Povedali o zápase (1)

Malé prekvapenie, minimálne gólovým rozdielom. Avšak od úvodu to vyzeralo, že lepšie tabuľkové postavenie potvrdí Belstav. Mal loptu viac na nohách, aktívne sa pohyboval. Logickým vyústením bolo otvorenie skóre v 11.minúte. K zahraniu priameho kopu asi zo 14 metrov sa postavil kapitán Holúbek a to čo predviedol by pokojne mohlo byť gólom mesiaca. Jemným padáčikom prehodil múr a brankára a tesne pod brvno bolo 1:0. Belstav však vedenie nenaštartovalo k jeho zvýšeniu, naopak na vyšší prevodový stupeň zaradila Sika. O necelú minútku bolo 1:1 a čoskoro už 1:2. Sika do záveru polčasu pridala ešte ďalšie dva kúsky a bolo 1:4. Belstav v druhom dejstve úplne otvoril hru a všetko vrhol do útoku. V 29.minúte to už bolo iba o dva, 2:4 a všetko vyzeralo to na dramatické momenty v ďalšom priebehu. Opak bol však pravdou, keď už, už išiel dať Belstav gól, Sika sa vymanila z tlaku a po rýchlom brejku zvyšovala náskok. Takto to bolo až do sirény, akciám Belstavu chýbala väčšia myšlienka, súper využíval diery v obrane a aj trošku neistého brankára. A tak Belstav – M. Špener 3:7, menovaný kapitán „hostí“ najlepším hráčom na ploche, bol pri šiestich góloch svojho tímu.

Pridané: 15.01.12 14:03.