JFŽL Žilina - seniori I. (2011/2012) / Úradná správa DFŽL č. 22 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.22 2011/12
Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 23.03.2012 (piatok), 24.03.2012 (sobota) a 25.02.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 21. kolom v pondelok 26.03.2012, a to takto:
26.03.2012 (po), ŠH na Javorkovej (JUNIORI)
15.30 HAPPY gentlemen - DELUXE
16.30 Futsal Team AlOtech Bánová - FC Gucci
17.30 ROYAL SOLDIERS - Debakel Krásno nad Kysucou
18.30 GSF ŽILINA - DOXX
19.30 ŠK Makroteam Žilina - ŽFA Triberg Žilina
23.03.2012 (pi), ŠH na Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 FK DIVÉ SVINE - AIO tech 21.k.
19.40 R.I.P. Žirafa - CVČ STROM SOLINKY 21.k.
20.40 Deportivo Žilina - Kanci v tanci 22.k.
24.03.2012 (so), ŠH na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 ŠOŠONI - Limbáci 22.k.
09.00 EUNICA FUTSAL TEAM - JOGA-BONITO 22.k.
10.00 MŠK Žilina - CELTIC ŽILINA 17.k.
11.00 PREDATORS - Zetkári Longfield B 21.k.
12.00 FC Torpedo Žilina - BANANA 2011 HÁJIK 21.k.
13.00 THE RED DEVILS ŽILINA - FK Kastrol Team Žilina B 22.k.
14.00 FK Kastrol Team Žilina - FORMULA TEAM 20.k.
15.00 TEAM BÁNOVÁ - ŽFA KRUPA PRINT Žilina 17.k.
16.00 Juventus Brass A - DOXX ŽILINA A 17.k.
17.00 FC Terra Varna - Black Sheeps 21.k.
18.00 P.S. Aura Straník - FC Botafogo 21.k.
19.00 INTER - FERONA SLOVAKIA ŽILINA 17.k.
20.00 Slepé náboje - Mercedes united 20.k.
25.03.2012 (ne), ŠH na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Limbáci - SEJONG TEAM 21.k.
09.00 SAN MARÍNO - FC Makrob Team 21.k.
10.00 FORMULA TEAM - FK SIKA-STAV ŽILINA 21.k.
11.00 SPARMAL OVČIARSKO - TROJKÁRI 05 ŽILINA 21.k.
12.00 FERODOM TEAM ŽILINA - FOFO Žilina 22.k.
13.00 FC ANANASI - Los Culés 13.k.
14.00 FC Grasshoppers Solinky - Juventus "C" Europarket 20.k.
15.00 THE REDS - BAD BOYS 21.k.
16.00 Mercedes united - The Cactusses 21.k.
17.00 LOS GALACTICOS - FK Kastrol Team Žilina 21.k.
18.00 Oranjes FF - Rajecká Lesná 21.k.
19.00 PISTOLEROS CELULÓZKA - CÁR Hôrky 17.k.
25.03.2012 (ne), ŠH na Rosinkách (SENIORI)
08.30 Zetkári Longfield B - Black Sheeps 20.k.
09.30 For fun - AC Mailand 21.k.
10.30 ATHLETICO ŽILINA - Celtic B Pizza Boys 20.k.
15.30 FC Blaugranas Žilina - H2O fone Žilina 22.k.
16.30 COMOREK TEAM - MLÁTIČKY 20.k.
17.30 The Yellow´s - ŽILINSKÁ UNIVERZITA 21.k.
18.30 Belstav Žilina - FC Diebels Vlčince 21.k.
UPOZORNENIE!
Zmena na posielanie mailov a sms ohľadne termínov zápasov:
pavelpapaj@gmail.com t.č.: 0911 564519
pavolpapaj@ymail.com t.č.: 0949 188062
Žiadosti, ktoré budú poslané na staré mailové adresy a telefónne číslo, nebudú akceptované!
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.