JFŽL Žilina - seniori I. (2013/2014) / Úradná správa DFŽL č. 12/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.12/2011, 2.1.2011
Futsalové súťaže pokračujú aj v novom roku ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 8.1.2011 (sobota) a 9.1.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú 10.1.2011 (pondelok) 12.kolom, a to takto:
10.1.2011 (pondelok), Športová hala na Javorkovej ulici (JUNIORI)
14:45 ROYAL SOLDIERS – De Luxe
15:45 Grasshoppers Solinky – FC PRACHY
16:45 MFK Maxima Žilina – Falcons Team Žilina
17:45 GSF ŽILINA – FC MRAVCI
18:45 Makro-Gainers – FC ANANASI
19:45 ŽFA Triberg Žilina – Arsenal White Tigers
8.1.2011 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
9.00: Michaelo – DOXX B (9.kolo)
10.00: CVČ STROM Solinky – R.I.P. ŽIRAFA (11.kolo)
11.00: H2O Fone Žilina – RECREATIVO „A“ (12.kolo)
12.00: ŠOŠONI – The Yellow´s (11.kolo)
13.00: FORMULA TEAM – FK Kastrol Team Žilina B (12.kolo)
14.00: Longfield Boys – FC Manolo Team Žilina (13.kolo) TROJKÁRI
15.00: LOS GALACTICOS – FC LITERPOOL (dohrávka 11.kola)
16.00: P.S. Aura Straník – FC 4Jao (12.kolo)
17.00: Juventus Brass A – ŽFA KRUPA PRINT Žilina (9.kolo)
18.00: DOXX Žilina A – PISTOLEROS CELULÓZKA (8.kolo)
19.00: FC BOTAFOGO – FK Nová Žilina (dohrávka 8.kola)
20.00: Cys Žilina – R.I.P. ŽIRAFA (dohrávka 8.kola)
9.1.2011 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: Recreativo „B“ – Aurora CF 10 (13.kolo)
9.30: FK Kastrol Team Žilina B – Sporting Solinky (dohrávka 11.kola)
10.30: MŠK Žilina – DOXX Žilina A (9.kolo)
11.30: TEAM BÁNOVÁ – CELTIC Žilina (9.kolo)
12.30: MPR Žilina – INTER (9.kolo)
13.30: ŽFA ATLANTIC Bar Žilina – FK Kastrol Team Žilina (11.kolo)
14.30: TROJKÁRI 05 Žilina – CVČ STROM Solinky (12.kolo)
15.30: Cys Žilina – FK SIKA-STAV Žilina (11.kolo)
16.30: Juventus Brass B – NFC FLINSTONS PISTONS (10.kolo)
17.30: FC Diebels Vlčince – FC BOTAFOGO (10.kolo)
18.30: FK Nová Žilina – Cár Hôrky (10.kolo)
8.1.2011 (sobota), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
10.00: FC Sohli – FC Blaugranas Žilina (13.kolo)
11.00: LIMBÁCI – Deportivo Žilina (13.kolo)
12.00: JOGA-BONITO – FC Ananáse B (13.kolo)
13.00: TEAM BÁNOVÁ B – AC Mailand (13.kolo)
14.00: Pomsta z lesa – FC Diebels Vlčince (11.kolo)
15.00: HOLLAND – FERODOM TEAM Žilina (12.kolo)
16.00: TROJKÁRI 05 Žilina – SPARMAL OVČIARSKO (11.kolo)
17.00: Sporting Solinky – BAD BOYS (12.kolo)
18.00: SAMPRO – FK Kastrol Team Žilina (12.kolo)
19.00: Los Culés – FOFO Žilina (dohrávka 9.kola)
9.1.2011 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
13.00: Nortons – FC LITERPOOL (12.kolo)
14.00: KMF Rajecká Lesná – Los Culés (12.kolo)
15.00: Eunica Futsal Team – ŠOŠONI (12.kolo)
16.00: The Yellow´s – THE RED DEVILS Žilina (12.kolo)
17.00: BARSA – SAMPRO (11.kolo)
18.00: FOFO Žilina – Oranjes ForFun (dohrávka 10.kola)
19.00: ŽILINSKÁ UNIVERZITA – THE REDS (12.kolo)
A. Disciplinárna komisia trestá:
Zmena trestu:
Anton Čmarík (INTER) – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 22.12.2010. Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť najneskôr do 7.1.2011.
