Play-off
Osemfinále
Zápas | ||
---|---|---|
FK Kastrol Team Žilina A - Slavoj Houslice-Doxx B
Osemfinále (1. zápas) |
2:2 22.05.2022 18:00 |
|
1
MLÁTIČKY - WU-Čince CREW
Osemfinále (1. zápas) |
5:9 02.06.2022 18:00 |
|
Rabid Rabbits - ANIMALS
Osemfinále (1. zápas) |
11.06.2022 00:00
pridať výsledok |
|
1
Slavoj Houslice-Doxx B - FK Kastrol Team Žilina A
Osemfinále (2. zápas) |
5:2 05.06.2022 18:00 |
|
ANIMALS - Rabid Rabbits
Osemfinále (2. zápas) |
0:5 12.06.2022 00:00 |
|
1
WU-Čince CREW - MLÁTIČKY
Osemfinále (2. zápas) |
5:5 09.06.2022 20:00 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Pomsta z lesa-Cys B - Slavoj Houslice-Doxx B
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:3 26.06.2022 21:00 |
|
Ladik Team - Juggernauti
Štvrťfinále (2. zápas) |
0:5 kont. 03.07.2022 00:00 |
|
Juggernauti - Ladik Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:0 kont. 02.07.2022 00:00 |
|
RAMON Závodie-Hájik - WU-Čince CREW
Štvrťfinále (1. zápas) |
4:3 15.06.2022 19:00 |
|
1
WU-Čince CREW - RAMON Závodie-Hájik
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:2 p.p. 30.06.2022 19:00 |
|
1
Queretaro - Rabid Rabbits
Štvrťfinále (1. zápas) |
12:11 17.06.2022 21:00 |
|
1
Rabid Rabbits - Queretaro
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:6 24.06.2022 19:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
Pomsta z lesa-Cys B - WU-Čince CREW
Semifinále (1. zápas) |
2:5 11.07.2022 17:00 |
|
Juggernauti - Queretaro
Semifinále (1. zápas) |
5:8 05.08.2022 21:00 |
|
1
WU-Čince CREW - Pomsta z lesa-Cys B
Semifinále (2. zápas) |
0:4 13.07.2022 17:00 |
|
Pomsta z lesa-Cys B - WU-Čince CREW
Semifinále (3. zápas) |
23.07.2022 00:00
pridať výsledok |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Queretaro - WU-Čince CREW
Finále (1. zápas) |
8:5 15.08.2022 20:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Pomsta z lesa-Cys B - Juggernauti
o 3. miesto (1. zápas) |
13.08.2022 00:00
pridať výsledok |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
MLÁTIČKY - Slavoj Houslice-Doxx B
1. kolo |
0:6 24.10.2021 19:45 |
|
Juggernauti - WU-Čince CREW
1. kolo |
4:3 31.10.2021 16:45 |
|
ANIMALS - Queretaro
1. kolo |
0:5 kont. 31.10.2021 19:45 |
|
FK Kastrol Team Žilina A - Rabid Rabbits
1. kolo |
4:6 06.02.2022 17:00 |
|
Pomsta z lesa-Cys B - RAMON Závodie-Hájik
1. kolo |
11:1 28.04.2022 20:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
WU-Čince CREW - MLÁTIČKY
2. kolo |
8:5 06.11.2021 17:00 |
|
Rabid Rabbits - Juggernauti
2. kolo |
3:9 21.11.2021 15:45 |
|
1
RAMON Závodie-Hájik - ANIMALS
2. kolo |
4:1 21.11.2021 20:45 |
|
Ladik Team - Queretaro
2. kolo |
0:5 13.02.2022 18:00 |
|
Slavoj Houslice-Doxx B - Pomsta z lesa-Cys B
2. kolo |
0:4 13.03.2022 15:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MLÁTIČKY - Rabid Rabbits
3. kolo |
6:5 30.10.2021 21:00 |
|
Queretaro - RAMON Závodie-Hájik
3. kolo |
1:6 14.11.2021 19:45 |
|
1
FK Kastrol Team Žilina A - Ladik Team
3. kolo |
4:6 17.11.2021 18:00 |
|
ANIMALS - Slavoj Houslice-Doxx B
3. kolo |
8:1 06.05.2022 18:00 |
|
Pomsta z lesa-Cys B - WU-Čince CREW
3. kolo |
21.05.2022 00:00
