JFŽL Žilina - seniori VI. (2014/2015) / Úradná správa DFŽL č. 26/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.26/2011, 10.4.2011
A. Futsalové súťaže pokračujú 3.kolom a dohrávkami Pohára a stretnutiami v V. a VI. lige 16.4.2011 (sobota) a 17.4.2011 (nedeľa), a to takto:
16.4.2011 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.00: BAD BOYS – MŠK Žilina (skupina B)
9.00: FK Kastrol Team Žilina B – DOXX A (skupina E)
10.00: Oranjes ForFun – INTER (skupina G)
11.00: COMOREK TEAM – FC Makrob Team (2.kolo – skupina I)
12.00: FC LITERPOOL – MPR Žilina (skupina J)
13.00: FC ANANÁSE B – Longfield Boys (24.kolo)
14.00: Kanci v tanci – FC Sohli (skupina J)
15.00: CELTIC Žilina – Michaelo (2.kolo – skupina D)
16.00: PISTOLEROS CELULÓZKA – CVČ STROM Solinky (2.kolo – skupina I)
17.00: FOFO Žilina – AURORA CF 10 (skupina E)
18.00: P.S. Aura Straník – Pomsta z lesa (skupina L)
19.00: FC Blaugranas Žilina – EUNICA Futsal Team (skupina F)
20.00: ŽILINSKÁ UNIVERZITA – Deportivo Žilina (skupina D)
16.4.2011 (sobota), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
16.00: AC Mailand – Pizza Boys (24.kolo)
17.00: FORMULA TEAM – FLINSTONS PISTONS (skupina K)
18.00: LOS GALACTICOS – Cár Hôrky (skupina M)
19:00: FC BOTAFOGO – FC 4Jao (4.kolo pohár – skupina C)
17.4.2011 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: KMF Rajecká Lesná – FC ANANÁSE B (skupina H)
9.30: SAN MARÍNO – LIMBÁCI (skupina A)
10.30: HOLLAND – TEAM BÁNOVÁ (skupina A)
11.30: Deportivo Žilina – FC Sohli (24.kolo)
12.30: Los Culés – Pizza Boys (skupina M)
13.30: THE REDS – JOGA-BONITO (skupina C)
14.30: THE RED DEVILS Žilina – Recreativo „B“ (skupina G)
15.30: H2O fone Žilina – AC Mailand (skupina K)
16.30: Recreativo „A“ – FC Manolo Team (skupina L)
17.30: BAD BOYS – The Yellow´s (dohrávka 1.kola pohára – skupina B)
18.30: ŽFA KRUPA Print ZA – EUNICA Futsal Team (dohrávka 1.kola pohára – skupina F)
B. Disciplinárna komisia:
Štrbák Martin (SAMPRO) – ČK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 11.4.2011 (DP P1 1h). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 17.4.2011.
Miroslav Tropko (Oranjes ForFun) – ČK po 2 ŽK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 10.4.2011 (DP P1 4.a). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 17.4.2011.
René Paráč (FOFO Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 10.4.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 17.4.2011.
Patrik Kubena (Recreativo „B“) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 10.4.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 17.4.2011.
Michal Bačinský (časomerač) – pokarhanie za neospravedlnenú neúčasť na stretnutiach, na ktoré bol delegovaný. Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 17.4.2011.
Družstvu Oranjes ForFun sa udeľuje pokarhanie za nevhodné správanie sa v šatni a následné zničenie dverí (DP P2 bod 6). Disciplinárny poplatok 7€ uhradiť do 17.4.2011. Vyčíslená škoda, ktorú budú povinní uhradiť im bude oznámená v priebehu týždňa.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.