Povedali o zápase (1)

S jemnou dávkou irónie a škodoradosti by sa k hodnoteniu stretnutie dalo napísať, že Juventus súperovi hodil chutnú návnadu a ten ju zjedol s navijakom, s udicou a hádam aj podberákom. Zrejme ani samotným hráčom Flinstons nie je, dva dni po stretnutí jasné, ako ho mohli takto zbabrať. Nie pre gólový rozdiel ale hlavne pre spôsob, akým „zvládli“ druhý polčas. V tom úvodnom totiž jasne dominovali a celkom poľahky si vytvorili až trojgólový náskok, 4:1. Jedinou „postavičkou“ v pruhovanom drese, ktorá sa naplno snažila, bol iba brankár Adamčík. Kolegovia v obrane mu nechávali priestor aby si, po dlhej prestávke, slušne zachytal. Ani jeho aktivita nezabránila spomenutému skóre pred prestávkou. Do druhej polovice nastúpili úplne iné tímy. Teda menovite jeden „Nemčúr“ v bielo-čiernom, ktorí v 28.minúte zavelil k obratu, 4:2. Keďže sa k nemu dlho nikto „nemal“, vystačil si sám. V priebehu nasledujúcich šiestich minút pridal ďalšie tri „kúsky“ a razom bolo 4:5. Jeho „one man show“ na moment prerušil Bahna (4:6). Potom sú opäť v zápise dve rovnaké mená – Miro Nemec. Ten dal z ôsmych presných zásahov jeho družstva až sedem!!! Flinstons sa nestačili čudovať, ale po super efektívnej hre bolo, z relatívne pohodlného vedenia 4:1, za 18minút už 4:8. To už asi nepotrebuje ďalší komentár...

Pridané: 24.01.12 16:07.