Základná časť

1. kolo

Zápas
Uragán Konská - FUTSAL Team Straník
1. kolo
4:4
19.10.2019 18:00
FC Terra Varna - FC ANANASI A
1. kolo
5:4
19.10.2019 21:00
Slepé náboje-DYNAMO B - RAMON Závodie-Hájik
1. kolo
1:2
20.10.2019 15:30
ANIMALS - 1. FC Rozsutec
1. kolo
5:4
22.10.2019 19:00
CVČ STROM SOLINKY - Queretaro
1. kolo
4:9
22.12.2019 15:30
PREDATORS - FSC Small Wood Žilina
1. kolo
14:5
29.12.2019 16:30

2. kolo

Zápas
Queretaro - FC Terra Varna
2. kolo
11:3
25.10.2019 19:00
RAMON Závodie-Hájik - CVČ STROM SOLINKY
2. kolo
4:1
25.10.2019 20:00
Uragán Konská - PREDATORS
2. kolo
1:3
03.11.2019 13:30
1 1. FC Rozsutec - Slepé náboje-DYNAMO B
2. kolo
2:3
01.12.2019 19:30
1 FSC Small Wood Žilina - ANIMALS
2. kolo
6:9
30.12.2019 18:00
FUTSAL Team Straník - FC ANANASI A
2. kolo
08.02.2020 00:00
pridať výsledok

3. kolo

Zápas
FC ANANASI A - Queretaro
3. kolo
7:6
02.11.2019 14:00
FC Terra Varna - RAMON Závodie-Hájik
3. kolo
2:3
02.11.2019 19:00
CVČ STROM SOLINKY - 1. FC Rozsutec
3. kolo
2:8
02.11.2019 20:00
Slepé náboje-DYNAMO B - FSC Small Wood Žilina
3. kolo
6:6
03.11.2019 19:30
ANIMALS - Uragán Konská
3. kolo
1:6
14.01.2020 19:00
1 PREDATORS - FUTSAL Team Straník
3. kolo
3:5
20.02.2020 20:00

4. kolo

Zápas
FSC Small Wood Žilina - CVČ STROM SOLINKY
4. kolo
5:3
20.10.2019 14:30
FUTSAL Team Straník - Queretaro
4. kolo
5:6
09.11.2019 19:00
Uragán Konská - Slepé náboje-DYNAMO B
4. kolo
6:3
10.11.2019 15:30
1. FC Rozsutec - FC Terra Varna
4. kolo
5:3
10.11.2019 20:30
PREDATORS - ANIMALS
4. kolo
6:4
28.11.2019 19:00
RAMON Závodie-Hájik - FC ANANASI A
4. kolo
4:3
26.01.2020 14:30

5. kolo

Zápas
ANIMALS - FUTSAL Team Straník
5. kolo
3:4
31.10.2019 19:05
Queretaro - RAMON Závodie-Hájik
5. kolo
2:3
16.11.2019 18:00
FC ANANASI A - 1. FC Rozsutec
5. kolo
6:6
17.11.2019 13:30
Slepé náboje-DYNAMO B - PREDATORS
5. kolo
5:7
17.11.2019 16:30
1 FC Terra Varna - FSC Small Wood Žilina
5. kolo
5:4
01.12.2019 20:30
CVČ STROM SOLINKY - Uragán Konská
5. kolo
2:8
08.12.2019 20:30

6. kolo

Zápas
ANIMALS - Slepé náboje-DYNAMO B
6. kolo
3:3
21.11.2019 18:00
1 FUTSAL Team Straník - RAMON Závodie-Hájik
6. kolo
4:5
21.11.2019 21:00
1 Uragán Konská - FC Terra Varna
6. kolo
0:3
23.11.2019 19:00
PREDATORS - CVČ STROM SOLINKY
6. kolo
5:1
24.11.2019 20:30
1 1. FC Rozsutec - Queretaro
6. kolo
8:4
27.12.2019 16:00
FSC Small Wood Žilina - FC ANANASI A
6. kolo
4:8
01.03.2020 15:30

