Základná časť

1. kolo

Zápas
CVČ STROM SOLINKY - ANIMALS
1. kolo
0:2
18.10.2018 19:30
FC Terra Varna B - AC Mailand
1. kolo
4:2
19.10.2018 20:10
FC ANANASI A - Partizán Bukovina
1. kolo
4:12
20.10.2018 16:00
Uragán Konská - MLÁTIČKY-DOXX C
1. kolo
3:6
20.10.2018 18:00
PREDATORS - BANANA 2011 HÁJIK
1. kolo
9:1
24.11.2018 17:00
Slepé náboje - SPARMAL
1. kolo
7:1
02.12.2018 16:30

2. kolo

Zápas
Partizán Bukovina - FC Terra Varna B
2. kolo
8:2
25.10.2018 19:30
AC Mailand - CVČ STROM SOLINKY
2. kolo
1:1
03.11.2018 19:00
BANANA 2011 HÁJIK - MLÁTIČKY-DOXX C
2. kolo
1:12
04.11.2018 14:30
PREDATORS - Slepé náboje
2. kolo
14:5
17.11.2018 19:00
SPARMAL - FC ANANASI A
2. kolo
9:0
24.11.2018 15:00
ANIMALS - Uragán Konská
2. kolo
4:10
27.11.2018 19:00

3. kolo

Zápas
Slepé náboje - FC Terra Varna B
3. kolo
4:4
08.11.2018 19:30
FC ANANASI A - BANANA 2011 HÁJIK
3. kolo
5:4
10.11.2018 17:00
Uragán Konská - SPARMAL
3. kolo
3:4
20.11.2018 19:00
CVČ STROM SOLINKY - PREDATORS
3. kolo
5:1
02.12.2018 17:30
MLÁTIČKY-DOXX C - Partizán Bukovina
3. kolo
6:6
29.12.2018 13:00
ANIMALS - AC Mailand
3. kolo
9:6
17.01.2019 17:30

4. kolo

Zápas
Slepé náboje - FC ANANASI A
4. kolo
6:3
04.11.2018 13:30
PREDATORS - FC Terra Varna B
4. kolo
9:4
06.11.2018 19:00
AC Mailand - MLÁTIČKY-DOXX C
4. kolo
4:4
17.11.2018 17:00
SPARMAL - CVČ STROM SOLINKY
4. kolo
6:4
18.11.2018 18:30
Partizán Bukovina - Uragán Konská
4. kolo
6:5
24.11.2018 16:00
BANANA 2011 HÁJIK - ANIMALS
4. kolo
1:13
13.01.2019 14:00

5. kolo

Zápas
FC Terra Varna B - SPARMAL
5. kolo
1:5
04.12.2018 19:00
CVČ STROM SOLINKY - Partizán Bukovina
5. kolo
6:8
09.12.2018 17:30
Uragán Konská - AC Mailand
5. kolo
6:4
22.12.2018 17:00
FC ANANASI A - PREDATORS
5. kolo
5:5
29.12.2018 15:00
Slepé náboje - BANANA 2011 HÁJIK
5. kolo
5:3
06.01.2019 13:00
MLÁTIČKY-DOXX C - ANIMALS
5. kolo
09.02.2019 00:00
pridať výsledok

6. kolo

Zápas
Slepé náboje - CVČ STROM SOLINKY
6. kolo
1:5
27.10.2018 19:00
PREDATORS - Uragán Konská
6. kolo
4:2
03.11.2018 16:00
Partizán Bukovina - ANIMALS
6. kolo
12:5
13.12.2018 17:30
FC ANANASI A - FC Terra Varna B
6. kolo
1:2
22.12.2018 20:00
BANANA 2011 HÁJIK - AC Mailand
6. kolo
3:11
19.01.2019 15:00
SPARMAL - MLÁTIČKY-DOXX C
6. kolo
4:4
03.02.2019 12:30

