Povedali o zápase (1)

Svižný duel, plný zvratov a pekne nervózny. Brassáci sa ešte ani poriadne nerozbehli a už prehrávali 3:0. Michaelo malo super úvod. V 13.minúte však prišla „drobná“ komplikácia, keď jeden z jeho hráčov úplne zbytočne dohral súboj a nasledovalo vylúčenie. Na striedanie im tak zostala iba jedna postavička. „Presilovku“ Juventus využil a znížil na rozdiel dvoch gólov. Michaelo odpovedalo rovnakým spôsobom a opäť to bolo o tri. Tesne pred koncom polčasu Juventus opäť znížil a začala sa naháňačka, 4:2. Do druhého dejstva nastúpil Brass ako vymenený. Prebral úplne iniciatívu, domáci sa sústredili na ubránenie náskoku a hrozili nebezpečnými protiútokmi. Na „dostrel“ sa dostal Juventus v 43.minúte, keď bolo už iba o gól 5:4. Tri minúty pred koncom kopali hostia po faule domáceho brankára penaltu. Hubočan ju umiestnil ku pravej tyčke a bolo vyrovnané. Ani to ešte nebolo všetko. Michaelo sa s deľbou bodov neuspokojilo o z protiútoku 2 na 1, iba 15 sekúnd pred sirénou, opäť zvrátilo víťazstvo na svoju stranu.

Pridané: 08.01.12 14:27.