Povedali o zápase (1)

S prepáčením za výraz, ale ôsma ŽFA sa dostala k zisku dôležitých troch bodov ako „slepé kura k zrnu“. Líder druhej ligy – DOXX B jej k tomu pomohol mierou vrchovatou. Ich dnešný výkon bol bezzubý ako ústa starého muža. ŽFA, nehľadiac na tabuľkové postavenie, sa do súpera pustila s chuťou. Už v 4.minúte sa im podarilo otvoriť skóre. Prešlo iba päť minút a rozdiel už bol dvojgólový. Doxx hral prakticky bez obrany a nepochopiteľne nechával útočníkom veľmi veľa priestoru. Pramenili z toho prečíslenia, Švanda v bráne sa nestíhal obracať. Ani dvojgólové manko Doxxákov nie a nie zobudiť. So zaspatým protivníkom si prakticky ŽFA robila čo chcela. Chalani si hrali svoju hru, nikam sa neponáhľali. V 22.to už bolo o tri a lavička Doxxu znervóznela. Aký taký náznak, že konečne začnú hrať, prišiel o pár sekúnd a zníženie na 3:1. Tento stav bol aj na začiatku druhého polčasu. Tempo hry veľmi upadlo, nezáživný a ospalý priebeh bol tak na dve silné turecké kávy. A nejaký výraznejší tlak lídra ligy nie a nie prísť. Úplne haprovala defenzíva, chýbal moment prekvapenia, nápaditá akcia a brankár Kotuláč sa asi aj celkom nudil. Väčšina striel išla z bezpečnej vzdialenosti, bližšie sa vďaka pozornej obrane útočníci nedostali. Ešteže sa hrá na hrubý čas, lebo v čistom by sa to nedalo dopozerať do konca. Ako nekonečné záznamy zo zasadnutia slovenského parlamentu :) . Sklamanie z hry Doxxu, zaslúžená výhra ŽFA a pekná detektívka v spodnej časti tabuľky.

Pridané: 11.02.12 21:34.