7. kolo

Zápas
FC ANANASI A - Uragán Konská
7. kolo
5:4
27.10.2019 18:30
Queretaro - FSC Small Wood Žilina
7. kolo
16:9
08.12.2019 17:30
RAMON Závodie-Hájik - 1. FC Rozsutec
7. kolo
9:3
08.12.2019 19:30
FC Terra Varna - PREDATORS
7. kolo
3:5
12.12.2019 19:00
Slepé náboje-DYNAMO B - FUTSAL Team Straník
7. kolo
3:8
21.12.2019 17:00
CVČ STROM SOLINKY - ANIMALS
7. kolo
1:3
26.01.2020 20:30

8. kolo

Zápas
PREDATORS - FC ANANASI A
8. kolo
2:4
10.11.2019 13:30
ANIMALS - FC Terra Varna
8. kolo
6:2
14.11.2019 19:00
Slepé náboje-DYNAMO B - CVČ STROM SOLINKY
8. kolo
4:4
15.12.2019 15:30
Uragán Konská - Queretaro
8. kolo
2:5
04.01.2020 16:00
FSC Small Wood Žilina - RAMON Závodie-Hájik
8. kolo
7:5
05.01.2020 19:30
1 FUTSAL Team Straník - 1. FC Rozsutec
8. kolo
9:5
05.01.2020 20:30

9. kolo

Zápas
Queretaro - PREDATORS
9. kolo
4:6
19.10.2019 19:00
CVČ STROM SOLINKY - FUTSAL Team Straník
9. kolo
1:10
16.11.2019 17:00
RAMON Závodie-Hájik - Uragán Konská
9. kolo
4:2
01.12.2019 16:00
FC ANANASI A - ANIMALS
9. kolo
04.01.2020 00:00
pridať výsledok
1 1. FC Rozsutec - FSC Small Wood Žilina
9. kolo
14:2
19.01.2020 20:30
FC Terra Varna - Slepé náboje-DYNAMO B
9. kolo
2:2
31.01.2020 19:00

10. kolo

Zápas
1 Slepé náboje-DYNAMO B - FC ANANASI A
10. kolo
4:2
08.12.2019 14:30
Uragán Konská - 1. FC Rozsutec
10. kolo
7:5
14.12.2019 19:00
PREDATORS - RAMON Závodie-Hájik
10. kolo
3:3
21.12.2019 18:00
1 ANIMALS - Queretaro
10. kolo
2:8
05.01.2020 14:30
CVČ STROM SOLINKY - FC Terra Varna
10. kolo
2:2
22.02.2020 20:00
FUTSAL Team Straník - FSC Small Wood Žilina
10. kolo
07.03.2020 00:00
pridať výsledok

11. kolo

Zápas
1 RAMON Závodie-Hájik - ANIMALS
11. kolo
3:4
07.11.2019 18:15
1 FSC Small Wood Žilina - Uragán Konská
11. kolo
2:11
17.11.2019 19:30
FC Terra Varna - FUTSAL Team Straník
11. kolo
5:4
07.12.2019 19:00
Queretaro - Slepé náboje-DYNAMO B
11. kolo
4:4
26.01.2020 15:30
FC ANANASI A - CVČ STROM SOLINKY
11. kolo
01.02.2020 00:00
pridať výsledok
1. FC Rozsutec - PREDATORS
11. kolo
4:3
06.02.2020 19:00

12. kolo

Zápas
FC ANANASI A - FC Terra Varna
12. kolo
4:1
04.01.2020 17:00
FSC Small Wood Žilina - PREDATORS
12. kolo
3:10
11.01.2020 16:00
Queretaro - CVČ STROM SOLINKY
12. kolo
14:3
11.01.2020 17:00
RAMON Závodie-Hájik - Slepé náboje-DYNAMO B
12. kolo
8:3
12.01.2020 19:30
FUTSAL Team Straník - Uragán Konská
12. kolo
5:8
16.02.2020 17:30
1. FC Rozsutec - ANIMALS
12. kolo
22.02.2020 00:00
pridať výsledok

