Povedali o zápase (1)

kcepec napísal:

Belstav nepotvrdil úlohu papierového favorita. Kastrol asi s obavami nastupoval do zápasu a v prvom polčase to aj bolo poznať. Viac z hry mali domáci, tlačili súpera ale gól nie a nie prísť. „Nezaslúžene“ tak gólový účet otvoril Kastrol. Belstav vyrovnal v prvej minúte druhého dejstva a o pár minút išiel do vedenia. Zlom nastal v 30.minúte, keď sa domáci brankár nestačil vrátiť a zahral vysokú loptu rukami ešte pred bránkoviskom. Porúčal sa z ihriska, v bránke ho vystriedal hráč a domáca lavička ostala úplne prázdna. Z následného priameho kopu Kastrol vyrovnal a postupne prebral iniciatívu. Aktivita Belstavu trošku upadla, dostal sa síce ešte raz do jednogólového vedenia ale ani to dlho nevydržalo, 3:3. Kastrol pokračoval v útočnom snažení a odmenou mu bola dvojitá zmena stavu 3:5. Malá drába bola ešte v závere, Belstav dal kontaktný gól minútku pred koncom, ale aj napriek snahe to na bodík nestačilo. Kastrol tak trošku prekvapujúco, ale naplno bodoval a zamotal tak spodnú časť tabuľky.

Pridané: 08.01.12 15:23.
Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.