Povedali o zápase (1)

kcepec napísal:

Očakávanie zaujímavého duelu medzi lídrom tretej ligy – Los Galacticos a siedmou Formulou sa nakoniec nekonalo. Hneď od úvodu ho naštrbila skutočnosť, že Formule chýbal šikovný brankár Štefún a tak sa medzi tyčky porúčal hráč. Po trošku vlažnom úvode sa začal viac presadzovať LG. Formula sa viac snažila brániť ale stále hrozila protiútokmi. LG otvorilo skóre po trošku šťastnom zakončení Šimkuliča, ktorý takmer chrbtom k bránke trafil letiacu loptu pätou k vzdialenejšej tyčke, 1:0. Čoskoro pribudol ďalší presný zápis po pozerateľnej akcii na jeden dotyk, 2:0. Formula to nevzdala a do druhého polčasu viac otvorila hru. Vyplynula z toho väčšia aktivita na polovici LG, aj viacero pekný zakončení, chvíľku to vyzeralo na strelenie kontaktného gólu, ale nestalo sa tak. LG bez ujmy prečkalo tlak a začalo využívať diery v defenzíve. V 35.a36.minúte prišli na „účet“ Formuly ďalšie dva góly a za stavu 4:0 bolo prakticky rozhodnuté. Formula už zápas akoby vzdala, hráči sa trošku v snažení opustili ale LG triafalo ďalej a ďalej. Pre Formulu možno trošku krutý výsledok ale líder súťaže zaslúžene a s prehľadom, brankár Lietavec čisté konto.

Pridané: 14.01.12 15:56.
Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.