JFŽL Žilina - seniori VI. (2014/2015) / Úradná správa DFŽL Žilina č. 1 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.1 2011/12 (11.10.2011)
Futsalové súťaže sa rozbehnú prvým kolom vo všetkých seniorských ligách - 14.10.2011 (piatok), 15.10.2011 (sobota) a 16.10.2011 (nedeľa). Juniori začínajú súťaž prvým kolom v pondelok 17.10.2011. Vyžrebovanie úvodného kola je nasledovné:
17.10.2011 (pondelok), Športová hala na
Javorkovej (JUNIORI)
14.30 FC Plzeň 12° - GSF ŽILINA
15.30 FC PRACHY - Futsal Team AlOtech Bánová
16.30 FC Gucci - HAPPY gentlemen
17.30 DELUXE - ŠK Makroteam Žilina
18.30 DOXX - ROYAL SOLDIERS
19.30 Debakel Krásno nad Kysucou - ŽFA Triberg Žilina
14.10.2011 (piatok), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)18.00 CVČ STROM SOLINKY -
TROJKÁRI 05 ŽILINA
19.00 FC Diebels Vlčince - R.I.P. Žirafa
20.00 Juventus "B" Lipino - Michaelo
15.10.2011 (sobota), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 FK Kastrol Team Žilina B - Limbáci
09.00 FERONA SLOVAKIA ŽILINA - MŠK Žilina
10.00 EUNICA FUTSAL TEAM - ŠOŠONI
11.00 Cys Žilina - Pomsta z lesa
12.00 DOXX B - NFC FLINSTONS PISTONS
13.00 FC LOMI - MPR ŽILINA
14.00 FC Botafogo - SPARMAL OVČIARSKO
15.00 FOFO Žilina - Kanci v tanci
16.00 H2O fone Žilina - JOGA-BONITO
17.00 FK SIKA-STAV ŽILINA - Nová Žilina
18.00 FK Kastrol Team Žilina - P.S. Aura Straník
19.00 INTER - Juventus Brass A
20.00 CELTIC ŽILINA - TEAM BÁNOVÁ
15.10.2011 (sobota), Športová hala na
Rosinkách (SENIORI)
12.00 HOLLAND - Sporting Solinky
13.00 FC 4Jao - The Yellow´s
14.00 FC LITERPOOL - THE REDS
15.00 FERODOM TEAM ŽILINA - Longfield boys
16.00 Oranjes FF - SAN MARÍNO
17.00 BAD BOYS - ŽILINSKÁ UNIVERZITA
18.00 DOXX ŽILINA A - PISTOLEROS CELULÓZKA
19.00 CÁR Hôrky - ŽFA KRUPA PRINT Žilina
20.00 FORMULA TEAM - LOS GALACTICOS
16.10.2011 (nedeľa), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Deportivo Žilina - THE RED DEVILS ŽILINA
09.00 BARSA - ŽFA B Žilina
10.00 FC Blaugranas Žilina - SEJONG TEAM (NORTONS)
11.00 FC Makrob Team - TEAM BÁNOVÁ "B"
12.00 AC Mailand - Zetkári
13.00 AIO tech - The Cactusses
14.00 BANANA 2011 HÁJIK - Slepé náboje
15.00 Black Sheeps - PREDATORS
16.00 FC Terra Varna - Partizán Bukovina
17.00 FC Torpedo Žilina - Mercedes united
18.00 FK DIVÉ SVINE - For fun
16.10.2011 (nedeľa), Športová hala na
Rosinkách (SENIORI)
08.00 ATHLETICO ŽILINA - Celtic B-Závodie-Hájik
09.00 COMOREK TEAM - Red Devils B
10.00 FC ANANASI - RECREATIVO "a"
11.00 FC Grasshoppers Solinky - Pizza Boys
12.00 FC Sohli - MLÁTIČKY
13.00 Juventus "C" Europarket - Los Culés
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.