Povedali o zápase (1)

V súboje „béčok“ bol prvý polčas vyrovnaný. Juventus mal síce minimum striel, ale aj so šťastím z nich vyťažil dva góly. Súper bol na tom rovnako a druhá polovica zápasu tak veštila ešte zaujímavý priebeh. Juventus začal svižne, usadil sa na polovici Doxxu na niekoľko minút, potriafal dve tyčky, brankára ale bez zmeny skóre. Paradoxne sa z tlaku dostal dvakrát Doxx a po rýchlych protiútokoch, ktoré mali myšlienku, nemal brankár Adamčík žiaden nárok - 2:4. To Juventus celkom schladilo a od tohto momentu sa hra vyrovnala. Iskierka na dramatický záver „vzplanula“ v 42.minúte po kontaktnom góle Hubočana na 3:4. Domáca radosť a odhodlanie na vyrovnanie trvali iba do 47.minúty, keď bolo definitívne rozhodnuté. Zaslúžene tak vyhral Doxx, Juventus neúspešných aj v druhom nedeľnom vystúpení.

Pridané: 08.01.12 18:18.