + trest v podmienke). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Jozef Strna (Los Culés) – ČK po 2 ŽK – 4 zápasy nepodmienečne od 24.1.2011 (DP P1 2a). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Mário Kráľ (FC MRAVCI) – ČK po 2 ŽK – 4 zápasy nepodmienečne od 18.1.2011 (DP P1 4a + trest v podmienke). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 31.1.2011.
Ľuboš Horecký (SAN MARÍNO) – 6 ŽK – 2 zápasy nepodmienečne od 23.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Rastislav Beháň (ŽFA KRUPA Print Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 24.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Pavol Ostrochovský (FC LITERPOOL) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 23.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Lukáš Slezáček (BAD BOYS) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 23.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Ivan Betuščin (FC LITERPOOL) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 23.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Róbert Jaroš (Oranjes ForFun) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 16.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Marek Ostrák (SAN MARÍNO) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 23.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Tomáš Hikker (ŠOŠONI) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 23.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Štefan Martinka (Los Culés) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 24.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Anton Rupik (Aurora CF10) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Juraj Knapec (COMOREK TEAM) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 23.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Michal Štaffen (TEAM BÁNOVÁ B) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 24.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 28.1.2011.
Družstvo H2O fone Žilina – pokarhanie za HNS po stretnutí H2O fone Žilina – SAN MARÍNO. Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Martin Matula (rozhodca) – pokarhanie za neplnenie si svojich povinností (DP P1 bod 9). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Michal Očenáš (rozhodca) – pokarhanie za neplnenie si svojich povinností (DP P1 bod 9). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Rastislav Behančin (rozhodca) – pokarhanie za neplnenie si svojich povinností (DP P1 bod 9). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
Michal Červený (časomerač) – pokarhanie za neplnenie si svojich povinností (DP P1 bod 9). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 28.1.2011.
C. Na zasadnutie, ktoré sa uskutoční dňa 26.1.2011 (streda) o 16 hod. v sídle CVČ ŽIRAFA v Dome techniky si disciplinárna komisia pozýva rozhodcov Martina Matulu, Michala Očenáša a časomerača Michala Červeného za účelom vyjasnenia si viacerých sťažností z víkendových zápasov (22.1. a 23.1. 2011). Účasť je nutná!!!
D. Družstvá, alebo jednotlivci, ktorí si v termínoch neuhradili svoje pokuty majú automaticky navýšené sumy o 50%!
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.