JFŽL Žilina - seniori IV. (2017/2018) / Úradná správa DFŽL č. 15 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.15 2011/12
A) Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami vo všetkých ligách v seniorských súťažiach 03.02.2012 (piatok), 04.02.2012 (sobota) a 05.02.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 14. kolom v pondelok 06.02.2012, a to takto:
15.30 ROYAL SOLDIERS - FC PRACHY
16.30 Debakel Krásno nad Kysucou - FC Gucci
17.30 HAPPY gentlemen - Futsal Team AlOtech Bánová
18.30 DELUXE - DOXX
19.30 ŽFA Triberg Žilina - GSF ŽILINA
19.40 EUNICA FUTSAL TEAM - Deportivo Žilina 15.k.
20.40 SAN MARÍNO - TEAM BÁNOVÁ "B" 15.k.
09.00 JOGA-BONITO - THE RED DEVILS ŽILINA 15.k.
10.00 Slepé náboje - AIO tech 13.k.
11.00 MŠK Žilina - Juventus Brass A 12.k.
12.00 ŽFA KRUPA PRINT Žilina - CELTIC ŽILINA 12.k.
13.00 Rajecká Lesná - The Yellow´s 15.k.
14.00 FK Kastrol Team Žilina B - Longfield boys 15.k.
15.00 FC LITERPOOL - FC 4Jao 15.k.
16.00 Partizán Bukovina - Black Sheeps 13.k.
17.00 LOS GALACTICOS - P.S. Aura Straník 15.k.
18.00 FERODOM TEAM ŽILINA - SEJONG TEAM 15.k.
19.00 PREDATORS - BANANA 2011 HÁJIK 13.k.
20.00 COMOREK TEAM - ATHLETICO ŽILINA - Celtic B 13.k.
09.00 FC Grasshoppers Solinky - RECREATIVO "a" 13.k.
10.00 FK DIVÉ SVINE - Zetkári Longfield B 13.k.
11.00 FC Makrob Team - BAD BOYS 15.k.
12.00 Los Culés - Závodie-Hájik 13.k.
13.00 Juventus "C" Europarket - MLÁTIČKY 13.k.
14.00 FC Sohli - Pizza Boys 13.k.
15.00 FOFO Žilina - Limbáci 15.k.
16.00 CÁR Hôrky - DOXX ŽILINA A 12.k.
17.00 Oranjes FF - THE REDS 15.k.
18.00 FC Blaugranas Žilina - ŠOŠONI 15.k.
19.00 Sporting Solinky - ŽILINSKÁ UNIVERZITA 15.k.
A) Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami vo všetkých ligách v seniorských súťažiach 03.02.2012 (piatok), 04.02.2012 (sobota) a 05.02.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 14. kolom v pondelok 06.02.2012, a to takto:
06.02.2012 (pondelok), Športová hala na Javorkovej (JUNIORI)
14.30 ŠK Makroteam Žilina - FC Plzeň 12°15.30 ROYAL SOLDIERS - FC PRACHY
16.30 Debakel Krásno nad Kysucou - FC Gucci
17.30 HAPPY gentlemen - Futsal Team AlOtech Bánová
18.30 DELUXE - DOXX
19.30 ŽFA Triberg Žilina - GSF ŽILINA
03.02.2012 (piatok), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 For fun - FC Torpedo Žilina 13.k.19.40 EUNICA FUTSAL TEAM - Deportivo Žilina 15.k.
20.40 SAN MARÍNO - TEAM BÁNOVÁ "B" 15.k.
04.02.2012 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 H2O fone Žilina - Kanci v tanci 15.k.09.00 JOGA-BONITO - THE RED DEVILS ŽILINA 15.k.
10.00 Slepé náboje - AIO tech 13.k.
11.00 MŠK Žilina - Juventus Brass A 12.k.
12.00 ŽFA KRUPA PRINT Žilina - CELTIC ŽILINA 12.k.
13.00 Rajecká Lesná - The Yellow´s 15.k.
14.00 FK Kastrol Team Žilina B - Longfield boys 15.k.
15.00 FC LITERPOOL - FC 4Jao 15.k.
16.00 Partizán Bukovina - Black Sheeps 13.k.
17.00 LOS GALACTICOS - P.S. Aura Straník 15.k.
18.00 FERODOM TEAM ŽILINA - SEJONG TEAM 15.k.
19.00 PREDATORS - BANANA 2011 HÁJIK 13.k.
20.00 COMOREK TEAM - ATHLETICO ŽILINA - Celtic B 13.k.
05.02.2012 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Mercedes united - FC Terra Varna 13.k.09.00 FC Grasshoppers Solinky - RECREATIVO "a" 13.k.
10.00 FK DIVÉ SVINE - Zetkári Longfield B 13.k.
11.00 FC Makrob Team - BAD BOYS 15.k.
12.00 Los Culés - Závodie-Hájik 13.k.
13.00 Juventus "C" Europarket - MLÁTIČKY 13.k.
14.00 FC Sohli - Pizza Boys 13.k.
15.00 FOFO Žilina - Limbáci 15.k.
16.00 CÁR Hôrky - DOXX ŽILINA A 12.k.
17.00 Oranjes FF - THE REDS 15.k.
18.00 FC Blaugranas Žilina - ŠOŠONI 15.k.
19.00 Sporting Solinky - ŽILINSKÁ UNIVERZITA 15.k.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.