JFŽL Žilina - seniori I. (2013/2014) / Úradná správa Žilina DFŽL č. 12 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správaDFŽL Žilina č.12 2011/2012
Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami v seniorských súťažiach 13.01.2012 (piatok), 14.01.2012 (sobota) a 15.01.2012 (nedeľa). Juniori pokračujú 12. kolom v pondelok 16.01.2012, a to takto:
16.01.2012 (po), Športová hala na Javorkovej (JUNIORI)
14.30 GSF ŽILINA - FC Plzeň 12°
15.30 HAPPY gentlemen - FC Gucci
16.30 ŠK Makroteam Žilina - DELUXE
17.30 ROYAL SOLDIERS - DOXX
18.30 Futsal Team AlOtech Bánová - FC PRACHY
19.30 ŽFA Triberg Žilina - Debakel Krásno nad Kysucou
13.01.2012 (pi), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
18.40 H2O fone Žilina - FK Kastrol Team Žilina B
19.40 R.I.P. Žirafa - FC Diebels Vlčince
20.40 EUNICA FUTSAL TEAM - Longfield boys
14.01.2012 (so), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 FC Blaugranas Žilina - Limbáci
09.00 AIO tech - Mercedes united
10.00 TROJKÁRI 05 ŽILINA - CVČ STROM SOLINKY
11.00 DOXX B - Pomsta z lesa
12.00 AC Mailand - Partizán Bukovina
13.00 THE REDS - FC LITERPOOL
14.00 TEAM BÁNOVÁ "B" - FC Makrob Team
15.00 LOS GALACTICOS - FORMULA TEAM
16.00 THE RED DEVILS ŽILINA - ŠOŠONI
17.00 P.S. Aura Straník - FK Kastrol Team Žilina
18.00 SPARMAL OVČIARSKO - FC Botafogo
19.00 Michaelo - ŽFA Triberg Žilina
20.00 Juventus "B" Lipino - MPR ŽILINA
14.01.2012 (so), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
08:00 Juventus "C" Europarket - Závodie-Hájik
09:00 Pizza Boys - FC ANANASI
10:00 Black Sheeps - FK DIVÉ SVINE
11:00 FC Terra Varna - FC Torpedo Žilina
12:00 MLÁTIČKY - FC Grasshoppers Solinky
13:00 Red Devils B - ATHLETICO ŽILINA - Celtic B
14:00 Zetkári Longfield B - Slepé náboje
15:00 FOFO Žilina - H2O fone Žilina
15.01.2012 (ne), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
08.00 The Cactusses - PREDATORS
09.00 BANANA 2011 HÁJIK - For fun
10.00 MŠK Žilina - CÁR Hôrky dohr.7.k.
11.00 FERODOM TEAM ŽILINA - Kanci v tanci
12.00 FK Kastrol Team Žilina B - JOGA-BONITO
13.00 Belstav Žilina - FK SIKA-STAV ŽILINA
14.00 FC LOMI - NFC FLINSTONS PISTONS
15.00 Cys Žilina - BARSA
16.00 Juventus Brass A - INTER
17.00 TEAM BÁNOVÁ - CELTIC ŽILINA
18.00 FERONA SLOVAKIA ŽILINA - PISTOLEROS CELULÓZKA
19.00 ŽILINSKÁ UNIVERZITA - BAD BOYS
15.01.2012 (ne), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
16.30 Sporting Solinky - Rajecká Lesná
17.30 The Yellow´s - FC 4Jao
18.30 SAN MARÍNO - Oranjes FF
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.