JFŽL Žilina - juniori (2011/2012) / Úradná správa DFŽL č. 14/2010-2011
Súťaž JOMA Futsalová Žirafa Liga Žilina a Čadca
Úradná správa č.14/2010, 16.1, 2011
A. Futsalové súťaže pokračujú ďalšími kolami a dohrávkami v seniorských súťažiach 22.1. (sobota) a 23.1.2011 (nedeľa). Juniori pokračujú 24.1.2011 (pondelok) neúplnym 14.kolom, a to takto:
24.1.2011 (pondelok), Športová hala na Javorkovej ulici (JUNIORI)
14:45 GSF Žilina – Grasshoppers Solinky
15:45 Arsenal White Tigers – Falcons Team Žilina
16:45 ROYAL SOLDIERS – FC ANANASI
17:45 Makro-Gainers – FC PRACHY
18:45 MFK Maxima Žilina – FC MRAVCI
19:45 ŽFA Triberg Žilina – De Luxe
22.1.2011 (sobota), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
9.00: AC Mailand – COMOREK TEAM (16.kolo)
10.00: THE REDS – FOFO Žilina (13.kolo)
11.00: Nortons – FERODOM TEAM Žilina (14.kolo)
12.00: Aurora CF 10 – JOGA-BONITO (dohrávka 10.kola)
13.00: LOS GALACTICOS – FK Kastrol Team Žilina B (14.kolo)
14.00: FK SIKA-STAV Žilina – SPARMAL OVČIARSKO (dohrávka 5.kola)
15.00: Juventus Brass B – FC Diebels Vlčince (12.kolo)
16.00: HOLLAND – FORMULA TEAM (14.kolo)
17.00: FERONA Slovakia Žilina – TEAM BÁNOVÁ (11.kolo)
18.00: P.S. Aura Straník – FC Makrob Team (14.kolo)
19.00: Michaelo – FC BOTAFOGO (12.kolo)
20.00: R.I.P. ŽIRAFA – ŽFA Atlantic Bar Žilina (13.kolo)
22.1.2011 (sobota), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
12.00: FC Ananáse B – Pizza Boys (15.kolo)
13.00: KMF Rajecká Lesná – Oranjes ForFun (14.kolo)
14.00: H2O fone Žilina – SAN MARÍNO (14.kolo)
15.00: ŠOŠONI – Kanci v tanci (13.kolo)
16.00: BAD BOYS – FC LITERPOOL (14.kolo)
17.00: FLINSTONS PISTONS - DOXX B (12.kolo)
18.00: Sporting Solinky – FC 4Jao (14.kolo)
19.00: EUNICA Futsal Team – THE RED DEVILS Žilina (14.kolo)
23.1.2011 (nedeľa), Športová hala na Javorkovej ulici (SENIORI)
8.30: FC Sohli – FC Manolo Team Žilina (15.kolo)
9.30: INTER – MŠK Žilina (11.kolo)
10.30: Aurora CF 10 – AC Mailand (15.kolo)
11.30: FK Nová Žilina – FC LOMI (12.kolo)
12.30: Pomsta z lesa – Cár Hôrky (12.kolo)
13.30: Juventus Brass A – PISTOLEROS CELULÓZKA (11.kolo)
14.30: MPR Žilina – ŽFA KRUPA Print Žilina (11.kolo)
15.30: DOXX Žilina A – CELTIC Žilina (11.kolo)
16.30: SPARMAL OVČIARSKO – CyS Žilina (12.kolo)
17.30: SAN MARÍNO – KMF Rajecká Lesná (13.kolo)
18.30: TROJKÁRI 05 Žilina – FK Kastrol Team Žilina (14.kolo)
23.1.2011 (nedeľa), Športová hala na Rosinkách (SENIORI)
10.00: Kanci v tanci – RECREATIVO „A“ (14.kolo)
11.00: Pizza Boys – FC Blaugranas Žilina (16.kolo)
12.00: The Yellow´s – THE REDS (14.kolo)
13.00: FOFO Žilina – ŠOŠONI (14.kolo)
14.00: COMOREK TEAM – TEAM BÁNOVÁ B (15.kolo)
15.00: Longfield Boys – JOGA-BONITO (15.kolo)
16.00: CVČ STROM Solinky – BARSA (13.kolo)
17.00: Deportivo Žilina – RECREATIVO B (15.kolo)
18.00: ŽILINSKÁ UNIVERZITA – Los Culés (14.kolo)
B. Disciplinárna komisia:
Zmeny trestov:
Dubovský Filip (FORMULA TEAM) – 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 12.1.2011. Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
Párač Ján (FOFO Žilina) – 3 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 12.1.2011. Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
Puškár Miloš (Nortons) - 2 zápasy podmienečne na 3 mesiace od 17.1.2011. Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
Tresty:
Hikaník Martin (De Luxe) – 6 ŽK – od 11
Ráztočný Michal (INTER) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Mojík Michal (FK SIKA STAV Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Beliančin Ľubomír (CyS Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 16.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Hreus Martin (FK Kastrol Team Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 16.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Párač Ján (FOFO Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Janiga Miroslav (FOFO Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Mičuch Ján (Deportivo Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Surma Michal (Aurora CF 10) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Balvan Lukáš (FC Ananáse B) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 17.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Krkoška Miloš (COMOREK TEAM) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 16.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Maňak Roman (Falcons Team Žilina) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 11.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 24.1.2011.
