Povedali o zápase (1)

Na záver dňa bonbónik, Zápas s veľkým Z, „mydlenica“ až do samotného záveru. Súboj štvrtého Juventusu s druhou MPR mal všetko čo si môže divák priať – góly, nasadenie, napätie, roztržky, fauly, výborné akcie, zákroky brankárov. Skóre otvorila MPR, aj keď mal viac z hry súper. Ten však absolvoval od konca 16.minúty efektívnu dvojminútovku, počas ktorej vsietili zo štyroch striel až tri góly a razom bolo 3:1. MPR ešte tesne pred sirénou skórovala a pred prestávkou bol rozdiel najtesnejší, 3:2. Do druhého dejstva prekvapujúco vstúpila lepšie MPR. Juventus si vybral hluché minúty, keď sa iba bránil veľkému tlaku. Ten priniesol pre „modrých“ želateľný efekt a razom bolo 3:4. Doťahovanie pokračovalo aj ďalej. Po exportom góle „brankára“ Hubočana, takmer od polovice ihriska, bolo znova nerozhodne 4:4 a na tabuli svietila ešte iba 34.minúta. V 39.minúte zahral jeden z hráčov Juve v bránkovisku rukou a penaltu pohodlne, prízemnou strelou, premenil Stenchlák Mil., 4:5. Gólovo o dve minútky odpovedali aj domáci, keď po akcii ako z kopiráku, z veľkej diaľky znova vyrovnal Hubočan, 5:5 v 41.minúte. Juventus si nazbieral 6 faul v 43.minúte a MPR tak mala výhodu 10m kopu ale nič z neho nebolo. Aj napriek tomu išla po pár sekundách do vedenia 5:6. To ešte stále nebolo všetko. Juventus to nevzdával a v 45.minúte sa dočkal, 6:6. Keď už to vyzeralo na nerozhodný stav, prišla 48.minúta a výhody „desiatky“ tentoraz pre domácich. Hubočan ale netrafil a o minútku si to znova zopakoval, ale Labuda ho vychytal. Takmer platilo nedáš-dostaneš a obaja súperi mali vo finiši ešte po jednej „gólovke“. Zápas ale skončili spravodlivou deľbou bodov a bol pekným zakončením soboty.

Pridané: 14.01.12 21:21.