JFŽL Žilina - seniori I. (2011/2012) / Úradná správa DFŽL č. 16 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č. DFŽL Žilina 16/2011
Futsalové
súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami
v seniorských súťažiach 10.02.2012 (piatok), 11.02.2012 (sobota) a 12.02.2012
(nedeľa). Juniori pokračujú 16. kolom v pondelok 13.02.2012, a to
takto:
13.02.2012
(po), Športová hala na Javorkovej (jr)
14.30 Debakel Krásno nad Kysucou - FC Plzeň 12°
15.30 DELUXE - FC Gucci
16.30 ROYAL SOLDIERS - Futsal Team AlOtech Bánová
17.30 ŠK Makroteam Žilina - FC PRACHY
18.30 HAPPY gentlemen - GSF ŽILINA
19.30 ŽFA Triberg Žilina - DOXX
10.02.2012
(pi), Športová hala na Javorkovej ulici (sr)
18.40 BARSA - Juventus "B" Lipino 14.k.
19.40 ŠOŠONI - FERODOM TEAM ŽILINA 16.k.
20.40 Deportivo Žilina - FC Blaugranas Žilina 16.k.
11.02.2012
(so), Športová hala na Javorkovej ulici (sr)
08.00 Limbáci - H2O fone Žilina 16.k.
09.00 FC Diebels Vlčince - FC Botafogo 15.k.
10.00 FK Kastrol Team Žilina - CVČ STROM SOLINKY 15.k.
11.00 Mercedes united - FC Torpedo Žilina 14.k.
12.00 THE RED DEVILS ŽILINA - EUNICA FUTSAL TEAM 16.k.
13.00 FK SIKA-STAV ŽILINA - SPARMAL OVČIARSKO 15.k.
14.00 Kanci v tanci - JOGA-BONITO 16.k.
15.00 ŽFA Triberg Žilina - DOXX B 14.k.
16.00 Belstav Žilina - TROJKÁRI 05 ŽILINA 15.k.
17.00 Pizza Boys - Juventus "C" Europarket 14.k.
18.00 FORMULA TEAM - R.I.P. Žirafa 15.k.
19.00 Slepé náboje - BANANA 2011 HÁJIK 14.k.
20.00 Longfield boys - FOFO Žilina 16.k.
12.02.2012
(ne), Športová hala na Javorkovej ulici (sr)
08.00 For fun - FK DIVÉ SVINE 14.k.
09.00 SEJONG TEAM - FK Kastrol Team Žilina B 16.k.
10.00 RECREATIVO - FC Sohli
11.00 MLÁTIČKY - Los Culés 14.k.
12.00 FC ANANASI - Red Devils B 13.k.
13.00 Pomsta z lesa - Michaelo 14.k.
14.00 Juventus Brass A - PISTOLEROS CELULÓZKA 13.k.
15.00 FERONA SLOVAKIA ŽILINA - CÁR Hôrky 13.k.
16.00 DOXX ŽILINA A - CELTIC ŽILINA 13.k.
17.00 INTER - TEAM BÁNOVÁ 13.k.
18.00 Cys Žilina - FC LOMI 14.k.
19.00 MŠK Žilina - ŽFA KRUPA PRINT Žilina 13.k.
11.02.2012
(so), Športová hala na Hájiku (sr)
10.00 ATHLETICO ŽILINA - Celtic B - FC ANANASI
11.00 Red Devils B - FC Grasshoppers Solinky 14.k.
12.00 Zetkári - AC Mailand 14.k.
13.00 PREDATORS - Black Sheeps 14.k.
14.00 The Cactusses - AIO tech 14.k.
15.00 FC 4Jao - FC Makrob Team 16.k.
16.00 THE REDS - SAN MARÍNO 16.k.
17.00 TEAM BÁNOVÁ "B" - Sporting Solinky 16.k.
12.02.2012
(ne), Športová hala na Rosinkách (sr)
13.00 Závodie-Hájik - COMOREK TEAM 14.k.
14.00 BAD BOYS - Rajecká Lesná 16.k.
15.00 Partizán Bukovina - FC Terra Varna 14.k.
16.00 The Yellow´s - Oranjes FF 16.k.
17.00 ŽILINSKÁ UNIVERZITA - FC LITERPOOL 16.k.
18.00 NFC FLINSTONS PISTONS - MPR ŽILINA 14.k.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.