JFŽL Žilina - seniori III. (2010/2011) / Úradná správa DFŽL č. 2/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.2/2010, 10.10. 2010
A. Prvým kolom sa rozbehli futsalové súťaže vo všetkých ligách. I napriek upozorneniu, aby si družstvá dali do poriadku všetky náležitosti čo sa týka registrácie hráčov, veľa družstiev tak neurobilo, a preto ich chceme opätovne upozorniť aby tak urobili v priebehu tohto týždňa v CVČ ŽIRAFA (najmä podpísať prihlášky!).
B. Z dôvodu nedostatku hracích časov sa neodohrajú všetky zápasy druhého kola. V druhom kole sa družstvá stretnú takto:
16.10.2010 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.00: SAGI Žilina - INTER
9.00: DOXX ŽILINA A – TEAM BÁNOVÁ (dohrávka 1.kola)
10.00: FK SIKA-STAV Žilina – Cys Žilina
11.00: LIMBÁCI - FC Blaugranas Žilina
12.00: EUNICA Futsal Team – THE REDS
13.00: Sporting Solinky – FORMULA TEAM
14.00: BAD BOYS – FC 4Jao
15.00: FC Diebels Vlčince – Pomsta z lesa
16.00: P.S. Aura Straník – FC LITERPOOL
17.00: PISTOLEROS CELULÓZKA – Juventus Brass A
18.00: FOFO Žilina – THE RED DEVILS Žilina
19.00: ŽILINSKÁ UNIVERZITA – The Yellow´s
20.00: R.I.P. ŽIRAFA – CVČ STROM Solinky
17.10.2010 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: TEAM BÁNOVÁ „B“ – COMOREK TEAM
9.30: NORTONS – FC Makrob Team
10.30: RECREATIVO „B“ – Deportivo Žilina
11.30: Michaelo – NFC FLINSTONS PISTONS
12.30: AC Mailand – Aurora CF 10
13.30: LOS GALACTICOS – FERODOM TEAM Žilina
14.30: Los Culés – Oranjes FF
15.30: KMF Rajecká Lesná – RECREATIVO „A“
16.30: Pizza Boys – FC Ananáse „B“
17.30: FC Manolo team Žilina – FC Sohli
18.30: FK Kastrol Team Žilina - ŽFA ATLANTIC Bar Žilina
17.10.2010 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
12.00: FK Nová Žilina – DOXX „B“
13.00: HOLLAND – FK Kastrol Team Žilina B
14.00: Kanci v tanci – SAN MARÍNO
15.00: H2O fone Žilina - ŠOŠONI
16.00: SPARMAL OVČIARSKO – TROJKÁRI 05 ŽILINA
17.00: SAMPRO - BARSA
18.00: FC LOMI – FC BOTAFOGO
18.10.2010 (pondelok), Športová hala na Javorkovej ulici (JUNIORI)
14:45 Arsenal White Tigers – De Luxe
15:45 GSF ŽILINA – FC PRACHY
16:45 ROYAL SOLDIERS – Falcons Team Žilina
17:45 Makro-Gainers – FC MRAVCI
18:45 MFK Maxima Žilina – FC ANANASI
19:45 ŽFA Triberg Žilina – Grasshoppers Solinky
C. Disciplinárna komisia trestá:
Hazda Matej (ŽFA Atlantic Bar Žilina) – ČK po 2 ŽK - 1 zápas podmienečne od 11.10.2010 na 3 mesiace (DP P1 4a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 15.10.2010.
Štaffen Dušan (Cys Žilina) - ČK po 2 ŽK - 1 zápas podmienečne od 11.10.2010 na 3 mesiace (DP P1 4a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 15.10.2010.
Šimkulič Martin (LOS GALACTICOS) - ČK po 2 ŽK - 1 zápas podmienečne od 11.10.2010 na 3 mesiace (DP P1 4a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 15.10.2010.
Zápasy v riešení:
FC Ananáse „B“ – LIMBÁCI
FERODOM TEAM Žilina – HOLLAND
AURORA CF 10 – BÁNOVÁ „B“
Cár Hôrky – FK Nová Žilina
Pomsta z lesa – Michaelo
D. Tiež by sme chceli upozorniť vedúcich mužstiev, aby pri vypisovaní zápisu v prípade rovnakých mien dbali na označenie St. a Ml.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.