13. kolo

Zápas
1 PREDATORS - Uragán Konská
13. kolo
2:2
25.01.2020 17:00
Slepé náboje-DYNAMO B - 1. FC Rozsutec
13. kolo
08.02.2020 00:00
pridať výsledok
ANIMALS - FSC Small Wood Žilina
13. kolo
08.02.2020 00:00
pridať výsledok
FC Terra Varna - Queretaro
13. kolo
1:5
08.02.2020 20:00
CVČ STROM SOLINKY - RAMON Závodie-Hájik
13. kolo
2:3
09.02.2020 17:30

14. kolo

Zápas
RAMON Závodie-Hájik - FC Terra Varna
14. kolo
4:1
15.02.2020 19:00
FSC Small Wood Žilina - Slepé náboje-DYNAMO B
14. kolo
4:9
16.02.2020 14:30
Queretaro - FC ANANASI A
14. kolo
29.02.2020 00:00
pridať výsledok
Uragán Konská - ANIMALS
14. kolo
29.02.2020 00:00
pridať výsledok
1. FC Rozsutec - CVČ STROM SOLINKY
14. kolo
7:4
29.02.2020 19:00
FUTSAL Team Straník - PREDATORS
14. kolo
4:3
05.03.2020 18:00

15. kolo

Zápas
1 FC Terra Varna - 1. FC Rozsutec
15. kolo
7:4
21.12.2019 20:00
ANIMALS - PREDATORS
15. kolo
1:2
30.01.2020 19:00
Queretaro - FUTSAL Team Straník
15. kolo
29.02.2020 00:00
pridať výsledok
Slepé náboje-DYNAMO B - Uragán Konská
15. kolo
5:3
06.03.2020 19:00
FC ANANASI A - RAMON Závodie-Hájik
15. kolo
4:5
08.03.2020 17:30

16. kolo

Zápas
FSC Small Wood Žilina - FC Terra Varna
16. kolo
25.01.2020 00:00
pridať výsledok
1 1. FC Rozsutec - FC ANANASI A
16. kolo
1:1
01.02.2020 16:00
Uragán Konská - CVČ STROM SOLINKY
16. kolo
5:3
02.02.2020 14:30
1 FUTSAL Team Straník - ANIMALS
16. kolo
5:6
13.02.2020 19:00

17. kolo

Zápas
CVČ STROM SOLINKY - PREDATORS
17. kolo
04.01.2020 00:00
pridať výsledok
1 Slepé náboje-DYNAMO B - ANIMALS
17. kolo
7:3
05.02.2020 20:00
Queretaro - 1. FC Rozsutec
17. kolo
7:7
07.03.2020 20:00

18. kolo

Zápas
Uragán Konská - FC ANANASI A
18. kolo
7:3
11.01.2020 18:00
PREDATORS - FC Terra Varna
18. kolo
5:2
16.01.2020 19:00
FSC Small Wood Žilina - Queretaro
18. kolo
01.02.2020 00:00
pridať výsledok
ANIMALS - CVČ STROM SOLINKY
18. kolo
9:2
05.03.2020 19:00

19. kolo

Zápas
1. FC Rozsutec - FUTSAL Team Straník
19. kolo
6:7
10.01.2020 21:00
CVČ STROM SOLINKY - Slepé náboje-DYNAMO B
19. kolo
3:7
19.01.2020 19:30
FC Terra Varna - ANIMALS
19. kolo
2:5
20.02.2020 19:00

20. kolo

Zápas
1 FUTSAL Team Straník - CVČ STROM SOLINKY
20. kolo
3:4
28.11.2019 20:00
Uragán Konská - RAMON Závodie-Hájik
20. kolo
22.02.2020 00:00
pridať výsledok
PREDATORS - Queretaro
20. kolo
22.02.2020 00:00
pridať výsledok
Slepé náboje-DYNAMO B - FC Terra Varna
20. kolo
4:3
28.02.2020 19:00

21. kolo

Zápas
FC ANANASI A - Slepé náboje-DYNAMO B
21. kolo
3:3
23.02.2020 15:30

22. kolo

Zápas
1 FUTSAL Team Straník - FC Terra Varna
22. kolo
11:5
23.01.2020 20:00
Uragán Konská - FSC Small Wood Žilina
22. kolo
13:3
09.02.2020 12:30
ANIMALS - RAMON Závodie-Hájik
22. kolo
5:4
27.02.2020 20:00