Povedali o zápase (1)

kcepec napísal:

Kvalitou solídne stretnutie malo pokojný a pohodový priebeh. Oba tímy nastúpili v málopočetných zostavách – 5 hráčov a brankár. Naviac svätyňu Juventusu hájil, inak útočník, Hubočan a okrem nutnej dávky šťastia aleje aj umenia, stáli pri ňom všetci Svätí. Celticu proste nebolo súdené dať gól. V prvom polčase k tomu nemali ani nejako veľa príležitostí. Nebezpečnejší bol Juventus a v 16.minúte viedol už 2:0. Súper zbrane neskladal, jeho väčšia aktivita však prišla až v druhej časti. Celtic v nej bol pohyblivejší a dôraznejší, ale nie a nie prekonať výborného Hubočana. Juve prečkal tlak a prekvapujúco, v čase keď sa viac bránili ako útočili, pridal v krátkom slede ďalšie dva strelecké zápisy a bolo rozhodnuté. Hosťom sa aj napriek veľkej snahe v závere nepodarilo vyrobiť aspoň čestný úspech. Juventus celkom zaslúžene naplno bodoval.

Pridané: 07.01.12 21:19.
Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.