JFŽL Žilina - seniori III. (2010/2011) / Úradná správa DFŽL č. 17/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.17/2011, 6.2.2011
A. Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 12.2.2011 (sobota) a 13.2.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú 14.2.2011 (pondelok) 17.kolom, a to takto:
14.2.2011 (pondelok), Športová hala na Javorkovej ulici (JUNIORI)
14.45: GSF Žilina – MFK Maxima Žilina
15.45: Grasshoppers Solinky – ROYAL SOLDIERS
16.45: FC PRACHY – Arsenal White Tigers
17.45: FC MRAVCI – De Luxe
18.45: FC ANANASI – Falcons Team Žilina
19.45: Makro-Gainers – ŽFA Triberg Žilina
12.2.2011 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.00: FC Sohli – RECREATIVO „B“ (19.kolo)
9.00: FC Makrob Team – FC LITERPOOL (17.kolo)
10.00: TROJKÁRI 05 Žilina – R.I.P. ŽIRAFA (16.kolo)
11.00: FERODOM TEAM Žilina – FC 4Jao (17.kolo)
12.00: FK Kastrol Team Žilina B – BAD BOYS (17.kolo)
13.00: LIMBÁCI – FC Manolo Team Žilina (19.kolo)
14.00: LOS GALACTICOS – Sporting Solinky (17.kolo)
15.00: FOFO Žilina – EUNICA Futsal Team (17.kolo)
16.00: ŠOŠONI – KMF Rajecká Lesná (dohrávka 16.kola)
17.00: FORMULA TEAM – P.S. Aura Straník (17.kolo)
18.00: ŽFA KRUPA Print Žilina – FERONA Slovakia Žilina (14.kolo)
19.00: FC BOTAFOGO – DOXX B (15.kolo)
20.00: Juventus Brass B – FK Nová Žilina (14.kolo)
13.2.2011 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: MPR Žilina – MŠK Žilina (13.kolo)
9.30: DOXX Žilina A – INTER (14.kolo)
10.30: FK Nová Žilina – Michaelo (15.kolo)
11.30: THE RED DEVILS Žilina – Los Culés (18.kolo)
12.30: FC LOMI – NFC FLINSTONS PISTONS (15.kolo)
13.30: FC LITERPOOL – FC 4Jao (dohrávka 15.kola)
14.30: The Yellow´s – Kanci v tanci (18.kolo)
15.30: Deportivo Žilina – COMOREK TEAM (19.kolo)
16.30: Cys Žilina – CVČ STROM Solinky (15.kolo)
17.30: CELTIC Žilina – Juventus Brass A (14.kolo)
18.30: SAMPRO – ŽFA ATLANTIC Bar Žilina (15.kolo)
13.2.2011 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
10.00: FC Diebels Vlčince – Cár Hôrky (15.kolo)
11.00: Longfield Boys – TEAM BÁNOVÁ B (19.kolo)
12.00: FC Ananáse „B“ – AURORA CF 10 (19.kolo)
13.00: JOGA-BONITO – Pizza Boys (19.kolo)
14.00: BARSA – FK SIKA-STAV Žilina (16.kolo)
15.00: Oranjes ForFun – SAN MARÍNO (17.kolo)
16.00: RECREATIVO „A“ – ŽILINSKÁ UNIVERZITA (17.kolo)
17.00: HOLLAND – Nortons (17.kolo)
18.00: EUNICA Futsal Team – H2O fone Žilina (18.kolo)
B. Disciplinárna komisia:
VYRIEŠENÉ ZÁPASY
SAN MARÍNO – Kanci v tanci – po preverení bezpredmetné.
KMF Rajecká Lesná – Oranjes ForFun – 0:5 kontumačne.
ZMENY TRESTOV
Novotný Lukáš (The Yellow´s) – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 2.2.2011. Poplatok za prejednanie uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
Gelatka Branislav (The Yellow´s) – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 2.2.2011. Poplatok za prejednanie uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
Šimák Jozef (Oranjes ForFun) – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 2.2.2011. Poplatok za prejednanie uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
TRESTY
Tomáš Škrobák (TEAM BÁNOVÁ) – ČK – 3 zápasy nepodmienečne od 7.2.2011 (DP P11h + trest v podmienke). Poplatok za prejednanie uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
Adam Bugáň (FC BOTAFOGO) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 7.2.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Gašpierik Milan (CyS Žilina) – ČK po stretnutí – 6 zápasov nepodmienečne od 6.2.2011 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
Andrej Micheľ (FC LITERPOOL) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 7.2.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Marek Budiský (Sporting Solinky) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 7.2.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Martin Hričovec (HOLLAND) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 6.2.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Miroslav Plačko (HOLLAND) – ČK – 4 zápasy nepodmienečne od 6.2.2011 (DP P1 2a). Poplatok za prejednanie uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
Branislav Buňo (FOFO Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 6.2.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Michal Lulák (AURORA CF10) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 7.2.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Michal Lulák (AURORA CF10) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 7.2.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Jozef Drábik (FC Sohli) – ČK – 1 zápas podmienečne od 6.2.2011 (DP P1 1h). Poplatok za prejednanie uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
Denis Cáder (Arsenal White Tigers) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 1.2.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 14.2.2011.
Denis Cáder (Arsenal White Tigers) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 1.2.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Marek Budiský (Makro-Gainers) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 1.2.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Ďuriník Miloš (LIMBÁCI) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 13.2.2011.
Ďuriník Miloš (LIMBÁCI) – 2 mesiace nepodmienečne od 17.1.2011 (DP P1 bod 9). Poplatok za prejednanie uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
Juventus Brass A - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (zákázané parkovanie) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
LOS GALACTICOS - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (zákázané parkovanie) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
HOLLAND - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (neporiadok v šatni) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 13.2.2011.
Makro-Gainers - pokarhanie za nešportový prístup k futsalu a súperovi v stretnutí Grasshoppers – Makro-Gainers (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 14.2.2011.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.