7. kolo

Zápas
AC Mailand - Partizán Bukovina
7. kolo
5:9
08.11.2018 17:30
ANIMALS - SPARMAL
7. kolo
5:6
08.11.2018 20:30
CVČ STROM SOLINKY - FC ANANASI A
7. kolo
7:3
15.12.2018 18:30
Uragán Konská - Slepé náboje
7. kolo
5:5
15.12.2018 19:30
MLÁTIČKY-DOXX C - PREDATORS
7. kolo
3:10
22.12.2018 15:00
FC Terra Varna B - BANANA 2011 HÁJIK
7. kolo
7:2
17.02.2019 14:00

8. kolo

Zápas
FC Terra Varna B - CVČ STROM SOLINKY
8. kolo
3:4
23.11.2018 19:10
BANANA 2011 HÁJIK - Partizán Bukovina
8. kolo
2:16
02.12.2018 13:30
SPARMAL - AC Mailand
8. kolo
2:3
11.12.2018 19:00
Slepé náboje - MLÁTIČKY-DOXX C
8. kolo
3:5
22.12.2018 12:30
ANIMALS - PREDATORS
8. kolo
5:9
06.01.2019 15:00
FC ANANASI A - Uragán Konská
8. kolo
3:6
03.02.2019 13:30

9. kolo

Zápas
MLÁTIČKY-DOXX C - FC ANANASI A
9. kolo
0:5
28.10.2018 14:30
ANIMALS - Slepé náboje
9. kolo
2:6
30.10.2018 17:30
Uragán Konská - FC Terra Varna B
9. kolo
10:6
30.10.2018 20:30
CVČ STROM SOLINKY - BANANA 2011 HÁJIK
9. kolo
4:2
03.02.2019 14:30
Partizán Bukovina - SPARMAL
9. kolo
4:4
09.02.2019 17:00
AC Mailand - PREDATORS
9. kolo
3:0
14.02.2019 19:30

10. kolo

Zápas
FC Terra Varna B - MLÁTIČKY-DOXX C
10. kolo
3:4
08.12.2018 17:00
PREDATORS - Partizán Bukovina
10. kolo
3:3
15.12.2018 15:30
CVČ STROM SOLINKY - Uragán Konská
10. kolo
6:8
06.01.2019 18:00
BANANA 2011 HÁJIK - SPARMAL
10. kolo
1:2
27.01.2019 15:30
FC ANANASI A - ANIMALS
10. kolo
23.02.2019 00:00
pridať výsledok
Slepé náboje - AC Mailand
10. kolo
1:7
24.02.2019 16:30

11. kolo

Zápas
ANIMALS - FC Terra Varna B
11. kolo
5:3
15.11.2018 18:30
AC Mailand - FC ANANASI A
11. kolo
2:3
08.12.2018 15:00
Uragán Konská - BANANA 2011 HÁJIK
11. kolo
2:3
09.12.2018 16:30
SPARMAL - PREDATORS
11. kolo
5:4
10.01.2019 17:30
MLÁTIČKY-DOXX C - CVČ STROM SOLINKY
11. kolo
4:6
13.01.2019 13:00
Partizán Bukovina - Slepé náboje
11. kolo
8:2
31.01.2019 17:30

12. kolo

Zápas
AC Mailand - FC Terra Varna B
12. kolo
7:3
12.01.2019 16:00
MLÁTIČKY-DOXX C - Uragán Konská
12. kolo
9:6
20.01.2019 14:00
Partizán Bukovina - FC ANANASI A
12. kolo
11:4
17.02.2019 15:30
BANANA 2011 HÁJIK - PREDATORS
12. kolo
16.03.2019 00:00
pridať výsledok
SPARMAL - Slepé náboje
12. kolo
16.03.2019 00:00
pridať výsledok
ANIMALS - CVČ STROM SOLINKY
12. kolo
16.03.2019 00:00
pridať výsledok

13. kolo

Zápas
Uragán Konská - ANIMALS
13. kolo
26.01.2019 00:00
pridať výsledok
MLÁTIČKY-DOXX C - BANANA 2011 HÁJIK
13. kolo
10:3
03.03.2019 13:00
FC ANANASI A - SPARMAL
13. kolo
7:4
16.03.2019 16:00
Slepé náboje - PREDATORS
13. kolo
4:1
16.03.2019 17:00

