Povedali o zápase (1)

Odvetný zápas mal úplne iný vývoj, ako prvé meranie síl. Na jeseň „Stromáci“ prehrali vysokým rozdielom 11:1, avšak hrali iba s troma hráčmi. Tentoraz však mali kádre plnšie obaja súperi a hneď to bolo poznať. Ripka už nastúpila aj s dvoma novými hráčmi: M. Krško (junior FC Prachy) a staronovým D. Barbořákom.
Vedenia sa ujal Strom v 10. minúte a jednogólový stav vydržal až do 20. minúty, kedy sa Ripke podarilo vyrovnať. O päť minút pridalo najstaršie mužstvo súťaže aj druhý gól a po prvom polčase tak bolo 1:2. Stromáci sa opäť dotiahli po krátkej chvíľke. Naťahovanie o výsledok pokračovalo aj v 29. minúte, keď to bolo znova o jeden gól – 2:3. Ako podľa doterajšieho scenára, o minútu znova vyrovnané – 3:3. V závere oba kolektívy zahodili „tutovky“, ale nakoniec sa z plného bodového zisku tešil Strom. Na tabuli svietilo 49.30, keď sa presadil strelou po zemi Volek a rozhodol „remízový“ zápas.

Pridané: 10.01.11 15:14.