JFŽL Žilina - seniori IV. (2017/2018) / Úradná správa DFŽL č. 16/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.16/2011, 30.1.2011
A. Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 5.2.2011 (sobota) a 6.2.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú 7.2.2011 (pondelok) 8.kolom, a to takto:
07.1.2011 (pondelok), Športová hala na Javorkovej ulici (JUNIORI)
14:45: ROYAL SOLDIERS – FC PRACHY
15:45: MFK Maxima Žilina – Grasshoppers Solinky
16:45: De Luxe – FC ANANASI
17:45: Makro-Gainers – GSF ŽILINA
18:45: Arsenal White Tigers – FC MRAVCI
19:45: ŽFA Triberg Žilina – Falcons Team Žilina
5.2.2011 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
9.00: THE REDS – H2O fone Žilina (16.kolo)
10.00: Pizza Boys – FC Sohli (18.kolo)
11.00: The Yellow´s – FOFO Žilina (16.kolo)
12.00: TEAM BÁNOVÁ B – FC Blaugranas Žilina (18.kolo)
13.00: COMOREK TEAM – Aurora CF 10 (17.kolo)
14.00: RECREATIVO A – Oranjes ForFun (16.kolo)
15.00: BARSA – CyS Žilina (dohrávka 14.kola)
16.00: P.S. Aura Straník – FK Kastrol Team Žilina B (16.kolo)
17.00: FERONA SLOVAKIA Žilina – DOXX Žilina A (13.kolo)
18.00: Nortons – FORMULA TEAM (16.kolo)
19.00: Recreativo B – Longfield Boys (18.kolo)
20.00: R.I.P. ŽIRAFA – SPARMAL OVČIARSKO (15.kolo)
6.2.2011 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: H2O fone Žilina – The Yellow´s (17.kolo)
9.30: Michaelo – FC LOMI (14.kolo)
10.30: KMF Rajecká Lesná – THE RED DEVILS Žilina (17.kolo)
11.30: FC Sohli – LIMBÁCI (17.kolo)
12.30: Longfield Boys – Pizza Boys (17.kolo)
13.30: JOGA – BONITO – FC Manolo Team Žilina (17.kolo)
14.30: : Pomsta z lesa – DOXX B (14.kolo)
15.30 ŽILINSKÁ UNIVERZITA – EUNICA Futsal Team (16.kolo)
16.30: Los Culés – ŠOŠONI (17.kolo)
17.30: Juventus Brass A – TEAM BÁNOVÁ (13.kolo)
18.30: PISTOLEROS CELULÓZKA – ŽFA KRUPA Print Žilina (13.kolo)
6.2.2011 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
10.00: Kanci v tanci – THE REDS (17.kolo)
11.00: LOS GALACTICOS – HOLLAND (16.kolo)
12.00: FC 4Jao – FC Makrob Team (16.kolo)
13.00: Sporting Solinky – FC LITERPOOL (16.kolo)
14.00: AC Mailand – FC ANANÁSE B (18.kolo)
15.00: Aurora CF 10 – Deportivo Žilina (18.kolo)
16.00: NFC FLINSTONS PISTONS – FC Diebels Vlčince (14.kolo)
17.00: BAD BOYS – FERODOM Team Žilina (16.kolo)
18.00: Cár Hôrky – FC BOTAFOGO (14.kolo)
B. Disciplinárna komisia:
Tresty:
Marek Kokavec (Juventus Brass A) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 31.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 4.2.2011.
Ján Čilík (SPARMAL OVČIARSKO) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 31.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 4.2.2011.
Branislav Takáč (FORMULA TEAM) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 30.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 4.2.2011.
Matej Mojský (SAN MARÍNO) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 31.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 4.2.2011.
Michal Kasman (ŽFA TRIBERG Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 25.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.2.2011.
Marek Backa (Makro-Gainers) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 25.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.2.2011.
Maroš Cesnek (FC PRACHY) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 25.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.2.2011.
Matej Šeliga (De Luxe) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 25.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.2.2011.
Pavol Ostrochovský (FC LITERPOOL) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 23.1.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 4.2.2011.
Róbert Machyna (TROJKÁRI 05 Žilina) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 30.1.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 4.2.2011.
Branislav Takáč (FORMULA TEAM) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 30.1.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 4.2.2011.
Michal Trnovec (TEAM BÁNOVÁ B) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 30.1.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 4.2.2011.
Matej Šeliga (De Luxe) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 25.1.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.2.2011.
Gabriel Hudák (Michaelo) – ČK – 2 zápasy podmienečne od 30.1.2011 (DP P1 1h). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 4.2.2011.
Ladislav Špička (FC Diebels Vlčince) – ČK – 2 zápasy podmienečne od 30.1.2011 (DP P1 1i). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 4.2.2011.
Jakub Sloviak (FC ANANASE „B“) – na základe zhliadnutia videa – 4 zápasy nepodmienečne od 30.1.2011 (DP P1 5a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 4.2.2011.
Deportivo Žilina - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (zákázané parkovanie) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 4.2.2011.
FORMULA TEAM - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (zákázané parkovanie) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 4.2.2011.
Zápas SAN MARÍNO – Kanci v tanci – v riešení (neoprávnený štart hráča SAN MARÍNO).
Zápas Oranjes ForFun – KMF Rajecká Lesná – v riešení.
C. Družstvá, alebo jednotlivci, ktorí si neuhradili svoje pokuty do 28.1.2011 majú automaticky navýšené sumy o 50%!
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.