14. kolo

Zápas
FC Terra Varna B - Slepé náboje
14. kolo
4:2
17.01.2019 18:30
BANANA 2011 HÁJIK - FC ANANASI A
14. kolo
3:7
10.02.2019 14:30
SPARMAL - Uragán Konská
14. kolo
3:7
15.02.2019 18:10
Partizán Bukovina - MLÁTIČKY-DOXX C
14. kolo
6:8
24.02.2019 13:30
AC Mailand - ANIMALS
14. kolo
4:4
14.03.2019 18:30

15. kolo

Zápas
FC Terra Varna B - PREDATORS
15. kolo
3:3
01.03.2019 18:00
ANIMALS - BANANA 2011 HÁJIK
15. kolo
12:2
07.03.2019 18:30
CVČ STROM SOLINKY - SPARMAL
15. kolo
7:1
08.03.2019 19:30
MLÁTIČKY-DOXX C - AC Mailand
15. kolo
09.03.2019 00:00
pridať výsledok
FC ANANASI A - Slepé náboje
15. kolo
5:9
09.03.2019 17:00
Uragán Konská - Partizán Bukovina
15. kolo
predvčerom o 00:00
pridať výsledok

16. kolo

Zápas
SPARMAL - FC Terra Varna B
16. kolo
5:4
01.02.2019 19:10
Partizán Bukovina - CVČ STROM SOLINKY
16. kolo
10:6
03.03.2019 17:30

17. kolo

Zápas
FC Terra Varna B - FC ANANASI A
17. kolo
5:4
24.02.2019 12:30
Uragán Konská - PREDATORS
17. kolo
1:5
08.03.2019 18:30
1 CVČ STROM SOLINKY - Slepé náboje
17. kolo
0:5
predvčerom o 21:00
MLÁTIČKY-DOXX C - SPARMAL
17. kolo
11:3
včera o 18:00

18. kolo

Zápas
Partizán Bukovina - AC Mailand
18. kolo
7:5
05.01.2019 15:00
FC ANANASI A - CVČ STROM SOLINKY
18. kolo
8:1
20.01.2019 18:30
SPARMAL - ANIMALS
18. kolo
8:7
24.01.2019 18:30

19. kolo

Zápas
PREDATORS - ANIMALS
19. kolo
3:2
03.02.2019 17:30
AC Mailand - SPARMAL
19. kolo
7:4
16.02.2019 17:00
Partizán Bukovina - BANANA 2011 HÁJIK
19. kolo
5:0 kont.
17.03.2019 16:30
Uragán Konská - FC ANANASI A
19. kolo
11:8
včera o 17:30

20. kolo

Zápas
FC ANANASI A - MLÁTIČKY-DOXX C
20. kolo
3:4
05.01.2019 19:00
FC Terra Varna B - Uragán Konská
20. kolo
4:5
25.01.2019 19:10
Slepé náboje - ANIMALS
20. kolo
1:4
14.02.2019 18:30
PREDATORS - AC Mailand
20. kolo
7:8
predvčerom o 17:00

21. kolo

Zápas
Partizán Bukovina - PREDATORS
21. kolo
8:5
20.01.2019 15:00
FC Terra Varna B - MLÁTIČKY-DOXX C
21. kolo
3:6
26.01.2019 19:00

22. kolo

Zápas
CVČ STROM SOLINKY - MLÁTIČKY-DOXX C
22. kolo
3:14
17.02.2019 11:00
PREDATORS - SPARMAL
22. kolo
23.02.2019 00:00
pridať výsledok
BANANA 2011 HÁJIK - Uragán Konská
22. kolo
2:12
24.02.2019 15:30
FC ANANASI A - AC Mailand
22. kolo
16.03.2019 00:00
pridať výsledok
FC Terra Varna B - ANIMALS
22. kolo
4:5
21.03.2019 18:30