Povedali o zápase (1)

Ferona to zahrala efektne aj efektívne. Iba s piatimi hráčmi a brankárom vzdorovala kvantitatívnej prevahe súpera. Pistoleros skoro otvorili gólový účet, ale na dlhú dobu to bolo v tomto smere všetko. Ferona si stále hrala svoju hru a pomaly preberala iniciatívu. Najskôr vyrovnala, aby tesne pred prestávkou išla do vedenia, ktoré už nepustila z rúk. V tejto časti zápasu hrali Pistoleros v útlme, len sledovali ako si „domáci“ vytvárajú jednu príležitosť za druhou. V druhom polčase pridala tretí gól v 30.minúte, 3:1. Po ňom sa konečne viac zapojili aj „pištolníci“ a vytvorili si na dlhé minúty tlak. Keď už to vyzeralo, že z neho vyťažia kontaktný gól, tak Ferona zakončila jeden z brejkov a zasadila súperovi povestný klinec do rakvy. V svižnom závere bol na Ferone cítiť úbytok síl, ale defenzíva aj brankár fungovali výborne. Vo veľmi peknom, aj celkom slušnom stretnutí tak výhra Ferony.

Pridané: 15.01.12 19:16.