Povedali o zápase (1)

Zápas dvoch rozdielnych polčasov. V tom prvom boli Trojkári iba na „kukačke“. Síce v počte striel za súperom nezaostávali, avšak ako majú vyzerať gólové kombinácie ukazovala iba Formula. Tá využívala diery v obrane a góly dávala v podstate do prázdnej bránky. Trojkárom sa veľmi nedarilo, hra nemala myšlienku. V druhom polčase to ale bolo iné. Formula sa sústredila predovšetkým na defenzívu, „hostia“ búšili koľko vládali ale nestačilo to. Síce sa im podarilo znížiť na 3:2, ale museli otvoriť hru a to rozhodlo. Pri jednej takejto situácii sa brankár Holec nestačil vrátiť do svojej svätyne a dlhá lopta znamenala 4:2. V závere už iba „nedoležité“ upravenie na 5:2, zaslúžená výhra nováčika tretej ligy.

Pridané: 08.01.12 13:09.