JFŽL Žilina - seniori IV. (2017/2018) / Úradná správa DFŽL č. 8/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.8/2010, 21.11,2010
A. Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 27.11. (sobota) a 28.11.2010 (nedeľa). Juniori pokračujú 29.11.2010 (pondelok) 8.kolom, a to takto:
29.11.2010 (pondelok), Športová hala na Javorkovej ulici (JUNIORI)
14:45 Arsenal White Tigers – GSF ŽILINA
15:45 De Luxe – Grasshoppers Solinky
16:45 ROYAL SOLDIERS – Makro-Gainers
17:45 Falcons Team Žilina – FC PRACHY
18:45 FC ANANASI – FC MRAVCI
19:45 ŽFA Triberg Žilina – MFK Maxima Žilina
27.11.2010 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.00: FC Sohli – Aurora CF 10 (9.kolo)
9.00: Los Culés – The Yellow´s (7.kolo)
10.00: H2O fone Žilina – Kanci v tanci (8.kolo)
11.00: FC BOTAFOGO – Pomsta z lesa (7.kolo)
12.00: SAN MARÍNO – ŠOŠONI (7.kolo)
13.00: Michaelo – FK Nová Žilina (6.kolo)
14.00: RECREATIVO „A“ – THE RED DEVILS ŽILINA (7.kolo)
15.00: KMF Rajecká Lesná – EUNICA FUTSAL TEAM (7.kolo)
16.00: Juventus Brass A – FERONA SLOVAKIA Žilina (7.kolo)
17.00: FC4Jao – FORMULA TEAM (8.kolo)
18.00: P.S. Aura Straník – LOS GALACTICOS (8.kolo)
19.00: Sporting Solinky – Nortons (8.kolo)
20.00: TROJKÁRI 05 Žilina – SAMPRO (dohrávka 1.kola)
28.11.2010 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: RECREATIVO „B“ – LIMBÁCI (8.kolo)
9.30: Oranjes ForFun – THE REDS (7.kolo)
10.30: COMOREK TEAM – FC Blaugranas Žilina (8.kolo)
11.30: TEAM BÁNOVÁ – PISTOLEROS CELULÓZKA (6.kolo)
12.30: FC Makrob Team – FERODOM TEAM Žilina (8.kolo)
13.30: Deportivo Žilina – FC Manolo Team Žilina (dohrávka 7.kola)
14.30: Juventus Brass A – CELTIC Žilina (dohrávka 5.kola)
15.30: FK Kastrol Team Žilina – CVČ STROM Solinky (7.kolo)
16.30: Cár Hôrky – FC Diebels Vlčince (6.kolo)
17.30: BAD BOYS – HOLLAND (8.kolo)
18.30: R.I.P. ŽIRAFA – TROJKÁRI 05 Žilina (7.kolo)
27.11.2010 (sobota), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
9.00: LIMBÁCI – Team Bánová B (9.kolo)
10.00: Deportivo Žilina – FC Ananáse B (8.kolo)
11.00: Longfield Boys – COMOREK TEAM (9.kolo)
12.00: BARSA – SPARMAL OVČIARSKO (8.kolo)
13.00: Pizza Boys – RECREATIVO „B“ (9.kolo)
14.00: FC LOMI – Cár Hôrky (7.kolo)
15.00: JOGA-BONITO – AC Mailand (9.kolo)
B. Disciplinárna komisia trestá:
Marián Bosík (FK SIKA-STAV Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 22.11.2010 ( DP P1 bod 12 + RS) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 26.11. 2010.
Tomáš Podmalik (P.S. Aura Straník) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 22.11.2010 ( DP P1 bod 12 + RS) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 26.11. 2010.
Milan Tretinár (FORMULA TEAM) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 22.11.2010 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 26.11.2010.
Michal Holienka (SAN MARÍNO) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 22.11.2010 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 26.11.2010.
Ľuboš Horecký (SAN MARÍNO) – ČK - 4 zápasy nepodmienečne od 22.11.2010 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Ján Párač (FOFO Žilina) – ČK - 6 zápasov nepodmienečne od 22.11.2010 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Peter Škulavik (Aurora CF 10) – 3 ŽK –1 zápas nepodmienečne od 21.11.2010 ( DP P1 bod 12 + RS) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 26.11. 2010.
Roman Badík (FC Blaugranas Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 21.11.2010 ( DP P1 bod 12 + RS) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 26.11. 2010.
Marcel Sklenár (Aurora CF 10) – ČK - 4 zápasy nepodmienečne od 22.11.2010 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Tomáš Neslušan (Pizza Boys) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 22.11.2010 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 26.11.2010.
Martin Hikaník (DeLuxe) – 3ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 16.11.2010 ( DP P1 bod 12 + RS).
Matej Šeliga (DeLuxe) – zákaz výkonu funkcie kapitána na 1 mesiac nepodmienečne od 16.11.2010 (DP P1 1i).
Mužstvo NFC FLINSTONS PISTONS – pokarhanie za nastúpenie na stretnutie bez registračných preukazov (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Mužstvo FC LOMI - pokarhanie za nastúpenie na stretnutie bez registračných preukazov (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Mužstvo FC LOMI – za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel - ignorovanie nariadení z ÚS ( DP P2 bod 6) a to disciplinárnym poplatkom 10€. Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Mužstvo FC LITERPOOL – pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Mužstvo ŽFA KRUPA PRINT Žilina - – pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Mužstvo RECREATIVO „A“ - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Juniorské mužstvo FC MRAVCI – pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6).
Juniorské mužstvo Falcons Team - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6).
Mužstvo Juventus Brass A – odloženie stretnutia – poplatok 10€ (RS A 3.3b). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 26.11.2010.
Zápas AURORA CF 10 – Longfield Boys – v riešení.
C. Vzhľadom na nezaplatenie pokút v stanovenom termíne sa zvyšuje sadzba o 50%, t.j. na 6€ nasledovným hráčom: Mišúr Marcel (MŠK Žilina), Michal Nemček (Nortons), Kováč Michal (LIMBÁCI).
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.