pridať výsledok |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Slavoj Houslice-Doxx B - Queretaro
4. kolo |
0:9 07.11.2021 18:45 |
|
WU-Čince CREW - ANIMALS
4. kolo |
1:2 14.11.2021 18:45 |
|
Ladik Team - RAMON Závodie-Hájik
4. kolo |
3:1 23.01.2022 19:00 |
|
Rabid Rabbits - Pomsta z lesa-Cys B
4. kolo |
4:9 20.02.2022 15:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina A - Juggernauti
4. kolo |
5:3 16.04.2022 13:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MLÁTIČKY - FK Kastrol Team Žilina A
5. kolo |
9:4 21.11.2021 16:45 |
|
1
Queretaro - WU-Čince CREW
5. kolo |
11:5 05.02.2022 18:00 |
|
1
RAMON Závodie-Hájik - Slavoj Houslice-Doxx B
5. kolo |
9:2 20.02.2022 20:00 |
|
Juggernauti - Ladik Team
5. kolo |
6:5 24.02.2022 20:00 |
|
ANIMALS - Rabid Rabbits
5. kolo |
6:2 14.05.2022 18:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
FK Kastrol Team Žilina A - Pomsta z lesa-Cys B
6. kolo |
1:4 03.11.2021 19:00 |
|
1
Rabid Rabbits - Queretaro
6. kolo |
5:7 29.01.2022 19:00 |
|
1
Ladik Team - Slavoj Houslice-Doxx B
6. kolo |
6:1 05.02.2022 19:00 |
|
Juggernauti - MLÁTIČKY
6. kolo |
7:0 12.02.2022 17:00 |
|
WU-Čince CREW - RAMON Závodie-Hájik
6. kolo |
2:3 13.03.2022 20:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
RAMON Závodie-Hájik - Rabid Rabbits
7. kolo |
8:2 07.11.2021 19:00 |
|
Slavoj Houslice-Doxx B - WU-Čince CREW
7. kolo |
1:5 06.03.2022 16:00 |
|
MLÁTIČKY - Ladik Team
7. kolo |
5:0 kont. 19.03.2022 00:00 |
|
1
ANIMALS - FK Kastrol Team Žilina A
7. kolo |
2:9 24.03.2022 19:00 |
|
Pomsta z lesa-Cys B - Juggernauti
7. kolo |
19.05.2022 20:00
pridať výsledok |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Rabid Rabbits - Slavoj Houslice-Doxx B
8. kolo |
11:1 14.11.2021 16:45 |
|
MLÁTIČKY - Pomsta z lesa-Cys B
8. kolo |
6:18 06.02.2022 16:00 |
|
FK Kastrol Team Žilina A - Queretaro
8. kolo |
4:4 20.03.2022 19:00 |
|
1
Ladik Team - WU-Čince CREW
8. kolo |
5:4 16.04.2022 15:00 |
|
Juggernauti - ANIMALS
8. kolo |
4:1 28.04.2022 18:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
RAMON Závodie-Hájik - FK Kastrol Team Žilina A
9. kolo |
2:1 23.02.2022 19:00 |
|
ANIMALS - MLÁTIČKY
9. kolo |
4:5 14.04.2022 17:00 |
|
1
Queretaro - Juggernauti
9. kolo |
3:3 14.04.2022 21:00 |
|
Pomsta z lesa-Cys B - Ladik Team
9. kolo |
5:0 kont. 23.04.2022 00:00 |
|
WU-Čince CREW - Rabid Rabbits
9. kolo |
2:9 30.04.2022 20:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
FK Kastrol Team Žilina A - Slavoj Houslice-Doxx B
10. kolo |
4:1 26.01.2022 19:00 |
|
1
Pomsta z lesa-Cys B - ANIMALS
10. kolo |
7:2 10.03.2022 19:00 |
|
Ladik Team - Rabid Rabbits
10. kolo |
5:5 26.03.2022 18:00 |
|
1
MLÁTIČKY - Queretaro
10. kolo |
7:10 23.04.2022 18:00 |
|
1
Juggernauti - RAMON Závodie-Hájik
10. kolo |
3:2 23.04.2022 19:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Queretaro - Pomsta z lesa-Cys B
11. kolo |
5:10 21.11.2021 15:00 |
|
1
ANIMALS - Ladik Team
11. kolo |
3:3 03.03.2022 18:00 |
|
WU-Čince CREW - FK Kastrol Team Žilina A
11. kolo |
4:6 03.04.2022 19:00 |
|
1
Slavoj Houslice-Doxx B - Juggernauti
11. kolo |
3:5 03.04.2022 19:00 |
|
RAMON Závodie-Hájik - MLÁTIČKY
11. kolo |
6:3 05.05.2022 18:00 |