JFŽL Žilina - seniori III. (2010/2011) / Úradná správa DFŽL č. 22/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.22/2011, 13.3.2011
A. Riadiaci orgán CVČ ŽIRAFA rozhodol, že pohárové súťaže sa budú hrať v 14 skupinách po 5 družstiev (každý s každým jedenkrát). Do ďalších vyraďovacích bojov postúpia z každej skupiny prvé dve družstvá + štyri družstvá s najvyšším počtom bodov na tretích miestach. Potom sa bude pokračovať vyraďovacím spôsobom (play-off na 1 zápas). Podrobnejšie informácie o tejto súťaži dostanú družstvá po 16.3.2011 (streda), kedy v priestoroch CVČ ŽIRAFA prebehne rozlosovanie družstiev do jednotlivých skupín.
B. Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 19.3.2011 (sobota) a 20.3.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú 21.3.2011(pondelok) 21.kolom, a to takto:
21.03.2011 (pondelok), Športová hala na Javorkovej ulici (JUNIORI)
14.45: Arsenal White Tigers – MFK Maxima Žilina
15.45: FC ANANASI – Grasshoppers Solinky
16.45: Falcons Team Žilina – GSF Žilina
17.45: De Luxe – Makro-Gainers
18.45: FC MRAVCI – FC PRACHY
19.45: ŽFA Triberg Žilina – ROYAL SOLDIERS
19.3.2011 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
9.00: FK Kastrol Team Žilina – R.I.P. ŽIRAFA (19.kolo)
10.00: LOS GALACTICOS – FC 4Jao (21.kolo)
11.00: HOLLAND – FC LITERPOOL (21.kolo)
12.00: AC Mailand – JOGA-BONITO (22.kolo)
13.00: THE RED DEVILS Žilina – ŠOŠONI (22.kolo)
14.00: Recreativo „A“ – THE REDS (21.kolo)
15.00: EUNICA Futsal Team – Oranjes ForFun (22.kolo)
16.00: FC Ananáse B – Deportivo Žilina (21.kolo)
17.00: Nortons – BAD BOYS (21.kolo)
18.00: Pomsta z lesa – FC LOMI (18.kolo)
19.00: H2O fone Žilina – KMF Rajecká Lesná (22.kolo)
20.00: Juventus Brass B – DOXX B (17.kolo)
19.3.2011 (sobota), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
13.00: Pizza Boys – TEAM BÁNOVÁ „B“ (23.kolo)
14.00: COMOREK TEAM – Longfield Boys (22.kolo)
15.00: ŽILINSKÁ UNIVERZITA – Kanci v tanci (22.kolo)
16.00: LIMBÁCI – Recreativo „B“ (21.kolo)
20.3.2011 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: MŠK Žilina – CELTIC Žilina (17.kolo)
9.30: FORMULA TEAM – FC Makrob Team (21.kolo)
10.30: RECREATIVO „B“ – Pizza Boys (22.kolo)
11.30: THE REDS – SAN MARÍNO (22.kolo)
12.30: ŠOŠONI – ŽILINSKÁ UNIVERZITA (21.kolo)
13.30: FK Kastrol Team Žilina B – FERODOM TEAM Žilina (21.kolo)
14.30: CyS Žilina – SAMPRO (18.kolo)
15.30: PISTOLEROS CELULÓZKA – DOXX Žilina A (17.kolo)
16.30: Michaelo – CÁR Hôrky (17.kolo)
17.30: TEAM BÁNOVÁ – ŽFA KRUPA Print Žilina (17.kolo)
18.30: INTER – FERONA SLOVAKIA Žilina (dohrávka 15.kola)
20.3.2011 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
12.00: FC Manolo Team Žilina – FC ANANASE „B“ (22.kolo)
13.00: FOFO Žilina – Los Culés (22.kolo)
14.00: Aurora CF 10 – FC Sohli (22.kolo)
15.00: The Yellow´s – Recreativo „A“ (22.kolo)
16.00: Oranjes ForFun – THE RED DEVILS Žilina (dohrávka 19.kolo)
C. Disciplinárna komisia:
ZMENA TRESTU
Miroslav Plačko (HOLLAND) – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 9.3.2011. Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
TRESTY
Michal Mojík (FK SIKA-STAV Žilina) – ČK po 2 ŽK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 14.3.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
Daniel Gálik (SAMPRO) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 13.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
Peter Šedo (FC 4Jao) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 13.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
Jakub Majsniar (HOLLAND) – ČK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 13.3.2011 (DP P1 1h). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 20.3.2011.
Radoslav Zajac (Recreativo „A“) – 3ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 13.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
Jozef Hodas (THE RED DEVILS Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 14.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
Miroslav Tropko (Oranjes ForFun) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 14.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
Pavol Chupek (KMF Rajecká Lesná) – ČK – 4 zápasy nepodmienečne od 13.3.2011 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 20.3.2011.
Roman Janec (Aurora CF 10) – 6 ŽK – 2 zápasy nepodmienečne od 13.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
Mário Vtorek (FC Blaugranas Žilina) – 6 ŽK – 2 zápasy nepodmienečne od 13.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 20.3.2011.
Marek Šenšel (Falcons Team Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 8.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.3.2011.
Lukáš Balvan (Makro-Gainers) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 8.3.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.3.2011.
Zápas Cár Hôrky – FC LOMI – 5:0 kontumačne (hostia sa nedostavili na stretnutie).
Pokarhanie a disciplinárny poplatok 20€ sa udeľuje družstvu FC LOMI (DP P2 2a). Poplatok za prejednanie 7€ spolu s disciplinárnym poplatkom uhradí družstvo do 20.3.2011.
Zápas FC PRACHY - Arsenal White Tigers – 5:0 kontumačne (hostia sa nedostavili na stretnutie).
Pokarhanie a disciplinárny poplatok 20€ sa udeľuje družstvu Arsenal White Tigers (DP P2 2a). Poplatok za prejednanie 7€ spolu s disciplinárnym poplatkom uhradí družstvo do 21.3.2011.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.