Povedali o zápase (1)

Viac ako rozpačitá dnes bola hra MPR. Kombinácie boli akési kostrbaté, v obrane to bolo často 2 na 1 a vždy keď sa dostali k tlaku a vyzeralo, že sa im podarí znížiť, tak Michaelo gólovo schladilo ich snahu. Niektoré „postavičky“ z MPR sa ešte ani nedostali zo šatne na lavičku a už ich spoluhráči prehrávali 0:1. Skóre zápasu totiž „hostia“ otvorili už v 23 sekunde. Potom sa zobudili aj „modrí“ a výsledkom zvýšenej aktivity bol vyrovnávajúci gól v 5.minúte. Avšak rovnaká odpoveď od súpera prišla ani nie o polminútku - 1:2 a to Michaelo trafilo medzi tyčky iba druhýkrát. Potom bola hra ako tak vyrovnaná, ale tesne pred prestávkou sa znova tešilo Michaelo, 1:3. Do druhého polčasu nastúpila MPR s odhodlaním znížiť, nie neprekonateľný náskok súpera. Avšak Michaelu vyšiel úvod nad očakávania. Za dve minúty – od 28. do 30., po štyroch akciách dalo až tri góly a v 30.minúte bolo za stavu 1:6 prakticky rozhodnuté. O to viac, že MPR sa k prvej strele na bránku v druhom dejstve dostala až v 31.minúte!!! Do záveru sa stav zmenil ešte päťkrát ale MPR už, predovšetkým v defenzíve, nechala hru „voľne“ plynúť. Hráči Michalela sa tak pravidelne rútili na bránku v prevahe 2 na 1. Domáci zaslúžene vyhrali, MPR s vysokým počtom inkasovaných gólov sa nestačilo čudovať, čo všetko im tam dnes padlo.

Pridané: 21.01.12 19:23.