JFŽL Žilina - seniori I. (2011/2012) / Úradná správa DFŽL č. 13 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.13 2011/2012
A) Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami v seniorských súťažiach 20.01.2012 (piatok), 21.01.2012 (sobota) a 22.01.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 13. kolom v pondelok 23.01.2012, a to takto:
23.01.2012 (pondelok), Športová hala na Javorkovej (JUNIORI)
14.30 FC Plzeň 12° - HAPPY gentlemen
15.30 FC Gucci - ROYAL SOLDIERS
16.30 DELUXE - Debakel Krásno nad Kysucou
17.30 FC PRACHY - GSF ŽILINA
18.30 DOXX - ŠK Makroteam Žilina
19.30 Futsal Team AlOtech Bánová - ŽFA Triberg Žilina
20.01.2012 (piatok), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 AC Mailand - Partizán Bukovina 10.k.
19.40 Limbáci - FERODOM TEAM ŽILINA 13.k.
20.40 ŠOŠONI - Deportivo Žilina 13.k.
21.01.2012 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 FC 4Jao - BAD BOYS 13.k.
09.00 FC LITERPOOL - The Yellow´s 13.k.
10.00 FK SIKA-STAV ŽILINA - P.S. Aura Straník 13.k.
11.00 FC Diebels Vlčince - SPARMAL OVČIARSKO 13.k.
12.00 Longfield boys - FC Blaugranas Žilina 13.k.
13.00 LOS GALACTICOS - TROJKÁRI 05 ŽILINA 13.k.
14.00 FORMULA TEAM - Belstav Žilina 13.k.
15.00 Pomsta z Lesa - FC LOMI 12.k.
16.00 PREDATORS - AC Mailand 11.k.
17.00 Slepé náboje - The Cactusses 11.k.
18.00 MPR ŽILINA - Michaelo 12.k.
19.00 FC Botafogo - CVČ STROM SOLINKY 13.k.
20.00 BARSA - DOXX B 12.k.
22.01.2012 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Los Culés - FC Sohli 11.k.
09.00 SEJONG TEAM - EUNICA FUTSAL TEAM 13.k.
10.00 Partizán Bukovina - AIO tech 11.k.
11.00 Mercedes united - BANANA 2011 HÁJIK 11.k.
12.00 For fun - Black Sheeps 11.k.
13.00 RECREATIVO "a" - COMOREK TEAM 11.k.
14.00 Oranjes FF - Sporting Solinky 13.k.
15.00 FC Makrob Team - THE REDS 13.k.
16.00 DOXX ŽILINA A - TEAM BÁNOVÁ 11.k.
17.00 JOGA-BONITO - FOFO Žilina 13.k.
18.00 INTER - MŠK Žilina 11.k.
19.00 NFC FLINSTONS PISTONS - Juventus "B" Lipino 12.k.
22.01.2012 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
14.00 FK DIVÉ SVINE - FC Terra Varna 11.k.
15.00 FC Torpedo Žilina - Zetkári Longfield B 11.k.
16.00 Kanci v tanci - FK Kastrol Team Žilina B 13.k.
17.00 H2O fone Žilina - THE RED DEVILS ŽILINA 13.k.
18.00 SAN MARíNO - ŽILINSKÁ UNIVERZITA 13.k.
A) Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami v seniorských súťažiach 20.01.2012 (piatok), 21.01.2012 (sobota) a 22.01.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 13. kolom v pondelok 23.01.2012, a to takto:
23.01.2012 (pondelok), Športová hala na Javorkovej (JUNIORI)
14.30 FC Plzeň 12° - HAPPY gentlemen
15.30 FC Gucci - ROYAL SOLDIERS
16.30 DELUXE - Debakel Krásno nad Kysucou
17.30 FC PRACHY - GSF ŽILINA
18.30 DOXX - ŠK Makroteam Žilina
19.30 Futsal Team AlOtech Bánová - ŽFA Triberg Žilina
20.01.2012 (piatok), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 AC Mailand - Partizán Bukovina 10.k.
19.40 Limbáci - FERODOM TEAM ŽILINA 13.k.
20.40 ŠOŠONI - Deportivo Žilina 13.k.
21.01.2012 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 FC 4Jao - BAD BOYS 13.k.
09.00 FC LITERPOOL - The Yellow´s 13.k.
10.00 FK SIKA-STAV ŽILINA - P.S. Aura Straník 13.k.
11.00 FC Diebels Vlčince - SPARMAL OVČIARSKO 13.k.
12.00 Longfield boys - FC Blaugranas Žilina 13.k.
13.00 LOS GALACTICOS - TROJKÁRI 05 ŽILINA 13.k.
14.00 FORMULA TEAM - Belstav Žilina 13.k.
15.00 Pomsta z Lesa - FC LOMI 12.k.
16.00 PREDATORS - AC Mailand 11.k.
17.00 Slepé náboje - The Cactusses 11.k.
18.00 MPR ŽILINA - Michaelo 12.k.
19.00 FC Botafogo - CVČ STROM SOLINKY 13.k.
20.00 BARSA - DOXX B 12.k.
22.01.2012 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 Los Culés - FC Sohli 11.k.
09.00 SEJONG TEAM - EUNICA FUTSAL TEAM 13.k.
10.00 Partizán Bukovina - AIO tech 11.k.
11.00 Mercedes united - BANANA 2011 HÁJIK 11.k.
12.00 For fun - Black Sheeps 11.k.
13.00 RECREATIVO "a" - COMOREK TEAM 11.k.
14.00 Oranjes FF - Sporting Solinky 13.k.
15.00 FC Makrob Team - THE REDS 13.k.
16.00 DOXX ŽILINA A - TEAM BÁNOVÁ 11.k.
17.00 JOGA-BONITO - FOFO Žilina 13.k.
18.00 INTER - MŠK Žilina 11.k.
19.00 NFC FLINSTONS PISTONS - Juventus "B" Lipino 12.k.
22.01.2012 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
14.00 FK DIVÉ SVINE - FC Terra Varna 11.k.
15.00 FC Torpedo Žilina - Zetkári Longfield B 11.k.
16.00 Kanci v tanci - FK Kastrol Team Žilina B 13.k.
17.00 H2O fone Žilina - THE RED DEVILS ŽILINA 13.k.
18.00 SAN MARíNO - ŽILINSKÁ UNIVERZITA 13.k.
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.