Tresty:
Tomáš Škrobák (TEAM BÁNOVÁ) – ČK – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 20.12.2010 (DP P1 1h). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 7.1.2011.
Peter Povinec (DOXX Žilina A) – ČK po 2 ŽK - 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 20.12.2010 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do7.1.2011.
Peter Bistiak (Pomsta z lesa) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 20.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Pavol Kačala (SAMPRO) - 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 20.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Jakub Fujdiak (FC Makrob Team) - 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 20.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Jozef Schmied (The Yellow´s) – 6 ŽK - 2 zápasy nepodmienečne od 20.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Jozef Schmied (The Yellow´s) – ČK po 2 ŽK - 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 20.12.2010 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do7.1.2011.
Marián Chabada (THE REDS) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 19.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Marek Padala (Eunica Team Žilina) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 19.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Marek Padala (Eunica Team Žilina) – ČK po 2ŽK - 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 20.12.2010 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do7.1.2011.
Michal Zvrškovec (KMF Rajecká Lesná) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 19.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Kotrík Peter (JOGA-BONITO) – ČK – 4 zápasy nepodmienečne od 19.12.2010 (DP P1 3a). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Michal Šottník (Deportivo Žilina) – ČK – 3 mesiace nepodmienečne od 19.12.2010 (DP P1 5b + DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Marek Wtorek (FC PRACHY) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 21.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Matej Hančin (Arsenal White Tigers) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 21.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Roman Piecka (Falcons Team Žilina) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 21.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Peter Fuňák (ROYAL SOLDIERS) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 21.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Matej Krško (FC PRACHY) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 14.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Matej Krško (FC PRACHY) – ČK po 2 ŽK - 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 14.12.2010 (DP P1 4.a). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do7.1.2011.
Mráz Peter (TEAM BÁNOVÁ) – HNS voči R ako vedúci družstva – zákaz výkonu funkcie na 1 mesiac nepodmienečne od 20.12.2010 (DP P1 2b). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do7.1.2011.
Michal Ďurica (TEAM BÁNOVÁ) – zákaz výkonu funkcie kapitána na 1 mesiac nepodmienečne od 20.12.2010 (DP P1 bod 9). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do7.1.2011.
Marek Kotulač (ŽFA KRUPA PRINT Žilina) – zákaz výkonu funkcie trénera na 1 mesiac s podmienečným odkladom na 3 mesiace od 20.12.2010 (DP P1 1i). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Jakub Janičík (Arsenal White Tigers) – 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 14.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Filip Bartek (ROYAL SOLDIERS) - 3 ŽK - 1 zápas nepodmienečne od 14.12.2010 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 7.1.2011.
Zápas ROYAL SOLDIERS – Arsenal White Tigers – v riešení.
Mužstvo GSF Žilina - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (neuprataná šatňa, nevyhodený odpad) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 7.1.2011.
Mužstvo GRASSHOPPERS - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (nevrátené kľúče od šatne, neutretá sprcha) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 7.1.2011.
Mužstvo JOGA-BONITO - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (neporiadok v sprche) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 7.1.2011.
Mužstvo Oranjes ForFun - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (alkohol v šatni) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). V prípade opakovania spomenutého priestupku bude mužstvo tvrdo disciplinárne postihnuté. Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 7.1.2011.
Mužstvo Sparmal Ovčiarsko - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (nevrátené kľúče od šatne) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 7.1.2011.
C. Opakovane upozorňujeme družstvá, že konzumácia alkoholu v priestoroch športových hál je prísne zakázaná!!!
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.