JFŽL Žilina - seniori I. (2011/2012) / Úradná správa DFŽL Žilina č. 3 2011/12
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa DFŽL Žilina č.3 2011/2012 (24.10.2011)
Futsalové súťaže pokračujú vo všetkých
ligách v seniorských súťažiach 28.10.2011 (piatok), 29.10.2011 (sobota)
a 30.10.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú tretím kolom v pondelok 31.10.2011,
a to takto:
31.10.2011 (pondelok),
Športová hala na Javorkovej (JUNIORI)
14.30 FC Plzeň 12° - ROYAL SOLDIERS
15.30 Futsal Team AlOtech Bánová - GSF ŽILINA
16.30 FC Gucci - ŠK Makroteam Žilina
17.30 FC PRACHY - HAPPY gentlemen
18.30 DOXX - Debakel Krásno nad Kysucou
19.30 DELUXE - ŽFA Triberg Žilina
28.10.2011 (piatok), Športová hala na Javorkovej
ulici (SENIORI)
18:40 FK SIKA-STAV ŽILINA – R.I.P. Žirafa
19:40 FC 4Jao – Žilinská Univerzita
20:40 Cys Žilina – ŽFA Žilina
29.10.2011 (sobota), Športová hala na Javorkovej
ulici (SENIORI)
08.00 PISTOLEROS CELULÓZKA - FERONA SLOVAKIA ŽILINA
09:00 MŠK Žilina - Inter
10:00 H2O fone Žilina - Limbáci
11:00 SAN MARÍNO – Sporting Solinky
12:00 FC Botafogo – TROJKÁRI 05 ŽILINA
13:00 Juventus „B“ Lipino – NFC FLINSTONS PISTONS
14:00 Michaelo – MPR Žilina
15:00 For Fun – Partizán Bukovina
16:00 Juventus „C“ Europarket – Pizza Boys
17:00 FC Diebels Vlčince – CVČ Solinky
18:00 FORMULA TEAM - P.S. Aura Straník
19:00 CÁR Hôrky - CELTIC ŽILINA
20:00 TEAM BÁNOVÁ - DOXX ŽILINA A
30.10.2011 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej
ulici (SENIORI)
08.00 FK Kastrol Team Žilina B – Sejong Team
09.00 FC LOMI – Pomsta z lesa
10.00 Oranjes FF – TEAM Bánová „B“
11.00 EUNICA FUTSAL TEAM – THE RED DEVILS ŽILINA
12.00 FC Terra Varna – Slepé náboje
13.00 AIO tech - Zetkári
14.00 BANANA 2011 Hájik – AC Mailand
15.00 FC Torpedo Žilina - PREDATORS
16.00 Los Culés – MLÁTIČKY
17.00 FC LITTERPOOL – BAD BOYS
18.00 FERODOM TEAM ŽILINA - ŠOŠONI
19.00 ŽFA KRUPA PRINT Žilina – Juventus Brass A
29.10.2011 (sobota), Športová hala na Rosinkách
(SENIORI)
08:00 FK Divé svine – Mercedes United
09:00 DOXX B - BARSA
10:00 COMOREK TEAM – Závodie Hájik
11:00 LOS GALACTICOS – Nová Žilina
12:00 FC Kastrol Team Žilina – SPARMAL OVČIARSKO
13:00 FC Blaugranas Žilina – Deportivo Žilina
14:00 FC Grasshoppers Solinky – RED DEVILS B
15:00 FOFO Žilina – Longfield boys
30.10.2011 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách
(SENIORI)
08:00 FC Sohli – RECREATIVO „A“
09:00 FC ANANASI – ATHLETICO ŽILINA – Celtic B
10:00 JOGA – BONITO – Kanci v tanci
11:00 Rajecká Lesná – THE REDS
12:00 Black Sheeps – The Cactusses
13:00 Partizán Bukovina – FK Divé svine (dohrávka 2. kola)
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.