JFŽL Žilina - seniori III. (2010/2011) / Úradná správa DFŽL č. 18 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.18 – 2011/12
Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 24.02.2012
(piatok), 25.02.2012 (sobota) a 26.02.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 18.
kolom v pondelok 27.02.2012, a to takto:
27.02.2012 (po), Športová hala na
Javorkovej (JR)
15.30 HAPPY gentlemen - ROYAL SOLDIERS
16.30 GSF ŽILINA - ŠK Makroteam Žilina
17.30 Futsal Team AlOtech Bánová - Debakel K. nad Kysucou
18.30 FC PRACHY - DELUXE
19.30 FC Gucci - ŽFA Triberg Žilina
24.02.2012 (pi), Športová hala na
Javorkovej ulici (SR)
18.40 TROJKÁRI 05 ŽILINA - FC
Diebels Vlčince 16.k.
19.40 FORMULA TEAM - CVČ STROM SOLINKY 17.k.
20.40 Sporting Solinky - THE REDS 17.k.
25.02.2012 (so), Športová hala na Javorkovej
ulici (SR)
08.00 PREDATORS - FC Torpedo Žilina 16.k.
09.00 The Cactusses - Black Sheeps 16.k.
10.00 Longfield boys - JOGA-BONITO 18.k.
11.00 Red Devils B - Juventus "C" Europarket 16.k.
12.00 DOXX B - Juventus "B" Lipino 16.k.
13.00 LOS GALACTICOS - SPARMAL OVČIARSKO 17.k.
14.00 NFC FLINSTONS PISTONS - ŽFA Triberg Žilina 15.k.
15.00 Pizza Boys - MLÁTIČKY 16.k.
16.00 ŽFA Triberg Žilina - FC LOMI 16.k.
17.00 Belstav Žilina - R.I.P. Žirafa 17.k.
18.00 P.S. Aura Straník - TROJKÁRI 05 ŽILINA 17.k.
19.00 Cys Žilina - Michaelo 16.k.
20.00 FK SIKA-STAV ŽILINA - FC Botafogo 17.k.
26.02.2012 (ne), Športová hala na
Javorkovej ulici (SR)
08.00 Limbáci - Kanci v tanci 18.k.
09.00 RECREATIVO - Los Culés 16.k.
10.00 THE RED DEVILS ŽILINA - FC Blaugranas Žilina 18.k.
11.00 SEJONG TEAM - H2O fone Žilina 18.k.
12.00 EUNICA FUTSAL TEAM - FERODOM TEAM ŽILINA 18.k.
13.00 ATHLETICO ŽILINA - Celtic B - FC Sohli 16.k.
14.00 FK Kastrol Team Žilina - FC Diebels Vlčince 17.k.
15.00 FERONA SLOVAKIA ŽILINA - DOXX ŽILINA A 15.k.
16.00 MŠK Žilina - TEAM BÁNOVÁ 15.k.
17.00 Juventus Brass A - CÁR Hôrky 15.k.
18.00 INTER - CELTIC ŽILINA 15.k.
19.00 PISTOLEROS CELULÓZKA - ŽFA KRUPA PRINT Žilina 15.k.
25.02.2012 (so), Športová hala na Hájiku (SR)
09.00 Partizán Bukovina - FK DIVÉ SVINE 16.k.
10.00 Mercedes united - Zetkári 17.k.
11.00 AC Mailand - BANANA 2011 HÁJIK 16.k.
12.00 Závodie-Hájik - FC ANANASI 16.k.
13.00 THE REDS - TEAM BÁNOVÁ "B" 18.k.
14.00 BAD BOYS - SAN MARÍNO 18.k.
15.00 Slepé náboje - FC Terra Varna 16.k.
16.00 Deportivo Žilina - FK Kastrol Team Žilina B 18.k.
17.00 FC LITERPOOL - Rajecká Lesná 18.k.
26.02.2012 (ne), Športová hala na
Rosinkách (SR)
08.30 FC Terra Varna - The Cactusses 17.k.
09.30 Mercedes united - For fun 16.k.
10.30 FK DIVÉ SVINE - PREDATORS 17.k.
11.30 COMOREK TEAM - FC Grasshoppers Solinky 16.k.
12.30 Zetkári - AIO tech 16.k.
13.30 ŠOŠONI - FOFO Žilina 18.k.
14.30 Pomsta z lesa - NFC FLINSTONS PISTONS 16.k.
15.30 The Yellow´s - Sporting Solinky 18.k.
16.30 ŽILINSKÁ UNIVERZITA - FC Makrob Team 18.k,
17.30 FC 4Jao - Oranjes FF 18.k.
18.30 BARSA - MPR ŽILINA 16.k.
UPOZORNENIE!
Zmena na posielanie mailov a sms ohľadne termínov zápasov:
pavelpapaj@gmail.com t.č.: 0911 564519
pavolpapaj@ymail.com t.č.: 0949 188062
Žiadosti, ktoré budú poslané na staré
mailové adresy a telefónne číslo, nebudú akceptované!
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.