Zajac Radoslav (Arsenal White Tigers) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 11.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 24.1.2011.
Šimček Ivan (FC MRAVCI) – 3 ŽK – 1 zápas nepodmienečne od 11.1.2011 ( DP P1 bod 12 + RS). Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 24.1.2011.
Badura Jozef (ŽILINSKÁ UNIVERZITA) – ČK – 2 zápasy podmienečne od 17.1.2011 (DP P1 1i). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
Šimák Jozef (Oranjes ForFun) – ČK - 4 zápasy nepodmienečne od 17.1.2011 (DP P1 5b). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
Buchta Vratislav (FC LITERPOOL) – ČK – 4 zápasy nepodmienečne od 16.1.2011 (DP P1 5a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
Fábik Július (DOXX B) – ČK – 4 zápasy nepodmienečne od 16.1.2011 (DP P1 5a). Poplatok za prejednanie 4€ uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
Beliančin Ľubomír (CyS Žilina) – ČK po 2 ŽK – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 16.1.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Hreus Martin (FK Kastrol Team Žilina) – ČK po 2 ŽK – – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 16.1.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Krkoška Miloš (COMOREK TEAM) – ČK po 2 ŽK – – 1 zápas podmienečne na 3 mesiace od 16.1.2011 (DP P1 4.a) Poplatok za prejednanie 4 € uhradiť do 21.1.2011.
Falcons Team - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (ignorovanie zákazu fajčenia v blízkosti vchodu haly, nepoužívanie návlekov) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 24.1.2011.
Mužstvo MŠK Žilina - pokarhanie za nerešpektovanie platných noriem a pravidiel (zákázané parkovanie, nepoužitie návlekov na striedačke) – ignorovanie nariadení z ÚS (DP P2 bod 6). Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
C. Pokarhanie za neúčasť na povinnom stretnutí vedúcich družstiev JUNIOROV: FC MRAVCI, Makro-Gainers, De Luxe, Arsenal White Tigers, FC ANANASI, MFK MAXIMA Žilina, ROYAL SOLDIERS a GSF Žilina. V prípade porušenia ďalších nariadení CVČ ŽIRAFA budú tieto družstvá disciplinárne aj finančne tvrdo postihnuté!
D.
Kontumácie zápasov:
(II.liga SENIORI, 7.kolo) – FK Nová Žilina – NFC FLINSTONS PISTONS: 0:5 kont.
(IV.liga SENIORI, 11.kolo) – Nortons – FC 4Jao: 0:5 kont. Družstvu Nortons udeľujeme pokarhanie. Poplatok za prejednanie 7€ uhradiť najneskôr do 21.1.2011.
(V.liga SENIORI, 10.kolo) – Eunica Futsal Team – RECREATIVO „A“: 5:0 kont. Družstvu RECREATIVO „A“ sa udeľuje pokarhanie a disciplinárny poplatok 20€ (DP P2 2a). Poplatok za prejednanie 7€ + disciplinárny poplatok uhradiť najneskôr do 26.1.2011.
Zápasy v riešení:
R.I.P. ŽIRAFA – FK SIKA-STAV Žilina – v riešení. Zároveň predvolávame na zasadnutie, ktoré sa uskutoční dňa 19.1.2011 o 16.00 v Dome techniky kapitánov aj vedúcich oboch družstiev. Účasť je nutná!!!
Prílohy (0)
K tejto informácii neboli priradené žiadne prílohy.