JFŽL Žilina - seniori IV. (2017/2018) / Úradná správa DFŽL Žilina č. 2 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.2 – 2011/12 (16.10.2011)
Futsalové súťaže pokračujú vo všetkých
ligách (okrem 1. ligy) v seniorských súťažiach 21.10.2011 (piatok), 22.10.2011
(sobota) a 23.10.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú druhým kolom v pondelok
24.10.2011, a to takto:
24.10.2011 (pondelok), Športová hala
na Javorkovej (JUNIORI)
14.30 Debakel Krásno nad Kysucou - DELUXE
15.30 ROYAL SOLDIERS – FC Gucci
16.30 GSF ŽILINA – FC PRACHY
17.30 HAPPY gentlemen - FC Plzeň 12°
18.30 ŠK Makroteam Žilina - DOXX
19.30 ŽFA Triberg Žilina - Futsal Team AlOtech Bánová
21.10.2011 (piatok), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 TROJKÁRI 05 Žilina – LOS
GALACTICOS (2.kolo)
19.40 R.I.P. ŽIRAFA – FK Kastrol Team Žilina (2.kolo)
20.40 Deportivo Žilina – EUNICA Futsal Team (2.kolo)
22.10.2011 (sobota), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 PREDATORS – FC Terra Varna (2.kolo)
09.00 RED DEVILS „B“ – FC ANANASI (2.kolo)
10.00 LIMBÁCI – FOFO Žilina (2.kolo)
11.00 Pomsta z lesa – DOXX „B“ (2.kolo)
12.00 Nová Žilina – FORMULA TEAM (2.kolo)
13.00 ŽFA SNS Žilina – Michaelo (2.kolo)
14.00 The Yellow´s – FC LITERPOOL (2.kolo)
15.00 Slepé náboje – Black Sheeps (2.kolo)
16.00 BAD BOYS – FC 4Jao (2.kolo)
17.00 NFC FLINSTONS PISTONS – FC LOMI (2.kolo)
18.00 P.S. Aura Straník – FK SIKA-STAV Žilina (2.kolo)
19.00 MPR Žilina – Juventus „B“ Lipino (2.kolo)
20.00 BARSA – CyS Žilina (2.kolo)
23.10.2011 (nedeľa), Športová hala na
Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 THE REDS – FC Makrob Team (2.kolo)
09.00 SPARMAL OVČIARSKO – FC Diebels Vlčince (2.kolo)
10.00 Závodie-Hájik – Los Culés (2.kolo)
11.00 Kanci v tanci – H2O fone Žilina (2.kolo)
12.00 Pizza Boys – FC Sohli (2.kolo)
13.00 Zetkári – For Fun (2.kolo)
14.00 AC Mailand – AIO tech (2.kolo)
15.00 Mercedes United – FC Torpedo Žilina (2.kolo)
16.00 Recreativo „A“ – Grasshoppers Solinky (2.kolo)
17.00 ATHLETICO Žilina-CELTIC „B“ – COMOREK TEAM (2.kolo)
18.00 ŠOŠONI – FC Blaugranas Žilina (2.kolo)
19.00 Sporting Solinky – Oranjes ForFun (2.kolo)
23.10.2011 (nedeľa), Športová hala na
Rosinkách (SENIORI)
15.30 The Cactusses – BANANA 2011 HÁJIK (2.kolo)
16.30 MLÁTIČKY – Juventus „C“ Europarket (2.kolo)
17.30 CVČ STROM Solinky – FC BOTAFOGO (2.kolo)
18.30 ŽILINSKÁ UNIVERZITA – SAN MARÍNO (2.kolo)
Správa disciplinárnej komisie Vám bude zaslaná začiatkom týždňa.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.