Povedali o zápase (1)

kcepec napísal:

Na záver soboty zápas ako remeň a to sa po prvom polčase zdalo, že to bude úplná nuda. Trojkári v ňom hrali výborne, vytvárali si dobré príležitosti, ktoré v troch prípadoch skončili gólovým zápisom – 3:0. Botafogo bolo počas prvých 25minút iba divákom v kine, ktorí sa väčšinou nemo prizerali čo sa deje. Avšak po prestávke sa nestačili čudovať ako sa výrazne zmenil obraz hry. Trojkári nepochopiteľne prestali behať a už po necelých dvoch minútach bol súper na dostrel – 3:2. Ani táto studená sprcha Trojkárom nestačila, zobudili sa až v 33.minúte keď na tabuli svietilo 3:3 a začínalo sa odznova. Od tohto momentu sa zápas totálne nakopol, hralo sa bez väčšieho bránenia a tak sa akcie striedali na jednej aj druhej strane. Domáci trestuhodne premrhali „luxusné“ vedenie, ale zvýšenou aktivitou v 37.minúte opäť priklonili misky váh na svoju stranu 4:3. Botagofo to nevzdávalo, veď už v stretnutí stiahlo aj väčší odskok súpera. V43.minúte prišla jedinečná príležitosť na ďalšie dotiahnutie sa. Výhoda penalty zmenu skóre nepriniesla, Holiš výborne chytil a to ešte neboj jeho najlepší zákrok. V 44.minúte ešte síce kapituloval a bolo 4:4. Neprešlo ani 50 sekúnd a už to znova neplatilo. Trojkári po tretíkrát siahali po troch bodoch, 5:4 Súper to ale nevzdávala. V 47.minúte už mohlo byť znova nerozhodne, keď „hostia“ krásne vyšachovali domácu obranu, ale Holiš sa famózne presunul a v páde zabránil 110% gólu. Dráma trvala až do záverečného klaksónu ale body zostávajú „doma“. Botafogo sa síce dvakrát dotiahlo, raz až pri trojgólovom manku ale zahodená penalta a nepremenená „tutovka“ rozhodli.

Pridané: 28.01.12 21:51.
Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.