JFŽL Žilina - seniori I. (2011/2012) / Úradná správa DFŽL č. 17 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.17 2011/2012
Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 17.02.2012
(piatok), 18.02.2012 (sobota) a 19.02.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 17.
kolom v pondelok 20.02.2012, a to takto:
20.02.2012 (po), Športová hala na
Javorkovej (JR)
15.30 ROYAL SOLDIERS - GSF ŽILINA
16.30 ŠK Makroteam Žilina - Futsal Team AlOtech Bánová
17.30 Debakel Krásno nad Kysucou - FC PRACHY
18.30 DOXX - FC Gucci
19.30 ŽFA Triberg Žilina - HAPPY gentlemen
17.02.2012 (pi), Športová hala na
Javorkovej ulici (SR)
18.40 R.I.P. Žirafa - LOS GALACTICOS 16.k.
19.40 CVČ STROM SOLINKY - FK SIKA-STAV ŽILINA 16.k.
20.40 FC Botafogo - FK Kastrol Team Žilina 16.k.
18.02.2012 (so), Športová hala na
Javorkovej ulici (SR)
08.00 JOGA-BONITO - Limbáci 17.k.
09.00 FC LOMI - DOXX B 15.k.
10.00 FC Grasshoppers Solinky - ATHLETICO ŽILINA - Celtic B 15.k.
11.00 Juventus "B" Lipino - Cys Žilina 15.k.
12.00 Juventus "C" Europarket - RECREATIVO 15.k.
13.00 SPARMAL OVČIARSKO - FORMULA TEAM 16.k.
14.00 TROJKÁRI 05 ŽILINA - FC Diebels Vlčince 16.k.
15.00 H2O fone Žilina - Longfield boys 17.k.
16.00 Oranjes FF - BAD BOYS 17.k.
17.00 P.S. Aura Straník - Belstav Žilina 16.k.
18.00 NFC FLINSTONS PISTONS - ŽFA Triberg Žilina 15.k.
19.00 Michaelo - BARSA 15.k.
20.00 FK DIVÉ SVINE - Mercedes united 15.k.
19.02.2012 (ne), Športová hala na
Javorkovej ulici (SR)
08.00 FC Sohli - Red Devils B 15.k.
09.00 PISTOLEROS CELULÓZKA - MŠK Žilina 14.k.
10.00 FERODOM TEAM ŽILINA - Deportivo Žilina 17.k.
11.00 FOFO Žilina - SEJONG TEAM 17.k.
12.00 FC Makrob Team - FC LITERPOOL 17.k.
13.00 For fun - Zetkári 15.k.
14.00 FK Kastrol Team Žilina B - ŠOŠONI 17.k.
15.00 ŽFA KRUPA PRINT Žilina - DOXX ŽILINA A 14.k.
16.00 TEAM BÁNOVÁ "B" - ŽILINSKÁ UNIVERZITA 17.k.
17.00 CELTIC ŽILINA - FERONA SLOVAKIA ŽILINA 14.k.
18.00 CÁR Hôrky - INTER 14.k.
19.00 TEAM BÁNOVÁ - Juventus Brass A 14.k.
18.02.2012 (so), Športová hala na Hájiku
(SR)
09.00 AIO tech - AC Mailand 15.k.
10.00 Kanci v tanci - THE RED DEVILS ŽILINA 17.k.
11.00 MLÁTIČKY - Závodie-Hájik 15.k.
12.00 FC Terra Varna - PREDATORS 15.k.
13.00 BANANA 2011 HÁJIK - The Cactusses 15.k.
14.00 FC Blaugranas Žilina - EUNICA FUTSAL TEAM 17.k.
15.00 Black Sheeps - Slepé náboje 15.k.
16.00 FC Torpedo Žilina - Partizán Bukovina 15.k.
19.02.2012 (ne), Športová hala na
Rosinkách (SR)
16.30 Rajecká Lesná - FC 4Jao 17.k.
17.30 MPR ŽILINA - Pomsta z lesa 15.k.
18.30 SAN MARÍNO - The Yellow´s 17.k.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.